Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Jön az eddigi legszexibb Paris Hilton fotósorozat

létrehozva: 2008. 01. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

bubu 2008. 08. 31. 18:00
Eddigi legszexisebb? Biztosan nagyon gazdag, és kifejezetten sok esze is van, mert így meg tudja vezetni a médiát, de azért nem túlozzunk, mert nem túl szexis.
Vendég 2008. 08. 31. 12:50
A Paris fanok mit szerertnek ebben a tyukban oan csuf h az nm igaz es naon rosz a hangja egyaltalan ennek van hangja???? RONDA ES KESZ!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 08. 16. 12:26
RONDA ES KEXXX!!!!!!!!!!!!!!!!
RONDA ES KEXXX!!!!!!!!!!!!!!!!
RONDA ES KEXXX!!!!!!!!!!!!!!!!RONDA ES KEXXX!!!!!!!!!!!!!!!!RONDA ES KEXXX!!!!!!!!!!!!!!!!RONDA ES KEXXX!!!!!!!!!!!!!!!!
RONDA ES KEXXX!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 08. 16. 12:22
Ez a no h legyen sexy olyan ronda,falabu es kockafeju no h az nm igaz.Ilyen csuf dilis tyukot eletembe nm lattam. Szegeny Britneyt is tonkretete a mocsok dog. Miert nm hagytak meg par evet a bortonbe ugyse hianyozna senkinek csak par Paris fanak aki a szepseget nm tudja megkulomboztetni a csufsagtol. A paris rajongoknak azt uzenem, h nm vok ra feltekeny inkabb maradok aki vok mint oan legyek mint Paris es ha fiu lennek se kelene ien no nekem de lkany vok es csepetse xeretnek ra hasonlitni es nm is irigylem. UTALOM AZT A NOT!!!!!!!! KOCKAFEJU eS BOTLABU NO!!!!!!!!!
Vendég 2008. 08. 13. 16:04
Hét Paris elég Szexy!!!! Ha ti ezt nem látjátok vagy vakok vagy féltékenyek vagytok! Nem tudom milyen nemű emberkék írják ezeket! De ha lány akkor biztosan féltékeny rá, ha pedig hímnemű akkor sztem szeretne ő magának ilyen csajt mint Paris! Szval nem kell féltékenykedni, szidni! A hangja eleve meg van csinálva...az nem a valós hangja pl amit a lemezeken hallotok! Szval ilyen hozzánemértő társaság inkább ne írjon semmit! SOk béna, bugyuta ittt!!!!! Jah és az egész suli azért utálhatja met szép gazdag és sikeres! Ennyit erről! És am ő az egsz világon a legokosabb nő mert semmihez sincs tehetsége, mégis minden címlapon ő szerepel, mégis a toplisták élén szerepelnek a dalai, a ruha és karóra kollekciója is naon szupi...Nem hiában van tele lével....
Vendég 2008. 08. 05. 9:18
Ki a Sexy?pppppppffffffff...ez a no, ha nem hinnem!!!
Vendég 2008. 07. 19. 11:34
Nagyon dilis ez a csaj,ha csajnak lehet nevezni azt hiszi, hogy valaki szereti de ez egyaltalan nem igaz az egesz suli utalja.
Vendég 2008. 07. 11. 21:21
Hogy lehet rola szexis foto hisz o nem is szexi?! !!!ha ha ha!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 07. 07. 14:46
Szerintem egy hisztis liba es olyan hangja van mint egy tyuknak.
Vendég 2008. 02. 01. 23:57
csöcs
Vendég 2008. 02. 01. 23:57
csöcs
Juhász Gergely 2008. 01. 29. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek