Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Legyünk büszkék a leszerepelt Csézyre!?

létrehozva: 2008. 05. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 07. 15. 12:34
jól eltűnt azóta ez a senkiházi nulla kis nő.
na persze biztos ég .. igenis lejáratta az országot, nem való semmire, még arra se hogy lesz*rjam vagy lerókázzam
egy NAGY NULLA mindazokkal együtt akik annyira ny al já k a b ü d ö s vala gá t mint ez a beteg f*sz itt alattam!!!!!
Vendég 2008. 11. 02. 0:30
sajnos csak kapkodom a fejem, hogy milyen BUTA hozzaszolasokat olvasok magukat nagyra tarto es "hozzaerto" illetoktol! Szerencsere a magyar allamnak nem kerult O semennyibe... Nem tudom, hogy miert gondoljak egyesek, hogy Csezy lejaratta az orszagot??? Tehetseges , fiatal es ahogy latom sok irigye van. Mielott valaki is hozzaszolna a temahoz , eloszor tanulmanyozni kene a szavazas menetet! ...es meg egy gondolat, a cikk irojahoz: miert gondolod, hogy Csezy rossz angolsaggal enekelt? Kihez hasonlitva rosszabbul? Mondjal legalabb egy magyar eloadot aki jobban enekel angolul, mint O? SZerintem nem fog sikerulni... Magyarorszagon az embereknek inkabb pozitivabbnak kene lenni es nem mindenben a botranyt keresni! Annyira orulok, hogy mar hosszu ideje nem elek Magyarorszagon es nem kell minden nap butasagokat hallgatnom es olvasnom , de ugy latszik az interneten igy is raakadok egy-ket cikkre amihez hozza kell szolnom!
Vendég 2008. 08. 05. 8:07
nem rossz???? egy minket lejárató hülye senkiházi, ki tudja miért felkapott (= kinél feküdt jól???) kis nulla
nem rossz?? Dehogynem!! még a nullánál is nullább
Vendég 2008. 07. 31. 20:38
Szerintem meg nemrossz!
Vendég 2008. 06. 28. 19:26
Mit tud???? Nagyon szépen kérlek áruld el hogy mit tud. Elhiszem hogy sok millát belefektettek, de megéri ez az országnak? Népszerűbbek, kedveltebbek lettünk általa???? Mert én csak annyira emlékszem hogy a csaj alaposan besült és messze nem úgy teljesített ahogy előre beharangozták az okos emberek.
Na most akkor mi van?? Hol az igazság? Megérte a sok-sok milliós befektetést????????????????
Vendég 2008. 06. 27. 16:42
Mi az, hogy egy forintot sem ér? No ne máááááááááá...... Tudod Te, hogy hány millát fektettek bele? Sacc/kb ugy 200-300 millió Ft-ot. Van akinek ez megéri. Valamit nagyon tud ez a nő. De vajon mit is?
Vendég 2008. 06. 15. 14:09
büszkék??????????????????????????????
erre a nőre?????
na ne röhögtess már kedves cikkíró!!!!!!!
Vendég 2008. 06. 07. 22:37
egy forintot nem ér a nő
Vendég 2008. 06. 06. 15:41
Tök béna ez a csézy. a számai az operába való. nem csodálom hogy kiesett.
Vendég 2008. 05. 30. 15:30
Hát nekem tetszik a hangja de ezt nem kellet volna tényleg!
Vendég 2008. 05. 27. 22:45
hát én aztán nem vagyok rá büszke. Ez a csaj is csak lejáratta az országot.
Vendég 2008. 05. 27. 19:46
Ez mind emlékezetből, "cimkékkel" keresva ki csupán! ;-P
Vendég 2008. 05. 27. 19:44
Na, ez viszont nem volt olyan friss az "Est.hu"-n... ;-P

"Madonna-szerenád 85 millióért


Mindenidők legdrágább Madonna "koncertjegye" 350 ezer euróért kelt el, a vásárló ráadásul csak két dalt hallgathat meg a popdívától.

A Cannes-i Filmfesztivál keretében megrendezett Cinema Against AIDS elnevezésű gálán a résztvevő sztárok különböző exkluzív programokat ajánlottak fel, amelyekre bárki licitálhatott, és az aukció nyertese veheti igénybe az egyszeri és egismételhetetlen szolgáltatást. Madonna például vállalta, hogy exkluzív koncertet ad az aukció nyertesének, aki másodmagával élvezheti végig az énekesnő rövid szerenádját. A kétszámos minikoncert 350 ezer euróért, vagyis mintegy 85 millió forintért kelt el, a licitálás nyertesének felajánlását természetesen teljes egészében AIDS-ellenes programokra fordítják.

Valamivel kevesebbet ért P. Diddy felajánlása, aki vállalta, hogy egy teljes napot eltölt majd a 200 ezer dolláros licit tulajdonosával. A győztes egy előre megbeszélt időpontban kora reggeltől egészen lefekvésig élvezheti a rapper társaságát. "
Vendég 2008. 05. 27. 19:39
Ezek pl. mai anyagok - és Ön 25-én vasárnap volt utoljára... "Szorgalom"? ;-P
Vendég 2008. 05. 27. 19:36
Ezekért ma is bement?? Pl. + :

"Paul McCartney, a zene doktora


Az amerikai Yale egyetem tiszteletbeli doktorává avatta az egykori Beatles-tagot.

A Yale egyetem vezetői a "rock, roll, rhythm and blues műfajok forradalmai megújításáért" adományoztak kitüntetést a 65 éves zenésznek. McCartney személyesen vette át a megtisztelő címhez járó oklevelet az átadó ünnepségen, miközben egy helyi zenekar a Hey Jude című Beatles-klasszikust játszotta a színpadon.

Az Egyesült Államok egyik elit egyetemének vezetői indoklásukban kiemelték: azért ismerték el doktori címmel McCartneyt, mert úgy vélik, egyetlen élő zenész életműve sem hasonlítható a Beatles-gitárosáéhoz. " ;-p
Vendég 2008. 05. 27. 19:09
Remélem, legközelebb a LOLA meg a MÁRK és a NOTHANX fog indulni! xD
Vendég 2008. 05. 27. 19:06
Ó, a "Sztárfigyelő" ennyire "friss" volt mára!?? Mi ez a nagy szorgalom?
(Több nap, mint Mömörö...) ;-P
Vendég 2008. 05. 27. 18:28
a 2007-es versenyzők közül csak párat említek:

A Serifovics (így írom-sorry) dala dögunalom. Miért lett első?
A Verka Szergyuskán látni lehetett, hogy Európa a mai napig vevő a ciki dalokra, főleg akkor ha az előadó nyiltan nevetteti ki magát rajta.
A SEREBRO orosz lánycsapat volt ez egyik legjobb, mondhatni kukába a t.A.T.u-val.
A görög srác, Sarbel felhasználta a zenetörténelem leggyakrabban használt nevét, a Maria-t. És benne lett a top10-ben.
Rúzsa Magdit nem bírom nagyon, de ott és akkor büszke voltam rá. Komolyan.

ÉS A MOSTANI felhozatal:
3 bomba nő rádióbarát dalokkal: az örmény,ukrán,görög babykre gondolok. Semmi eredetiség, de a rádiók (most is) bevállalósabbak, mint maga a közönség.
A kalózos nem annyira gagyi, mint a Verka-féle kínzódal, a svéd nő mint egy múmia, egyedül a dán srác és a vak énekesnő dala ami valamennyire eredeti, és hangulatos. Csézy kiesett így is úgy is: egy unalmas dal egy ismeretlen előadótól. Talán a közönségnek volt túl "öreg" ő vagy a dal.
Az angolok és a németek beszívták, pedig a No Angels-hez nagy reményeket fűztem, de a fiú/lánybandák ideje lejárt.

Ez a verseny egy palástolt "Szeretsz-e még?" játék történelmi nyali-falija, ahol csak a "tömbök" szórakoznak egymással. Meg azokkal a pénzekkel, amiket egymásra sms-eznek.
Vendég 2008. 05. 27. 17:31
Ez egy hamis, csúnya rágalmazásokkal és ferdítésekkel teli cikk, ráadásul becsmérled ezzel csézyt is. Szerintem csak a cikkíró nem tudta, hogy hívják a tavalyi szerb győztest, ez pedig rólad állít ki szegénységi bizonyítványt!
Vendég 2008. 05. 27. 15:39
Nagyon tetszett ez a cikk! Odamond mindenkinek és az első betűtől az utolsóig színigaz!
Vendég 2008. 05. 27. 11:21
ugyan már, csézy egy nulla
Vendég 2008. 05. 27. 9:57
Nagyon alapos, pontos elemzés. Néhány kiegészítő infó: Verka Szergyucska (így írjuk át fonetikusan magyarra a nevet) évek óta rendkívül népszerű dalaival az utódállamokban. Gyima Bilan az egyik legnépszerűbb férfiénekes (így írjuk át fonetikusan magyarra a nevet)Oroszországban.
Puha József 2008. 05. 27. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek