Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Új Bonanza Banzai-feldolgozás kering a neten

létrehozva: 2008. 04. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2015. 05. 20. 6:53
Tetszik))
VENDÉG 2015. 05. 15. 8:27
Jó a klip!
tomasewsky 2009. 12. 01. 21:42
http://www.youtube.com/watch?v=fC2psZ1W6u4
tomasewsky 2009. 12. 01. 21:41
http://www.youtube.com/watch?v=dLcYd9XUuBY
Vendég 2009. 12. 01. 21:07
http://www.youtube.com/watch?v=i6kv4OACQxI
Vendég 2008. 12. 23. 17:51
szasztok!
csak annyit szeretnék hozzászólni hogy egyszer hallgassátok meg sub bass monstertől a valami véget ért-et!!!
s azután írjatok erre rosszat!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 04. 11. 21:12
Ez sajnos tényleg gáz. Zeneileg biztos. Hallatszik hogy egy loopolt dob és minimal ugyancsak sample bass összepakolása és mindez kb 2 perc. Igénytelen. Nem eredeti. Hamis erőtlen ének. Egy másodpercnyi önálló "gondolat" nincs benne, főleg hogy feldolgozás.
Vendég 2008. 04. 11. 15:11
Kedves előttem szóló...önmagadnak mondtál ellent... Ha "annyira" értesz hozzá, milyen alapon kritizálod szakmai szempontok alapján? :) Én pl. nem vagyok zenész, csak meghallgattam a dalt és el tudom dönteni, hogy tetszik e vagy sem...fogom e még hallgatni, vagy sem. De szakmai alapon nem állnék neki kritizálni, mivel nem értek hozzá. Szerintem, te is csak azt döntheted el, hogy neked, személy szerint tetszik e valami, vagy nem... Üdv! (Ja, én fogom még hallgatni) :)
Vendég 2008. 04. 11. 9:25
Nem besertodni kell hanem normalisan zenelni [meg ha csak ajandek akkor is]. Mi se mutatunk semmi zenei probalkozast mert kb annyira ertunk hozza mint a sertodos "zeneszek"...

A tobbi sztardj altal keszitett Bonanza feldolgozas DM remix is szornyu, szinte kivetel nelkul.
[a 2 magyar DM tribute lemez viszont jo!]
Vendég 2008. 04. 10. 18:23
Igazad van Hozsó!!! Csak a fikázás megy mindenkinél, de ha valamit le kell tenni arra a bizonyosra...hát ahhoz nem értenek!! Ti letettetek, nagyon jó a zene és a film is!! És szimpi, hogy magatoknak csináltátok. Erika - R.I.C.A.
Vendég 2008. 04. 10. 15:59
Szevaaa! Jó a Rosszkedv! :) Ős Depechesként kifejezetten a hideg rázott a kliptől, (jó értelemben), pedig kicsi a kép így, megnézném valami komolyabb verzióban is!! Tuti, hogy nem fogják sehol játszani?????!! Hozsó, téged régebben még lehett látni Depeche Mode-os klubtalálkozókon...mostanában nem. Csak nem áttértél valami más műfajhoz? Ati
Vendég 2008. 04. 10. 10:11
Kedves Hozsó!

Valóban fikázzák páran a dalt, dehát ízlések és pofonok...
Amúgy jól sikerült a mű. Gratula hozzá, várjuk a nagylemezt! :)

Puszi,
Ágika
Vendég 2008. 04. 10. 0:50
A tisztázások és találgatások végett!Nem én éneklem a dalt és ez nem kozmix!Nem került semmilyen formában a nyílvánosság elé és sehol nem is lett bemutatva!Ez csak elkészült és kész.Számomra az is meglepő,hogy ide,hogy került fel,hiszen nekem sincs meg ez a kópia...
KIngának üzenem,hogy ez nem,hogy nem jelent meg sehol,de még nekem is keresgélni kéne a winchesteren,hogy megtaláljam az alapokat.A klipp alatti zene ráadásul egy demo verzió,amit a klipp rendezője poénból cserélt ki részegen önmaga szórakoztatására,mert neki így tetszett ez a verzió...és ha már tetszett neki meg is vágta. A klip eredeti zenéje electro változatra készült.A klipp 8mm-es kamerára forgott ahogy a régi DM klippek.Direkt szánt szándékosan ilyen képek készültek,mert ez a világ tetszett és tetszik most is.A zenét,klippet lehet fikázni mindenki szive joga ,hogy kinek mi tetszik és mi nem.Semmi gond.
Szivesen várom a "szakértők",megfejtők hozzászólásain túl a munkáikat is,amit majd én is értékelhetek.
Elő a szintikkel,dobokkal,gitárokkal,kamerákkal és máris játszhat mindenki kedvére,ahogy mi tettük!:)
Béke mindenkinek!
Üdv!
Hozso

ui:Mellesleg pedig annyira unom,hogy mindenki mindent csak fikázni tud(nem csak ide értem,hanem általánosan) és mindenkiből a rosszindulat árad...(Ja,mert rosszkedv a dal címe...)de komolyan!
...aki ettől lesz boldogabb,hát tegye.
Sok boldogságot hozzá...:)
Vendég 2008. 04. 09. 19:11
Szeretném megkérdezni, hogy meg lehet venni valahol ezt a lemezt? Vagy ez csak egy dal? Maxi? Szuperjó lett!!! Ha valaki tudja, hol lehet megszerezni, írjon lécci!!! PussZ, Kinga ()
Vendég 2008. 04. 09. 18:06
Király! Semmi baj a klipel, a sok névtelen irigy majom meg csináljon jobbat, aztán szóljon ha van mivel összehasonlítani.:))
Nálam bejött, ha ajándék volt, akkor meg szerintem kifejezetten kedves húzás lehetett annak, aki kapta.:) Máskülönben pedig ajánlom figyelmetekbe a Spigiboy féle Valami véget értet... na, akkor azzal mi van??
Vendég 2008. 04. 09. 17:14
Huhh! Már majdnem belehaltunk pedig, hogy nem tudjuk a részleteket.
Szegény ember, akinek ez volt az ajándéka :)))))
Mert ugye ha vicc, akkor annak durva - komolynak meg...inkább hagyjuk. :)
Vendég 2008. 04. 09. 9:48
Hahó. Pár kérdést érdemes tisztázni a fenti ügyben, így, elsőkézből.:) A klip nem KOZMIX dal. De nem ám. Ezt a dalt ajándékba készítettük, 2005-ben, valakinek, aki szereti ezt a BB számot. Semmilyen kereskedelmi vagy művészi szándék nem volt mögötte, továbbra sincs. A kappanhangú mondjuk némileg túlzás, ugyanis a kappannak tudomásom szerint ennél lényegesen eltérőbb hangja van. Szóval, száz szónak is egy vége: a klip nem KOZMIX, semmi köze hozzá, egy baráti ajándék volt csupán, évekkel ezelőtt. A kritikákat bírom egyébként, csak nem szeretem. :) Ja, és nem én vagy Hozsó kértük a cikk leközlését, bizonyára valami kappanrajongó lehet a háttérben. :) És még valami, ami nagyon fontos: én tudom a legjobban, hogy az énekhangom meg sem közelíti Ákosét. Nálam is ő a No.1! :) Üdv: Adam
Vendég 2008. 04. 09. 0:38
Na ezt kár volt :(
Gyalázatos!!!
Vendég 2008. 04. 08. 23:46
http://www.kozmix.com/k_forum/viewtopic.php?p=16463#16463
Vendég 2008. 04. 08. 22:39
nem tul szinvonalas ez a feldolgozas sem, a kappanhangu enekes meg inkabb jaccon a studioban.....
Vendég 2008. 04. 08. 20:55
Sziasztok! Nagyon jó a klip!! Miért nem akarjátok, hogy menjen a tévékben?? Végre lenne valami színvonal is a zenetévéken!!!
Juhász Gergely 2008. 04. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek