Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Várandósan készíti új albumát Beyoncé

létrehozva: 2008. 05. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 08. 16. 23:17
beyonce egy nagy K csak azért volt pár slágere mert széttárta a lábát jayze-nek
semmi hangja nincs, ordít meg nyivákol össze vissza, mint egy idegklinikáról szökött agybeteg
Vendég 2008. 08. 16. 12:12
Dilis tyukok ha utaljatok a kicsi Beyoncet ako fogjatok be es ne irjatok a hulyesegeket. ok? es ha utaljatok ako ne is olvasatok a cikeket es narancsboros a te agyad, aki ezt irta h Beyonce narancsboros. Nm fognak ki a Beyince rajongokon az ien kis dilisek!!!!!!11
Vendég 2008. 07. 14. 20:23
Beyoncénak nincs hangja, se tehetsége, ráadásul tök ronda, csak úgy dagad rajta a narancsbőr, gusztustalan mikor egy bugyiban vonaglik. Persze a klipeken nem látszik, mert tíz évig retusálnak egy-egy klipjét, de élőben nagy durván ronda.
Amúgy most jól eltűnt szerencsére, mert senki nem akarja azt a nyávogást hallgatni, amit képes nagy nehezen kipréselni magából.
Amúgy meg elég gusztustalan K hogy odafexik annak a brutál k ö c s ö g dagadék jayznek, mondjuk igaz hogy másnak nincs rá ingere.
Vendég 2008. 07. 12. 19:56
Hat te kis ku.va en elmagyarazom hogy miert szeretem BEYONCET mert nagyon csinos aranyos csaj ja es a hanbgja az valami csoda, es nekem is hanyingerem van az ilyen kis ku.va csitriktol.
Vendég 2008. 06. 07. 22:33
nyávogós hülye igénytelen csaj, nem értem mit lehet szeretni rajta. Elmgyarázná valaki????????
Vendég 2008. 06. 07. 22:32
nekem meg a ku rva beyoncétól van hányingerem.
Vendég 2008. 06. 06. 16:33
Hát ja és nézettek körbe titeket se szeret mindenki sőt van olyan akinek hányingere van tőletek. pl. nekem
Vendég 2008. 06. 06. 16:30
Tanulj meg írni kolyök.Igaza van Gabbby-nak miért olvastátok el ha utáljátok? Az meg nem válasz ,hogy ,,Basszus, nem azért tették fel ide hogy elolvassam????" De képzeld azért tették fel, és nem azért hogy néhány kö.csög fikázza. Amúgy ezen az oldalon nem csak beyonce-s cikk van. Szóval nézd meg a kedvencedről szóló híreket vagy fogd be a po.fád :b
Vendég 2008. 05. 31. 23:13
nemazé de télleg ki nem szarja le hogy megba***ta az a behemót k ö c s ö g és kolyök lesz??
Vendég 2008. 05. 22. 21:56
Ez a nő sajnos valóban nem egy nagy szám!
Vendég 2008. 05. 22. 19:15
Irigy rá a f****om!! Erre a senkire!!! HAHA!!! vicces vagy!
Sikeres? Lehet... de hol? Pár kis fanatikus körében max.
Miért olvastam a cikket? Basszus, nem azért tették fel ide hogy elolvassam????
gabbby 2008. 05. 21. 16:32
Ha utálod, és nézni sem bírod, akkor mi a francért olvastad el a cikket?És ha tényleg olyan rossz, akkor miért olyan sikeres? Neked az a bajod, hogy irigy vagy rá?
Vendég 2008. 05. 19. 19:25
Én se bírom a nyávogását. Igaz nem hallgatom, mert ha mert ha meglátom vagy meghallom azonnal elkapcsolok onnan. De még az a fél másodperc is sok belőle. Az pedig hogy terhes... Igaza van a lejjebb írónak: most őszintén? Tényleg, kit érdekel ez?? Jó hogy a kettyintésük videóját nem teszik közszemlére. Az ilyen rekláméhes "sztároknak" úgyis mindenük a magamutogatás, lehet hogy már nem sok lépésre állnak az ilyentől. Gusztustalan csürhe.
Vendég 2008. 05. 19. 15:36
Utálom ezt a nőt. Inkább vonulna el gyereket szülni mint megint vernyogni 60-70 percnyi zagyvaságot
Vendég 2008. 05. 17. 10:32
Hát...nem tudom h. élőben milyen,de úgy érzem h. a hangját senkisem kifogásolhatja!!!
Vendég 2008. 05. 07. 20:02
Az előző kommentárnak üzenem, KAPJA BE A HÉTMÉTERES TÖKÖMET!!! Mégis, hogy tud olyan gusztustalan dolgokat, hogy ribanc, meg benga. Amugy ha utálod őket, akkor mi a francért olvasod el, hm?Amugy én nagyon birom Beyoncet, és remélem, hogy boldog lessz!
Vendég 2008. 05. 07. 19:13
És kit érdekel, hogy ezt a gusztustalan ribancot megizélta az a nagy benga állat és kölykük lesz??? Ettől nekünk jobb lesz? NEM! NAhát akkor!
Juhász Gergely 2008. 05. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek