Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Rekordot döntött Mariah Carey

létrehozva: 2008. 04. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 07. 15. 15:52
Mariah simán legyőzi JLot meg Elvist is, és mindenki mást, mert senkinek nincs ilyen gyönyörű és különlegesen szép hangja, mint neki!
Vendég 2008. 07. 13. 13:24
Nagyon szeretem Mariah nagyon csinos es nagyon jo hangja van kedvenc szamom tole az It's like that nagyon vagany szam nagyon szeretem. Tudtatok J.LO. val haragba van? en J.Lo.t jobban szeretem na de mindegy ja es szerintem ha elvis elne Mariah siman legyozne eneklesben,Elvianek sincs rossz hangja de en Mariaht jobban szeretem.
Vendég 2008. 04. 26. 22:18
Lehet hogy van aki "röhejesnek" tartja Mariah sikereit, de a tény az tény. Nem hiszem hogy ezzel "süllyedt" volna a zeneipar, inkább több lett 18 fantasztikus dallal, amit Mariah-nak köszönhet!
Vendég 2008. 04. 24. 20:09
Sziasztok! Én 15 éves koromtól, azaz 18 éve kísérem figyelemmel Mariah pályafutását - le a kalappal. A TOUCH MY BODY-ról pedig csak annyit, hogy ...bár csak úgy lenne!...
Vendég 2008. 04. 17. 18:29
Atya Úr Isten!
ELVIS=M.C.-vel.....röhej!!!
Ezt jól jegyezzétek meg!
És ezt 21évesen írom.HIHETETLEN hová süllyedt a zeneipar!
Vendég 2008. 04. 08. 21:45
Ez a nő fantasztikus!!! Mindenhol tarolni fog az új lemezével!!! A lemez csupa sikerszámokból áll. Nincs kétség, Ő A LEGJOBB!!!
Vendég 2008. 04. 06. 22:06
Nagyon jó lett az album! Mindenkinek csak ajánlani tudom, és a véleményem, hogy kritizálni azután lehet ha valaki utáncsinálja mindezt!!! Addig pedig...........
Vendég 2008. 04. 06. 13:28
Nagyon örülök a sikerének! Ő tényleg megérdemli, kevesen vannak, akik a mai zeneiparban maguk írják nagy részt a dalaikat és ráadásul még hangjuk is van, de még mekkora...!!!
Az előző album egy csúcs volt!!! Bár a Touch My Body nem egy nagy színvonalú dal, de örülök a sikerének! A következő kislemez, a BYE BYE sokkal jobb és egy másik dal, ami már kikerült, a MIGRATE szintén nagyon szuper!!!!
Vendég 2008. 04. 04. 12:32
Kétségtelen hogy ő a legjobb énekesnő és nagyon jó az új dal! Örülök hogy ekkora rekordot megdöntött. Ha valaki akkor ő megérdemli! A legtehetségesebb, legkeményebben dolgozó énekesnők egyike, aki maga írja a dalait, van hangja, nem mások által összeeszkábált gagyi szövegű hülyeségeket nyervog.
Hogy lenyomja a Beatlest, ahhoz nekem sincs semmi kétségem! Minden idők rekordját meg fogja dönteni. Na akkor aztán irigykedhettek rá!! :PPP
Vendég 2008. 04. 04. 12:01
Nyugi, a Beatlest is simán le fogja nyomni! Csak figyeljétek meg!!! Csúcs ez a nő! Szuper! Frenetikus!
fkriszta 2008. 04. 04. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek