Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Bereczki Zoltán–Szinetár Dóra: Musical duett 2. (EMI)

létrehozva: 2008. 05. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

mama 2015. 11. 06. 8:31
Kedvencem!Üdv:mama
Vendég 2009. 01. 11. 12:06
Gyönyörű dalok... választási lehetőséget azoknak akik szeretik a gyönyörű dalokat és a kereskedelmi adók silány minőségi dalaival már torkig vannak
rita 2008. 09. 17. 14:08
Lehet, hogy ez már megszállottság, de én éjjel nappal tudnám hallgatni mind a két albumot. Nekünk ez a stílus jön be és mégse górjuk mások zenei irányzatát. Aki szereti hallgassa, aki nem... Nem erőszak a disznótor...!
Vendég 2008. 07. 11. 21:28
Én meg azokat tudom sajnálni akinek ilyen igénytelen gagyi ökörséggel ki tudják szúrni a szemét. Szánalmas aki ilyen hallgatásáig süllyed.
Vendég 2008. 07. 11. 21:01
Csak sajnálni tudom azokat az embereket akik nem értékelik azt, hogy valaki saját erejéből ér el valamit van mire büszkének lennie.Mert ugye az a menő meg a tutti aki bunkó,trágául beszél, meg a tvben szerepel.Mindenki mondja el a véleményét nyugadtan, csak ott ahol társa talál.De ha már itt vagyunk ha nem tetszik miért nézed meg??Egypként tényleg ti miattatok itélik meg helytelenül az országot sok érték van itt csak túl sok a szemét ( pl.: a legelső megszolaló)Kicsit nézzetek magatokba ha nincs benned hiba akkor nyugodtan kritizélj
Vendég 2008. 06. 21. 23:58
Én meg remélem hogy nem lesz 3 cd, meg sehányadik se mert egy nagy hányadék az egész. A véleményemet meg úgy mondom el ahogy akarom, primitiv meg tuskó vagy ám te!!!!! Ne hidd ám magadról hogy olyan ku rva okos vagy csak azért mert ilyen szarságot majmolsz! Neked tetszik nekem nem, jogom van elmondani úgy ahogy akarom. Fogd be!!! Foglaklozz magaddal.
Vendég 2008. 06. 20. 21:41
Ha valaki ennyire primitív akkor jobban tenné ha ezt nem hirdetné!Persze van akinek nem tetszik,nem is kell hogy tetszen,nem vagyunk egyformak....de az ilyen primitív tuskó hozzaszolasokat inkabb tartsd meg magadnak!!!Jo kis magyar mentalitas! :( elég szomorú.

Remélem lesz 3. CD is! :))
Vendég 2008. 06. 11. 17:22
Nagyon szeretem Öket, kár cikizni két szuper embert aki végre tud is valamit,ebben a műfajban.Na csá nektek Erzsó.
Vendég 2008. 06. 08. 20:19
ez egy nagy szar, két hülye gagyi próbálkozása, nem is tudom mi a f***t akarnak
Vendég 2008. 06. 08. 14:10
én imádom ezt az albumot pl. azért is mert én leszek Dóri utodja:P Najó nem biztos, de reménykedem.:D
Vendég 2008. 05. 31. 0:56
Hmmm! Én is nagyon szeretem őket, pedig én techno kedvelő vagyok, devannak olyan napjaim amikor őket szeretem hallgatni mert mert mert nemtudom csak úgy tetszik! Kedvencem a Fény c. duettjük! by.: Joskiry
Vendég 2008. 05. 28. 21:03
elég sokan, akik értenek hozzá
Vendég 2008. 05. 26. 20:00
pl. én
Vendég 2008. 05. 20. 9:11
Ki a fene hallgat ilyen szarokat?
Balajti Péter 2008. 05. 03. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók