Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Rács mögött Nick Carter drogos öccse

létrehozva: 2008. 02. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 04. 01. 19:25
Valoban nagyon tehetsegesek es Nick szerintem nagyon rendes .De tenyleg nem ertem mi uthetett Aaronba
Vendég 2009. 10. 08. 1:21
Lehet őket nem szeretni. De igenis tehetségesek! És baromi jóképűek!
Vendég 2008. 08. 26. 22:32
Sziasztok!
Tök hülyeségeket írkáltok egyáltalán ismeritek őket, mertha nem akkor maradjatok kusban. A carter casalád nem ilyen pláne a két fiú. Ők imádják egymást pláne Aaron a bátyát tartja példaképének. Kicsinek mindig vele volt Aaronnak is meg kell változnia nem lehet mindig az a jól fésült kisfiú aki volt. Aaron nagyon jó irányba váltzozott. Ha valamit akkartok tudni roluk akkor írjatok én bíztos forrásbol tudom a dolgokat roluk. Vukk
Vendég 2008. 06. 30. 15:40
hát baxus tévedsz ám de nagyon mi az h az egész Carter család tehetségtelen..sztem te vagy az.csak irigykedz vagy mi??
majd ha neked olyan jó hangod lesz mint nicknek meg aaronak akk akkor beszélj..és addig ne ugass.
pff..:S de szánalmas vagy!!
Vendég 2008. 03. 22. 19:03
Ja bocs rosszul írtam a 2. hozzászólónak van igaza!!NEM az elöttem elötte szólónak!!!
Vendég 2008. 03. 22. 19:02
Igaza van az elöttem elöttem szólónak!!! ti csak irigyek vagytok h egy tanyasi ......... vagytok!!!!
Vendég 2008. 02. 24. 21:49
Szegény Aaron-ka most pihizik
a hüsben. Tényleg már nem énelel
mint gyerekkorában

yoozsee
Vendég 2008. 02. 24. 17:53
Az egész Carter család tehetségtelen majmokból áll. Nick-nek jól összejött a showbusiness, aztán az idióta öcsikéjét is felfuttatta, bár eléggé gyenge a gyerek. Most nagyon is elszállt, reméljük méltó büntetést kap.
Vendég 2008. 02. 24. 13:47
Nem kéne enyire lehúzni!!Attól még h te nem szereted nem kéne így írni róla!!!!
Juhász Gergely 2008. 02. 22. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek