Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Poptörténelmet akar írni Rihanna

létrehozva: 2008. 05. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 12. 28. 21:42
milyen kis luvnya-k-u-r-v-a tiniköpet agyalágyult senkik írnak ide....
majmoljátok csak a kis ku****át, és legyetek olyan igénytelen senkiháziak mint ez a se gg rázó idétlen kis f****szcibáló p a r a s z t csaj
Vendég 2008. 12. 25. 14:35
szerintem inkább te vagy röfiképű
biztos azért sértegecc egy ilyen világsztárt mer mondjuk szebb nálad és te meg irigy vagy rá
de hát ez van ha valaki betegesen féltékeny a világ legjobb énekesnőjére
Vendég 2008. 12. 24. 22:02
csak egy irigy bunkó majom, mondhatja Rihannára, hogy egy K, és hogy nincs hangja.. Meg h egy röfiképű, sztem pont akkor mentél el a tükörtől, aki ilyenekkel fikázod...
Vendég 2008. 08. 28. 19:57
nulla kiscsaj... messze van ő attól hogy bármilyen "történelembe" bekerüljön
bubu 2008. 08. 28. 15:23
Na sok sikert hozzá!
Egyébként inkább pénzszaga van ennek, hiszen már így is elég népszerű!
Vendég 2008. 08. 26. 23:15
röfiképű csúfság
fujjjjjjjj
csak le kéne hányni + f****ni, mondjuk csúnyább már attól se lesz
Vendég 2008. 08. 26. 23:14
sz**rházi kis tehetségtelen senki egy nagy K
gusztustalan a képe is, irritáló, ronda mint a bűn
gagyi idétlen zenéi vannak, egyik számának sincs semmi mondanivalója
Vendég 2008. 08. 26. 14:10
na má ne csinyájjátok ezt!!!nagyon lási a csáje na!!!mé báncsátok na??egyétek meg a kull-t na!!......na mindeggy!!mék má na!!!
Vendég 2008. 08. 26. 14:02
ja és fürgyétek ki a szátokat!!!vagy any-ád-ék nem neveltek jómodorra???amúgy ha neki nincs jó hangja akkor kinek van???ti mind irigységből nyomjátok ezt a szá- nal- mas szöveget!!!\\\\\\\"!!!néztetek tükörbe gondolom azért van ez az irigy cucc!!
Vendég 2008. 08. 26. 13:48
még a vak is látja hogy szép nő és jól énekel!!!az dobál rá ilyen trágár szavakat aki irigy,ronda mint a bűn,és nem kell a halálnak se!!!nem minden befutott énekesnő kerül vizszintesbe ahhoz hogy jusson valamire!!
Vendég 2008. 08. 26. 13:26
Ti akik egy senkik hogy itélhetek vagy mondhatok véleményt amikor nem is ismeritek !!!Ha elértetek volna olyan sikereket mint ö akor járhatna a szátok!!!ha nem tudna énekelni nem lenne ott ahol van!!!!És az összes ember akki leszolja vagy le k...szopja ki a nagy fa...t!!!!!
Vendég 2008. 08. 26. 13:17
Száragyon le a szája annak aki le k .rihannát!!!! te mocsadék !!
Vendég 2008. 08. 17. 18:31
a pofáján látszik, mert az olyan mint egy kiélt kivénhedt, agyonb*****tt K-é
Vendég 2008. 08. 17. 18:30
ez egy mocsadék pofájú K
Vendég 2008. 08. 17. 14:44
Ti huly kis commentarok honnan a f r a n c b o l veszitek h RIRI K. hm mitol gondoljatok ezt o szentem nm az aszem ti nm tudjatok a szo ertelmet ugye????????
Vendég 2008. 08. 17. 14:41
Lehet,h sikerul hissz haon jo enekesno es naon naon naon naon naon naon naon naon sexy naon jol nez ki....
Vendég 2008. 08. 14. 14:09
rihánnya valóban egy tehetségtelen nulla, még a nullánál is nullább
amit művel az nem éneklés, hanem idétlen nyávogás (még annak is rossz) akármilyen útszéli K is képes hasonlóra
fuuuuuujjjjjjjjjjj
Vendég 2008. 08. 12. 19:42
és ha úgy próbálna meg zene történelmet írni mint az Oasis? kiadna két csúcsalbumot amin a szövegeknek lehetőleg mondanivalója is van nem csak az hogy gyere dugj meg, hanem tényleg valami. vagy ez már túl nehéz lenne neki? ha az akkor egy írtó tehetségtelen nulla...
Vendég 2008. 08. 05. 17:17
én pl. nem is akarom azt elérni amit ez a k u r v a mert nem akarom hogy 100000 focicsapatnyi igénytelen f***szi végigmenjen rajtam csak azért hogy egy büdös kis slágerem legyen.
lehánynivaló szánalmas az ilyen nő, gondolom azóta már aids-es, annyian agyonb****ták, de úgy kell neki, legalább előbb kihal.
Vendég 2008. 08. 05. 9:14
Budos kepu Hatalmas nagy K, v te!Hogy a rak egye ki a beluket az ilyen szanalmas kis hujeknek, mint ti!!!!Nem kell ide irni annak, aki ugy gondolja, Rihanna, egy ribi rihi, meg ilyen hujesegek!En szeretem, es csak azert mert van itt nehany huje, bekepzlt,kis majmok, k vazatok, nem fog megvaltozni a velemenyem! A nagy budos eletetekben nem fogtok annyi mindent elerni, mint o! Amugy nem az enyem a vilag! De en legalabb bevalom, nem mint te!Sok nagykepu szarhazi!!!!!
Vendég 2008. 08. 04. 22:03
ja és képzeld én is azt olvasok amit akarok nem csak te te kis bü dö s képű K
nem a tied ám a világ héééé
Vendég 2008. 08. 04. 22:02
nulla vagy ám te, te ribi rihi majmoló kis sz***ros se gg űűűű kis hülye leszbi senkiházi
beeee beeeee bula bula bula
Vendég 2008. 08. 04. 18:06
Azt szeretek akit akarok, es azt majmolok akit akarok, ok?! Te ne szolj bele, jo, es ne is irj ha nem szereted Rihannat, me nem vok kivancsi! Neked is vannak kedvenceid, nem? Na ha akkor irj oda, es ne ide, ha nem szereted rihannat!Es amugy az a nulla, aki olyan szanalmas kis hujje, mint te, csak a nagy budos pofad jar! Ha nem szeret valaki, valakit, akkor az altalabban, nem is foglalkozik vele, de te attol meg h utalod rihannat, meg be irod a nevet a keresobe, es elolvasod a rola szolo cikkeket, na az ilyen ember a nulla!!!
Vendég 2008. 08. 04. 12:03
hamarosan eltűnik a süllyesztőben.
a ku rv ákat egy ideig lehet futtatni, de amikor már mindenki végigmászik rajta és senkinek se lesz rá gusztusa, úgy fogják dobni, akkorát repül hogy öröm lesz nézni
HAHHAHAA
hamarosan eljön az idő.
1-2 év és senki nem fogja emlegetni a nevét, a gagyi kis lemezeket pedig a kétszáz forintért megkaphatjátok a turkálós kupacokban, igaz ott is mindenki félrektorja majd
Vendég 2008. 08. 04. 11:52
rihánya egy kupac F O S
Vendég 2008. 08. 04. 11:49
hát akkor szégyelld is a hülye mocskos kis pofád te kis senkiházi rihiribi majmoló igénytelen nulla
pppppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffffff
Vendég 2008. 08. 04. 11:09
Azt se tood, lány vagyok v fiú
, és máris ribi lettem!Tood kisanyám, engem senki ne nevezzen, se ribikenek, se egyébnek, pláne ha fing-ja sincs h ki a fr anc vagyok!én a hejedben szegyelném a bü dös po fám, h igy tudok beszélni egy olyan emberről akit nem is isemerek! Ugyhogy hord elmagad, és hüjesekedj másnak!!!
Vendég 2008. 08. 01. 20:04
képzeld tudom mi az a ribi.... olyan hülye kis agyonb******szott p i cs****jú K U R V A mint amilyen te is vagy te kis f@@@@szcibáló k
rihi egy ribi g***e**cinyelő sz@ros k u r v a
Vendég 2008. 08. 01. 10:18
Hat, te hülye vagy! Azt sem tood mit jelent az a szó, hogy "ribi"!én megértem, hogyha valaki nem szereti....Istenem, há mindenkinek nem lehet egyforma az izlése!De én peldául nem irok olyan guszta dolgokat azokról akiket nem szeretek. Ha utálom, akkor nem érdekel egyszerűen, nem foglalkozok vele és kész!Amugy te nem vagy civilizalt, az biztos!
Vendég 2008. 07. 25. 14:27
rihi civilizáltan is egy kib*****tt nagy K, tehetségtelen, felkapaszkodott kis senki, akit pár hájfejű, 100 tonnás k ö ****g rapper nyomat, mert a kis K képes bebújni az ágyukba azért hogy egy sz***ros slágert összekalapáljanak neki.
Másnak nem is kéne még egy b***sra se, csak az ilyen f***kalap benga rappereknek, mert ettől a nőnek más normális embernek hányingere van!!!!!!!
Vendég 2008. 07. 23. 16:19
Az ilyen civilizált embereknek mint te , aki ilyeneket ir, hogy "bűdös seggedbe", meg stb., annak bőven elég lenne csupán egy agyvelő.Én nem értem, ha Rihanna tényleg olyan rossz énekes lenne akkor, nem hinném, hogy annyi dijat, és elismerést kapna!Én nem hinném, hogy potyára csak igy osztogassák, a Grammyt, bár igaz, hogy mostanában vannak tehetségtelen előadok, de én birom Rihannát, és megértem, hogy mindenkinek nincs egyforma izlése, de elehetne mondani a vélemenyünket kicsit civilizaltabban!

Gabici
Vendég 2008. 07. 18. 15:22
dugd föl az origamidat a büdös s e g g e d b e
mindenki ahhoz és akkor ír véleményt amikor akar
rihanna pedig F O S ez tény, le kéne sz@rni vagy há nyni, másra nem jó
Vendég 2008. 07. 17. 20:06
kiváncsi vok,hogy azok akik utálják rihannát,azoknak ki a kedvenc énekesük?amúgy csak elvétve írom,hogy origamival jöbban telik az idő!jobban áll mint az hogy leülnek a gép elé,feljönnek a honlapra,megkeresik a rihannás cikkeket,és hülyeségeket írogatnak.amúgy ha én utálok valakit,akkor nem keresgetem a róla szólo cikkeket. puff neki
Vendég 2008. 07. 14. 20:09
RIHI egy SZAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRR
csak le kéne hányni
Vendég 2008. 07. 14. 20:08
R i b i rihi és a rajongóik nem érdemlik meg azt hogy bárki is le F O S S A őket!!!!
Vendég 2008. 07. 13. 17:35
A RIRI UTALOK AZT SE ERDEMLIK,HOGY LESZARJUK OKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 07. 13. 17:32
Ti szarhazi majmok ne olvassatok el azt a rohadt cikket ha utaljatok ririt es aki egy majom es diszno keverekehez hasonlitota ririt az onaga leirasat adta meg ami szart se erdekel es rossz az emberismerotok mert rihanna meg csak 19 eves es ilyen koran meg senki se kezdte es nagyon hulye libak lehetek ha unalmasnak tartjatok riri szamait. A RIRI RAJONGOKNAK PUX ES A RIRI UTALOKNAK ANYIT HOGY BULYANAK VIXA A ANYIK .......... UNALMAS KIS HULYE TYUKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 07. 08. 19:25
Tehetségtelen szar, és ronda mint egy majom meg disznó keveréke. A feje meg pont olyan mint egy kiélt ribié. Gondolom nem véletlenül, hiszen valóban az!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 07. 07. 15:57
Hat ha szerinted tehetsegtelen akkkor te suket vagy, mert nagyon jo a hangja es nagyon csinos no.
Vendég 2008. 07. 04. 19:01
Rihanna egy tehetségtelen személy, nem sokáig marad a szakmában. Felejthető, nagyon unalmas számai vannak.
Vendég 2008. 07. 04. 17:25
jé te... hogy lehetsz má ekkora csoró? bakker...ekkore idiótát még nem láttam... kit érdekel má a te véleményed?... aki ismeri Rihannát az tudja, hogy nem lesz olyan lecsúszott ribanc, mint Britney ... te vagy szánalmas inkább ...
Vendég 2008. 07. 04. 17:22
inkább meg se szólaltál volna... ha nem szereted Rihannát akkor nem kell ránézned, de ha csak ilyeneket mondasz róla az a te primitívségedet ábrázolja ... -.- ennyih -.-
Vendég 2008. 07. 03. 16:02
Engem nem érdekel ha sok kis lökött szereti a rihááááánnnnyyyáááát. Én akkor is utálom, mert SZ@r, nagy f.o.s az egész amit művel. Szánalmas kis ovis hülye aki ilyet egyáltalán meghallgat.
Vendég 2008. 07. 02. 17:22
ugyan má!!engem nem érdekel ha utálják rihannát én szeretem és kész!olyan szánalmas hogy itt fujongnak!sztem rihanna jó és kész!mi a f....k kell mást fikizni?olyan mint a dedó!ezek hülyék
Vendég 2008. 06. 16. 19:54
Rihanna nagyon is szánalmas, ugyanis tehetségtelen, vinnyogó, ronda mint egy állat, gagyi, igénytelen. Persze igénytelen rajongóknak jó ez a szar, meg is érdemlik, egyék meg.
Vendég 2008. 06. 16. 16:48
Ha utálod mér nézed meg?????pfffff ennyi!!Ti vagytok a szánalmasak nem Riri!!!!!Ti kis pi***k!!!
Vendég 2008. 06. 07. 22:27
attól bárki elolvashatja a hírt hogy utálja ezt a kis semmintmondó csajt. Ez a nő egy fillért nem ér annyira gagyi. Csak röhögni lehet rajta. A sok kis beképzelt majom akik most utánozzák meg annyira odavannak érte, egy év múlva már a nevére se fognak emlékezni, úgy eltűnik a süllyesztőben. nulla, s z a r, gagyi.
Vendég 2008. 06. 07. 16:33
Kritizáld a n y á d a t te ****** minek nézed meg ezt a hírt ha nem szereted te **** :b
Vendég 2008. 05. 26. 8:39
nem hiszem hogy erre a kis k-ra bárki irigy lenne
gabbby 2008. 05. 24. 13:54
Hát akkor miért olvasod el a cikket ha annyira utálod, nem értem?Szerintem te irigy vagy rá az a bajod!
Vendég 2008. 05. 22. 19:21
rihanna a legszarabb, aki kritizájja jól teszi, igaza van! egy senki, egy nagy nulla, 1-2 év mulva a kutya se fog rá emlékezni, azt se tudják majd hogy létezett ilyen. Most futtatja valaki, mert jól fekszik itt-ott, de aztán le****ják magasról
Vendég 2008. 05. 21. 18:24
Rihanna a legjobb, ki nem szereti az ne hallgassa és ne kritizálja!!
Vendég 2008. 05. 20. 19:56
mit pofázol te???!!!!ökre látszik h te cs féltékeny vagy rá meg minden!!!am meg ha a számi szarok lennének(amik egyébként a legjobbak)akk nem lenne mindenhol Ő az eslö!!!ugyhogy erröl ennyit!!!!elöbb gondolkozz mielött pofázol te....!!!!!
Vendég 2008. 05. 19. 19:22
Ez a nő annyit se ér mint a sár a cipőmön. Kis taknyos beképzelt hülye, tehetsége nulla, hangja nulla, a számai egy rakás szarok.
gabbby 2008. 05. 19. 17:10
Tudok küldeni Christinás, Rihannás, Beyoncés, Britneys, Avriles, Shakirás, Fergie klippeket, akinek kell az írjon a címemre. g72dezabola"yahoo.com
Vendég 2008. 05. 19. 16:15
ő legalább kimondja(őszinteségben sose előzi meg az Oasist xD )
Vendég 2008. 05. 19. 16:06
Lehet, hogy kicsit fejébe szállt a dícsőség, de én ettől fügetlenül nagyon birom, mert szerintem nagyon jó hangja van, és a számjai is jók, amugy szerintem ha mi lennénk az ő helyébe akkor mi is beképzeltek lennénk.
Vendég 2008. 05. 19. 15:33
Ez egy beképzelt hülye liba
Vendég 2008. 05. 18. 23:24
Nem azért, kedves utálók, de akkor ha tényleg utáljátok, mért néztétek meg? Ez poptörténelem. Egy másik rajongó
Vendég 2008. 05. 18. 19:22
A ku*va anyját ennek a rohadt ribancnak! De utálom! EGY HŰ UTÁLÓJA
Vendég 2008. 05. 18. 16:42
És ez mitől olyan nagy szám??!Zenésznek úgy is fos marad..
Vendég 2008. 05. 18. 12:14
És sikerült neki! Most néztem. Egy hű rajongója
Juhász Gergely 2008. 05. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek