Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Íme Madonna és Timberlake közös dala

létrehozva: 2008. 03. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 08. 13. 16:44
Naon cool ez a szam mondjuk egy kicsit mar lejart lemez de azert naon de naon cejetem.
Vendég 2008. 07. 12. 20:49
Szuperjo ez a szam a 4 minute nagyon jo paros Madonna es Justin, persze csak mint barat. A klippet nagyon nem ertem de nagyon jo a szam. Nagyon orulok hogy ilyen sokan irtak jo dolgokat a szamrol mongyuk lehet errol rosszat irni???????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAGYON SZERETLEK JUSTIN ES ORULTEM NAGYON A VAGANY SZAMODNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 06. 22. 18:22
Fantasztikus dal és még jobb videó. Aki fikázza nyissa már ki a szemét és nézze meg jobban!!!!!!!!!
Vendég 2008. 05. 01. 21:10
Mad korábbi dalaihoz képest gyenge, de pl. a HUng uphoz képest jó, meg amúgyse rossz :)
Vendég 2008. 04. 09. 10:55
Szuperjó ez a dal, és a videó!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Nem lehet nem szeretni!
Vendég 2008. 03. 24. 20:05
Valamiért egész Közép-Európa nem kattan rá. Legalábbis nem olvastam se cseh, lengyel, szlovák vagy román premierről
Vendég 2008. 03. 22. 0:32
Imádom szuper :D
Vendég 2008. 03. 20. 12:31
Áhhh a dal vmi qurva jó!!!ez a szám Madonnával és Justinnal tuti siker!!!:):)már csak a klipjére vok kíváncsi!!!:)
Vendég 2008. 03. 19. 12:26
IGAZ! Már javában lehetne játszani! Mindehol csak azt lehet hallani, hogy MO kezd felzárkózni és egyre inkább 'színvonalas' ország... AHA! Jah...Ezt mondják akkor, amikor valami sikerül az országnak, ami évente 1-2x fordul elő. A többi égésnél nem mondanak ilyet! :D Pedig sajna ebből van a több! MÉG HOGY FELZÁRKÓZNI?! A zeneiparra is ezt mondják. És hogy mennyire igaz? Lásd: Madonna, a zene koronázatlan királynőjének új számát sem játszák! Promóció már pedig van bőven...JAAAAA! Igaz is: MO-n ilyenről szó sincs! :S
Vendég 2008. 03. 18. 19:03
Szerintem ez hatalmasat fog szólni mindenhol. Nagyon jó dal. Madonna mindig bebizonyítja,hogy nem véletlenül ő a pop királynője! Ezzel a számmal Justin is pop ikonná válhat! Egyébként határtalan égés,hogy a magyar rádiók még nem kattantak rá, mindenhol most van a világpremierje a dalnak!
Vendég 2008. 03. 18. 12:04
A dal fantasztikus. És a közreműködő nevekkel máris sikerre van ítélve. Nem félek attól, hogy Madonna "keresztbe tesz" magának ezzel az új albummal/stílussal, ugyanis amit csinál a lemezeken, az mindig utolérhetetlen és pótolhatatlan. Igaz, volt 1-2 melléfogás szerintem is, de lényegében bármit csinálhat, ha jól tálalja: SIKER%
Juhász Gergely 2008. 03. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek