Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Keith Richards rommá alázta Aguilera-t

létrehozva: 2008. 04. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 01. 14. 20:18
BÜDÖS K U R V A, nem más.
ordít mint egy sültbolond, ez nem éneklés amit csinál, hanem egy elmeosztályról szabadult őrült kurjogatása
Vendég 2008. 12. 22. 18:44
Nincs hangja Xtinának? Süketek vagytok?! Bezzeg Vanessa Hudgens-nek, meg Ashley Tisdale-nak van, igaaz??! Nem, egyátalán nem rossz a hangja. Nem ordít, nem nyávog: énekel. Ha meg utáljátok őt, ne olvassatok róla cikket!!!
Vendég 2008. 08. 16. 13:47
olyan hangja van min egy idétlenül eszetlenül ordító bolondnak.
ez nem éneklés hanem ordibálás amiben semmi szép nincs
rikoltozó K
Vendég 2008. 08. 16. 11:07
Mi van?O egy elismert enekesno akinek olyan hangja van, h csak!!!!!!!!En nem ertem, akik fikkazak christ, azok v britney masmolok, v suketek!!!!!!
Vendég 2008. 08. 14. 14:36
úgy lehet ilyen írni öreg h. sajnos ez a nagy büdös igazság
sz***r a hangja, amit csinál az idétlen nyivákolás, ordítás, meg zaj. Ez messze van a zenétől, a szép énekléstől pedig főleg.
Vendég 2008. 08. 09. 8:31
Hogy lehet ilyet irni, h nem jo a hangja, meg h tehetsegtelen!?!te azt sem tood mi az a tehetseg!!!
Vendég 2008. 08. 06. 9:45
A tehetsegtelen huje K, Britney Spears, es nem Christina!!!!
Vendég 2008. 07. 28. 23:48
én meghallgattam jópár számát, de nem tudok rá most mondani csak azt hogy nyávogás, vinnyogás, abból is egy nagy nulla az egész.
tehetségtelen hülye k***va
Vendég 2008. 07. 27. 16:59
Ennek a nőnek olyan hangja van, hogy nem is értem, hogyan lehet olyant mondani rá, hogy nyávogás amit csinál! Halgasd meg a számait, es rá fogsz jönni, hogy nagyon jó hangja van, ellentétben az ilyen hogyishivják na...Britneykekkel, akiknek nem adatott meg a tehetség!Na az a nyávogás!
Vendég 2008. 06. 14. 13:47
Szerencsére mostanában nem sokat lehet látni - hallani. Nekem nem hiányzik, jobb a világnak nélküle.
Vendég 2008. 06. 14. 13:46
aki szerint ez az aguliera nő igazi sztár az vak és agyalágyult
Vendég 2008. 06. 14. 13:45
Szerintem meg egy fillért nem ér ez a nő!
Vendég 2008. 06. 14. 13:45
amit csinál az nem zene, hanem nyávogás, egy nagy rakás szar, semmit nem ér, hülye beképzelt kis K (illetve nagy K) aki terhesen meztelenül fotóztatja magát hogy még több pénzt ba szhasson el. Undorító, gyomorforgató, gusztustalan nő, aki szereti és őt hallgatja az megérdemli a szart
Vendég 2008. 06. 14. 13:43
christina igazi sztár???
na nehogyám!
egy NAGY F O S
Vendég 2008. 06. 12. 19:16
http://www.youtube.com/watch?v=dvbGrpEYT9o
http://www.youtube.com/watch?v=gz7qsmlPgFs
Vendég 2008. 06. 12. 19:06
Mondjatok, amit akartok, de az a helyzet, hogy nektek foggalmatok sincs arról, hogy mi áll Christina tökéletes
hangja mögött. 3-4 éves korában hangos énekléssel próbálta meg elnyomni szülei veszekedésének hangzavarát. Később bekerült a Mickey Mouse Clubba, ahol kiváló énekesnőt képeztek belőle. Nézzétek meg ezeket a videókat:
http://www.youtube.com/watch?v=1HfHXqzLflY
http://www.youtube.com/watch?v=Njph0QyXcKs
Remélem, ezek után leesik nektek, hogy Christinának igazi, gyönyörű hangja van, nem úgy, mint paris hiltonnak, meg az ilyenkis sztárocskáknak mint pl Fergie… Nekik csak csinált hangjuk van. És büszke lehet a sikereire, mert ő kemény munkával érte el mindezt. Légyszi ne ítéljétek el, borzasztó gyerekkora volt, megérdemli, hogy ő igazi sztár legyen. Mert sajnos kevés igazi sztár van. Ő igazi sztár.
Vendég 2008. 06. 12. 19:05
Mondjatok, amit akartok, de az a helyzet, hogy nektek foggalmatok sincs arról, hogy mi áll Christina tökéletes
hangja mögött. 3-4 éves korában hangos énekléssel próbálta meg elnyomni szülei veszekedésének hangzavarát. Később bekerült a Mickey Mouse Clubba, ahol kiváló énekesnőt képeztek belőle. Nézzétek meg ezeket a videókat:
http://www.youtube.com/watch?v=1HfHXqzLflY
http://www.youtube.com/watch?v=Njph0QyXcKs
Remélem, ezek után leesik nektek, hogy Christinának igazi, gyönyörű hangja van, nem úgy, mint paris hiltonnak, meg az ilyenkis sztárocskáknak mint pl Fergie… Nekik csak csinált hangjuk van. És büszke lehet a sikereire, mert ő kemény munkával érte el mindezt. Légyszi ne ítéljétek el, borzasztó gyerekkora volt, megérdemli, hogy ő igazi sztár legyen. Mert sajnos kevés igazi sztár van. Ő igazi sztár.
Vendég 2008. 05. 22. 22:05
Keith R. HATALMAS volt!!!!!!!!!!!!!! Nem csodálom h. nem tudta ki ez a nő, valójában nem egy nagy cucc a csaj, csak múló sztárocska. Pár év és esetleg néhányan még hírből emlékezünk majd rá. De a Rolling Stones az ÖRÖK!!!!!!!!!!
gabbby 2008. 05. 19. 17:12
Tudok küldeni Christinás, Rihannás, Beyoncés, Britneys, Avriles, Shakirás, Fergie klippeket, akinek kell az írjon a címemre. g72dezabola"yahoo.com
Vendég 2008. 05. 17. 10:39
Hát szetem ez a csaj egy bomba bár én is nő vagyok csak megmondom a véleményem.Ja és a hangja is KIRÁLY!!!
Vendég 2008. 05. 17. 10:39
Hát szetem ez a csaj egy bomba bár én is nő vagyok csak megmondom a véleményem.Ja és a hangja is KIRÁLY!!!
Vendég 2008. 04. 05. 19:41
rolling stones az meg mi?
Vendég 2008. 04. 05. 1:29
Nos...Érdekes! Ha nem ismerte fel, akkor miért énekelt CA a színpadon velük? :D Ráadásul hatalmasat énekelt. Több cikkben is azt olvastam, hogy odáig voltak Christina teljesítményétől és csak annyit tettek hozzá, hogy: "Amy Winehouse is jó volt, de Christina Aguilera közelébe sem ér.." Érdekes...kétlem, hogy elhajtották volna :D Szerintem ez csak humbuk...
Vendég 2008. 04. 03. 19:08
Nahát, nahát. Keith Richards úr megint alakított, majdnem napra pontosan 1 évvel az apja hamvaival kokaint beszívós dumája után, amiről később bezzeg mondta, h vicc volt. De ettől függetlenül is nagy gitáros, bírom a \"ha lazább leszek, szétesek\" stílusát, meg az \"5 húr, 2 ujj, 3 szólam, egy ...fej, és ennyi\"-szövegét a gitártechnikájára.
Juhász Gergely 2008. 04. 03. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek