Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Snoop Dogg szerint Diddy tök béna

létrehozva: 2008. 02. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 06. 20. 17:20
diddy non elszált. "ja bocs" egy megálapodás-törést enyivel lerázni sértő, akármilyen gazdag ez a puffy teddy diddy shitty biccsy
Vendég 2008. 05. 15. 20:34
Guest:Amikor már Snoop a "szöveget darálta" akkor Puffy már Notorious B.I.G.-t fedezte fel és már nagyban tolta az ipart.Az egyszer biztos hogy a rapben Dogg jobb mint Diddy.De P.Diddy is rengeteget tett a rapért!
Vendég 2008. 05. 12. 22:38
Snoop Dogg stílusa teljesen egyedi, szerintem mármár zseniális, bár az új albuma gyenge lett... A szomorú tény viszont az hogy, ha PAC és Biggie túlélték volna a rivalizálásukat, akkor ez a két ember még mindig az ő árnyékukban élne... Egyébként az a szubjektív véleményem, hogy annak ellenére, hogy a rap-kultúra egyre szélesebb spektrumú és egyre népszerűbb világszerte, mégis szűkös az igazi és hiteles tehetségek névsora... Talán a The Game a legtehetségesebb, akit mellesleg a nagy kutya vett a szárnyai alá. Viszont addig nincs baj, amíg Nas, DMX, Method Man, vagy Nate Dogg zenél..:) üdv mki-nek!!!
Eszti 2008. 03. 29. 13:12
Szerintem meg Snoop Dogg ezerszer jobb mint Diddy!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 03. 03. 9:57
Diddy még a földet kapálta, amikor már Snoop a szöveget darálta. Diddy csak énekel, de azt amit Snoop, Ő sosem éri el!
Vendég 2008. 02. 21. 19:05
nem vágjátok mér mondja a snoopy? csak lenézi mer bevan sértődve 1 hónap után má megin együtt lógnak, csak most teszi magát a gyerek,lehet még közös számuk is lesz
Vendég 2008. 02. 09. 13:08
snoop dogg inkább rappel , nem énekel , és jobb mint Diddy , a LAst Night egy " kaka " szám , régen jobb dalokat csinált Diddy ( PL: Bad Boy for life )
Vendég 2008. 02. 06. 19:01
nem ertek egyet snoop doggal!szerintem diddinek a last night a legjobb szama amit valaha hallotam es szerintem diddy jobban enekel mint snoop dogg!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 02. 06. 19:01
nem ertek egyet snoop doggal!szerintem diddinek a last night a legjobb szama amit valaha hallotam es szerintem diddy jobban enekel mint snoop dogg!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juhász Gergely 2008. 02. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek