Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Tiltakozás a gonosz ellen, jön a Marduk!

létrehozva: 2008. 01. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 01. 08. 18:55
hát ez kibaszott szánalmas,szart se tudnak ezek rólunk csak pofáznak hogy eznemjó meg aznemjó,de az egyház több szart kevert eddig mint bármelyik politikai hatalom a világon
Vendég 2008. 01. 08. 16:09
Úgy van! Mindenkinek a saját porája előtt kellene söprögetnie előbb. A katolikus egyháznak speciel lenne is mit.
Vendég 2008. 01. 08. 15:18
Az egyház csak törödjön a saját dolgával!
Vendég 2008. 01. 08. 14:28
Ez már 1xűen nevetséges,h még a 21.sz.-ban is az egyház veri a nyálát az efféle rendezvények miatt meg tiltakozik.Mkinek joga van azt hallgatni amit akar és éppúgy azt vallani amit akar.Én sem állok transzparensekkel a templomok elé h tiltakozom a sok szedett-vedett hazugság ellen amit összehordanak és senkinek sem szabom meg mit hallgasson.Jobb lenne ha az 1házak is inkább a saját házuk táján tisztogatnának!
Vendég 2008. 01. 08. 13:06
Nem azért de a sátánizmus nem arról szól,hogy feláldozza a lelkét a sátánnak stb..szerintem elsőnek olvassatok utána és aztán járhat a pofátok ennyi...
Különben a koncertnek minimum a fele nem azért ment,hogy nyalja a Marduk seggét hanem a zene miatt.Egyesek Britneyt hallgatnak mások meg Mardukot.
Vendég 2008. 01. 07. 21:31
áhhá! hogy mi a művészet, azt a mai napig nem sikerült kielégítően definiálni, a legnagyobb művészeink sem tudnak rá választ adni. neked mégis ott a megoldás a kezedben és cáfolhatatlanul és magabiztosan (okoskodás? feljebbvalóság?) kijelented, hogy mi az és mi nem az.
gratulálok.
Vendég 2008. 01. 07. 21:07
Na, "emberiek"... melléütés volt, mielőtt kioktatnál, hogy még helyesen írni se tudok...
Vendég 2008. 01. 07. 21:05
"akik itt szitkozódtok Jézussal a szátokon" - Homályra vetődtél, nem én mondtam, de hát ez van, amikor mindenki Guest néven fut... :)

"Abban biztos lehetsz,hogy nekem minden helyre fog kerülni,ha eljön az időm,veled szemben,akinek a tudatát sűrű homály fedi,de amikor majd szembe kell nézned a halál pillanatával,meglátod majd,hogy az emberi okoskodás egy szempillantás alatt semmivé lesz és szembesülsz a valósággal,amit most elutasítasz,csak akkor már valószínűleg késő lesz és nagyon bánni fogod,hogy így gondolkodtál." - Nem hiszem, hogy bánni fogom, de kettőnk közül valószínűleg nem az én tudatom fedi sűrű homály, mert észérvekkel most sem tudtad alátámasztani az állításaid, csupán az eddig is szajkózott, légüres térben vergődő mondataid ismételgeted. A valósággal meg a hozzád hasonlók fognak szembesülni, amikor rájönnek, hogy a halálból nincs visszatérés. Senkinek. Semmilyen módnon. Ha netán mégis, akkor inkább vagyok hajlandó elhinni a buddhizmus tanait, sokkal inkább "enberiek", mint a többi vallás nevetséges képzelgései.
Vendég 2008. 01. 07. 21:03
Ja azért vagyok álszent ,mert nem osztom a vélményeiteket és nem bólogatok arra,hogy éljen a sátánizmus!Józan és normális ember ilyet nem titulál művészetnek.De nem is erőlködök tovább,hogy ilyen mindenttudó embereket meggyőzzek bármiről is,teljesen reménytelen.
Legyen minden a hitetek szerint.
Vendég 2008. 01. 07. 20:08
Haha, ha az emberi okoskodás és feljebbvalóság érzete egy pillanat alatt semmivé lesz, akkor mit okoskodsz és becsmérelsz embereket és zenekarokat? Hisz oly fölösleges ugyebár. Vagy egy újabb álszent képmutatóval van dolgunk, aki bort iszik és vizet prédikál, mint oly sokan?
Vendég 2008. 01. 07. 20:04
itt legalább két különböző emberrel vitatkozol, kevered őket...
Vendég 2008. 01. 07. 20:01
"akik itt szitkozódtok Jézussal a szátokon"
Akkor ezt ki mondta?
Ellentmondások? Hát ebből is látszik,hogy nem értesz belőle semmit a világon.Minden mondatod tükrözi az emberi okoskodást és a feljebbvalóság érzetét.Abban biztos lehetsz,hogy nekem minden helyre fog kerülni,ha eljön az időm,veled szemben,akinek a tudatát sűrű homály fedi,de amikor majd szembe kell nézned a halál pillanatával,meglátod majd,hogy az emberi okoskodás egy szempillantás alatt semmivé lesz és szembesülsz a valósággal,amit most elutasítasz,csak akkor már valószínűleg késő lesz és nagyon bánni fogod,hogy így gondolkodtál.De ez már nem az én dolgom.
Vendég 2008. 01. 07. 19:49
kedves keresztény felebarátom, nekem nagyon úgy tűnik, hogy te vagy itt, aki szánalmasozol és becsmérelsz másokat, mint "világi embert", pedig én hallgatom azt a förmedvényt, de látod, én békés és jámbor vagyok. ki érti ezt?
gyakorolj önmérsékletet és legfőképp toleranciát embertársaiddal szemben - már túl vagyunk a középkoron.
Vendég 2008. 01. 07. 19:17
Én csupán egy kérdést tettem fel és nem állítottam, hogy itt valaki is szitkozódik. Ha Te ezt így fordítottad le, az a Te szegénységi bizonyítványod, de ebben az esetben nem én vagyok eltelve a saját tudásommal és okosságommal...
"Biblát is csak azért vesz maximum a kezébe,hogy lexikális tudása legyen,nem pedig azért,hogy Isten és Jézus dolgairól olvasson,mert akkor legalább látna valami különbséget a kettő között és meg tudná ítélni,hogy ezek a történelmi esemémyek az emberek mérhetetlen ostobasága miatt következtek be." - A Bibliát vajon kik írták? Talán a földönkívüliek? Ha egy kicsit is realistábban néznéd rájönnél, hogy olyan ellentmondások vannak benne, amelyet józan ésszel csak elutasítani lehet. Bár ezt a hozzád hasonló elvakult fanatikusoknak hiába is mondja az ember, de majd 6 láb mélyen minden a helyére kerül...
Vendég 2008. 01. 07. 17:10
Még te mered azt éllítani,hogy én szitkozódom,amikor te hallgatsz Istent és Jézust gúnyoló förmedvényt?Ez beteges.Tipikus példája a világi embernek,aki el van telve a saját tudásával és okosságával,mert van valami papír a kezében Szánalmas.
Ja és a "nagyon okos" ember nem tud különbséget tenni az emberi hülyeség és az igaz kereszténység között,hogy is tenné ,amikor fogalma sincs róla mi az.Biblát is csak azért vesz maximum a kezébe,hogy lexikális tudása legyen,nem pedig azért,hogy Isten és Jézus dolgairól olvasson,mert akkor legalább látna valami különbséget a kettő között és meg tudná ítélni,hogy ezek a történelmi esemémyek az emberek mérhetetlen ostobasága miatt következtek be.
Vendég 2008. 01. 07. 13:01
Ez a koncert lett volna a "gyilkos mentalitás"? Kíváncsi lennék, hogy akkor minek minősítenéd azt, hogy az első ezredforduló tájékán a keresztes háborúk során "Isten szent nevében" milliókat hánytak kardélre a Szentföldön csak azért, mert nem akartak egy hamis hitet felvenni; vagy a - nem véletlenül - sötét középkornak nevezett időszakban a ostobaság csúcsát jelentő boszorkányperek megszámlálhatatlan áldozatát?
Bár ebben a témakörben nyugodtan meg lehetnek kérdezni a muzulmánokat vagy Izrael vezetőit is, a vallás nevében elkövetett népirtásról ők is tudnának mesélni...
Minden szervezett vallás egyformán gonosz, hiába is próbálják az ellenkezőjét elhitetni az álszentségeskedésükkel.
Vendég 2008. 01. 07. 11:29
ja, most látom, hogy te ugyanaz vagy, csak háromszor írtál be egymás után, jól felhúztad magad a harmadikra :DDDD
Vendég 2008. 01. 07. 11:27
lazítsatok már, legyetek szívesek, mielőtt hívjátok az inkvizítort. az a világ már elmúlt szerencsére. ha a káderlapomra vagytok kíváncsiak, az is elmúlt. fogalmatok nincs erről a műfajról, olyan mint amikor a horgászok nyelvészetről vitatkoznak. hallotok pár hívószót, hogy sátán, ördög, gonosz, gyilkosság, METÁL és beindulnak a reflexek. szerintetek gondolom egy haláltárobokról szóló dokumentumfilm is automatikusan fasiszta propaganda. hogyha ezt megnézem, akkor elkezdek gázkamrát ácsolni? nálad így megy? mi az, hogy miért nem ölöm meg a családomat? édes istenem, nem hiszem el, hogy ti ennyire egyszerűek vagytok. nem ártok senkinek és jobb ember vagyok nálatok, mert el tudom választani az ocsút a búzától, veletek szemmben, akik itt szitkozódtok jézussal a szátokon. úgy, hogy csupán egy csúsztatásokkal teli, roszz bulvárcikk az alapotok ráadásul. lehet ám, hogy a gyerekednek is én vagyok az osztályfőnöke, de sosem fogod megtudni, mert tisztességes ember vagyok, nem pedig egy tudatlan hipokrita.
Vendég 2008. 01. 07. 10:26
Hallod,te tanár vagy?Azt éjjel nappal ilyeneket hallgatsz?Hát ha megtudnám,hogy az én gyerekem tanítanád,lenne hozzá egy-két szavam!
Minek neked egyáltalán család ha osztod ezt a gyilkos mentalitást?
Miért nem ölöd meg őket,vagy talán mégse osztod teljesen?
remélem egyszer kinősz ebből a hülyeségből!
Vendég 2008. 01. 07. 10:22
Kár,hogy egy tanár ilyen ostobaságokat ír.HA az ő gyereke lenne sátánista és kitalálná,hogy eladja a lekét az ördögnek és feláldoznák,az is csak egy művészi performance lenne.
Vendég 2008. 01. 07. 10:09
Művészet?Ez nem művészet,ez pusztítás és gyilkolás!Nem szól másról csak a gyűlöletről.Más az ha az ember dühös és kiüvölti a bánatát és megint más szánt szándékkal ,tudatosan a szeretetet és a jóságot kiirtani!Még logika sincs benne,miért jó,ha mindenki elpusztul,szenved?Miért jó szidni Istent,Jézust? Csak egyet mondjatok,mivel ártott az Úr ezeknek a szánalomraméltó patkányoknak?És ha mégis kreálunk egy hamis tant,miszerint ártott,jobb lesz-e ha hörögve szidjuk és amilyen rosszat el tudunk követni,azt nap mint nap próbáljuk túlszárnyalni!
Vendég 2008. 01. 07. 9:55
na, kedves cikkíró és sátánozó kollágák. gondolom nem voltatok tegnap a koncerten, nehogy megfertőzzön benneteket a GONOSZ, ezért közölöm, hogy egyetlen koponya vagy csepp vér vagy semmi ilyesmi nem volt a színpadon, szépen lezajlott minden, annak rendje és módja szerint zenéltek egyet, aztán hazamentek. jó lenne, ha valaki korrigálná ezt a hatásvadász és blikk aljára se való, ostoba cikket.
Vendég 2008. 01. 06. 22:27
nézd, én többé-kevésbé "folyton ezt hallgatom", de egyáltalán nem érzem magam sem erőszakosnak, sem gonosznak. boldog családban élek, tanári hivatásom van. azt gondolom, hogy mindenki azt lát bele a zenébe vagy a többi művészeti formába, ami saját maga. nekem ez a zene a halál felfoghatatlanságát jelenti (vö. Ingmar Bergman munkássága). mégia ugyanúgy tisztelem a keresztény vallást is, bár nem gyakorlom. csak arra szeretnék kilyukadni, hogy butaságnak tartom elítélni egy egész zenei színteret felszínes ismeretek és félelmek okán. a filmművészet és az irodalom legnagyobb alkotásaival is szegényebbek ezen logika mentén.
Vendég 2008. 01. 06. 21:59
Az igaz kereszténységet pedig nem kellene keverni az emberi hülyeséggel ,mert az egyházakat is csak emberek alkotják,akik sokszor messze nem keresztények,csak legfeljebb vallásosnak mondják magukat.Igaz,hogy sok egyház nem mutat esetlegesen jó példát,de a kereszténység nem is arról szól, amit bizonyos esetekben tapasztalhat az ember az egyházakkal kapcsolatosan.A kereszténységről nem csak beszélni kell,hanem meg is kell élni/cselekedni.
Vendég 2008. 01. 06. 21:51
Hát az lehet,hogy csak egy zene,de ha valaki átveszi ezt a szellemiséget,mert mondjuk folyton ezt hallgatja ,nézi abból már igenis lehetnek bajok,hiszen ezek erőszakra ,gonoszságra buzdítanak.Szóval az,hogy ez "csak" egy zene ,ami nem jelent semmit nagy hiba gondolni.
Vendég 2008. 01. 06. 21:10
Kedves "Guest @ 2008-01-06 16:28:55"!

Melyik kereszténységre gondolsz? A katolikusokra, a reformátusokra, esetleg a hitgyülire? Mert mindegyik annak vallja magát, de a képmutatáson, kizsákmányoláson és milliók kiontott vérén kívül mást nem igazán tudnak felmutatni...
Vendég 2008. 01. 06. 19:43
ugyan már! ez csak zene, az emberi önkifejezés egy formája, egy művészeti ág. nem kell belelátni a saját félelmeiteket, senki nem lesz tőle se tömeggyilkos, se lelkileg aberrált roncs. aki igen, az a mindennapi élettől is könnyen bekattan, hülyékkel nem lehet mit kezdeni. egyesek még a beatlest is lesátánistázták nagy buzgalmukban annak idején. na ezekkel sincs mit tenni.
Vendég 2008. 01. 06. 18:12
igen, irónia, tetszett, azért a sok :)
Vendég 2008. 01. 06. 16:28
Nagyon sokan nem érzik át a valódi gonoszság súlyát.Az ember akármennyire is gonosz próbál lenni,ezredére sem képes a sátáni gonoszságnak.De ha felveszi ezt a mentalitást (akár ilyen koncertek révén)és megvallja a negatív princípiumot,tudatosan vagy tudatán kívül, részesül az igazi gonoszságból ( csakúgy mint a keresztény a Szentlélekből )
Vendég 2008. 01. 06. 14:29
Az a baj,hogy ha nem is veszi valaki komolyan,hanem csak heccből elmegy azzal is csak adja alájuk a lovat.Ez pedig bőven elé ahhoz,hogy fenntartsák irántuk az érdeklődést.Ez anélkül is fertőz,hogy olyan nagyon komolyan venné valaki (pusztán a szellemiség és a mérhetetlen gonoszság sugárzása végett is)
Vendég 2008. 01. 06. 14:20
khm.
kéretik kellő iróniával olvasni az eddigi hozzászólásokat :)
Vendég 2008. 01. 06. 14:10
"én egy igazi keresztény vagyok abszolút elítélem az erőszakot "

majd

"az összes sátánistát gázkamrákba zárnám vagy a duna partjáról fejbelövetném "

:)))

Egyébként szerintem minimális azoknak a száma, akik ezt a sátánosdit komolyan veszik, de hát ilyenek mindig is voltak. A többség úgyis a zene miatt megy. Nekem speciel nem igazán jön be a Marduk, de azért vannak páran, akiknek tetszik, én tiszteletben tartom az ő ízlésüket. Tedd te is ezt!
Vendég 2008. 01. 06. 13:27
ámen!
Vendég 2008. 01. 06. 13:05
Az ilyen rohadékokat ki kellene irtani a Föld színéről és azokat akik vevők rá!Azt hiszik a nyerő oldalra álltak,de a Sátánt ,a nagy vesztest,akit Isten egy szempillantás alatt el fog pusztítani,csak játszik velük,hogy magával tudja rántani az örök kárhozatba és pusztulásba,ahová valók!
Vendég 2008. 01. 06. 13:04
én ha ilyen sátinistát látok az utcán, mindig arra gondolok, hogy régen bezzeg rend volt! ezeket máglyára rakták a főtéren oszt kuss volt.

jézus ökle jezsuita akciócsoport
Vendég 2008. 01. 06. 12:46
csatlakoznék az előttem szólóhoz, miszerint én is hallottam ilyeneket, sőt olyanról is tudok, hogy a zenekar frontembere saját kezülek végzett az áldozataival a végzet oltárán és szemtanuk értesülései szerint megjelent Ő maga a Lucifer másnéven az Ördög vagy Sátán
Vendég 2008. 01. 06. 12:44
én azt hallottam, hogy több marduk koncerten szűz lányok ajánlották fel saját maguk lelkét az ördögnek
Vendég 2008. 01. 06. 12:42
ezt nem szabad engedni!!!!! én egy igazi keresztény vagyok abszolút elítélem az erőszakot és a sötét oldalt, amely háborúra, kegyetlenségre uszít, ezért minden porcikámban ellenzem a koncertet.
el fogok menni a koncert elé és tiltakozni fogok, de már azt is megígérhetem, hogy nem egyedül fogok menni!!!
ez az emberiség söpredéke, legalja, az összes sátánistát gázkamrákba zárnám vagy a duna partjáról fejbelövetném

csak ennyit szerettem volna, szijasztok
Pityókás dandártábornok voltam
Gab 2008. 01. 06. 12:16
;-)
Vendég 2008. 01. 06. 11:11
mi van, most veszik észre az emberek, hogy van black metal? vagy 25 éve...
fogadjunk ebből is valami politikai perpatvar lesz, pedig ez csak egy hülye metalzenekar. az egyházak hihetetlen gyávaságát és rettegését jellemzi, hogy ettől féltik az embereket. kb. minden hónapban van valami black metal rendezvény a fővárosban sok éve, csak valamiért mostanában lett ez ennyire ijesztő, úgy látszik.
úristen, KOPONYA!!!!
Gab 2008. 01. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek