Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál

Zenésztársakat keresek!

létrehozva: 2008. 06. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Aaron Richard 2017. 12. 14. 17:53
Ön üzletember vagy politikus, zenész, diák és gazdag, erős és híres ember. Csatlakozz az Illuminátokhoz, és minden szíved vágyódjon át, Fast Cars, Spot Lights, Money, Influence and Power. Keress $ 1 millió dollárt havi tagsághoz és 1 milliárd dollárért ahhoz, amit csinálni szeretne. Ha érdekel, akkor vegye fel a kapcsolatot: vagy hívja / szövege: +1 239-260-4551
Pécsi Zenekar 2014. 09. 14. 11:44
DOBOST keresünk Pécsen! Pécsi, rutinos dobost keresünk alakuló akusztikus pop rock zenekarba. E-mail:
kovács gyuszi 2014. 02. 14. 9:25
Tárnokon egy kongás és egy ritmusgitáros, gitáros társat keres proba terem van mi is kezdők vagyunk ,kérlek hivj benünket ha ugy érzed hogy a hobbidnak élsz
Köszi gyuszi
06305418653
Sing Projekt 2014. 01. 29. 17:10
Profi zenekart keresek. Énekes vagyok, mellette gitározom, basszusgitározom. Profi zenekart keresek (hanganyaggal). E-mail:
Békési zenekar 2013. 12. 24. 18:27
Az elérhetőség !! 06308237089 illetve email :
Békési zenekar 2013. 12. 24. 18:25
Sziasztok !!! Modern Deathmetal!Deathcore zenekar keresi megfelelő gitárosait !! Egy ritmus illetve egy szólógitárost keres a zenekar illetve egy billentyűst is !! A zenekar székhelye Békéscsaba lenne vagy Békés ! Szóval főként békésmegyeiek jelentkezését várjuk !!! Előre is köszönjük !!!!
Pécsi zenekar 2013. 11. 27. 9:35
Gitárost, dobost keresek. Trió felállású bulizenekarhoz (NEM vendéglátó) keresek zenekari és koncertrutinnal rendelkező gitárost és dobost 20-40 között Pécsen (lehetőleg valamilyen hanganyaggal). Vokáltudás nem hátrány, de nem feltétel. (Énekes-basszusgitáros vagyok.) e-mail:
Medic 2013. 11. 08. 6:07
Sziasztok!
Death metal/Grindcore banda szervezéséhez keresek tagokat (főleg basszerost,dobost és énekest keresek). Legfőképpen Budapest és környékén keresem a tagokat. Irányvonalaim: Six Feet Under, Napalm Death, Brujeria, Obituary stb stb. Várom a jelentkezéseket !
e-mail:
tel:06308574748
Vendég 2013. 10. 14. 14:12
Zenei managert keresünk!

Több éve fennálló zenekar keresi talpraesett,ambiciózus,határozott,önálló munkavégzésre képes zenei managerét.Zenei irányzatunk a jazz,swing.Előny:angol nyelvtudás,szakmai tapasztalat vagy szakirányú végzettség.
Fontos,hogy szeresd a zenénket csak így tudjuk elképzelni a közös munkát.
Ha kíváncsi vagy ránk és a zenénkre írj a e-mail címre. Amennyiben a válasz e-mailünkben átküldött zenénk tetszik és úgy érzed képviselni tudnál minket egy fényképes önéletrajzzal csatolt e-mailt várunk tőled.
Pécsi Zenekar 2013. 10. 08. 18:53
Zenekart keresek (énekes-gitáros). Pécsi énekes vagyok nagy zenekari tapasztalattal, emellett gitározom, basszusgitározom. Hasonló rutinnal rendelkező tagokból álló zenekart keresek (hanganyaggal). e-mail:
Nyuszyka 2013. 09. 10. 23:16
Üdv!Új projekthez keresek dobost és szólógitárost,ritmusgitár+énekest Pécs vagy Pécs környékéről....Lehetőleg srácokat.
Feltételek:próbaterem havi díját rendszeresen fizesd (erre ne kelljen figyelmeztetni) legyél megbízható,a heti 1 próba-ami általában hétvégén van-ne okozzon gondot.Dobhoz cucc van;(kivéve cineket)ha esetleg van cin készleted az előny;szólógitárosként ha vokálozás is megy akkor az tökéletes lenne....Saját cucc kellene gitárosoknak.
Stilus:igazából valami egyedit szeretnénk.Rock az alap de ahogy épp sikerül.A "régi" bandából van felvétel megtudom mutatni kb milyen számokat szeretnék játszani.
Nem kell nagyon profinak lenned/lennetek-de azért tudjátok hogy a hangszert hogyan és mire lehet használni.
Elképzelés:Saját számok felállás:dob,basszer-ez lennék én,szólógitár-vokál,és ritmus-ének...Tehát 4tagból állna a banda.Ha felkeltette az érdeklődésed írj privátban és megbeszéljük.CSAK ÉS KIZÁRÓLAG OLYANOK JELENTKEZZENEK AKIK KOMOLYAN GONDOLJÁK ÉS KÉPESEK A TEREMDÍJAT RENDSZERESEN FIZETNI.
Wyctoryus 2013. 09. 08. 11:30
Gitárost keresünk budapesti punk rock / hard rock zenekarunkba. 18-25 év között mozgunk (2-3 év tapasztalattal), idén alakultunk, sok próbán túlvagyunk, de üresedés miatt égető szükségünk lenne még 1 gitárosra, esetleg már az október eleji fellépésünkre. Viszonylag széles repertoárral dolgozunk, jellemzőbbek: Sum 41, Blink 182, Green Day, Orson, Nickelback, RHCP, Rise Against, illetve saját számok elsősorban punk rock / pop punk / american punk / californian punk alapokon. Érdeklődni:
hs134j 2013. 09. 07. 10:31
ÉNEKES-gitáros csatlakozna. Énekes-gitáros, szükség esetén énekes-basszusgitáros vagyok, zenekari rutinnal, társalgási szintű angol, egy kevés német és olasz nyelvtudással. Rendes jövedelmet biztosító bulizenekarhoz csatlakoznék. Elérhetőség:
Nyuszyka 2013. 09. 03. 9:08
Üdv!Dobost keresek meglévő bandába amilyen hamar lehet...Stílus rock...Lehetőleg pécsit.Feltétel: pécsi legyél vagy Pécs közeli,a heti 1 próba ami legtöbbször hétvége szombat vagy vasárnap ne okozzon gondot,megbízhatóság,Terem dijat rendszeresen fizesd felszerelés van-illetve ha cin készlettel rendelkezel előny...( LÁNYOK NŐK és mindenféle nő nemű lények kizárva!!!!!).Ha érdekel privátban a többit...
IDEAS 2013. 08. 26. 16:10
BILLENTYŰST keres a tatabányai Ideas zenekar.
Szimfonikus metal, gótikus és progresszív ízekkel.
A 7. nagylemezünk készítése előtt állunk, ezért keresünk egy lelkes billentyűst, aki aktív tagja lenne a zenekarnak. Előny, ha a billentyűzés mellett tisztában vagy a zeneszerzéssel, zeneszerkesztő programok kezelésével, hangfelvételek készítésével.
Zenekari próbák hétvégén Tatabányán.

tel. 06 harminc 3512 719
http://www.facebook.com/IdeasOfficial
IDEAS zenekar 2013. 08. 26. 16:09
BILLENTYŰST keres a tatabányai Ideas zenekar.
Szimfonikus metal, gótikus és progresszív ízekkel.
A 7. nagylemezünk készítése előtt állunk, ezért keresünk egy lelkes billentyűst, aki aktív tagja lenne a zenekarnak. Előny, ha a billentyűzés mellett tisztában vagy a zeneszerzéssel, zeneszerkesztő programok kezelésével, hangfelvételek készítésével.
Zenekari próbák hétvégén Tatabányán.

tel. 06 harminc 3512 719
http://www.facebook.com/IdeasOfficial
proba1 2013. 08. 18. 11:14
Zenekarunk keres énekest, ütőhangszerest, és szólógitárost.

Kreatív embereket keresünk, akik hozzá tudnak tenni a zenénkhez, önállóan ki tudják találni a szólamukat. Nem kell profinak lenned de szeretnénk ha aktívan részt tudnál venni a zenekari alkotómunkában.

Próbák Csillaghegyen (III. kerület Óbudán) vannak

Pop-country stílusba sorolható be a zenénk. Jelenleg hárman vagyunk. Saját számokat játszunk és kevésbé ismert dalok át- és - feldolgozását.

Volt már néhány koncertünk és hamarosan szeretnénk újra színpadra lépni.

https://www.facebook.com/RooftopGardenBand
http://www.youtube.com/user/TheRooftopGarden
http://www.youtube.com/watch?v=mI5l232Hk8M

Írj:
dzsesszguy kukac gmail pont com
Pécsi Zenekar 2013. 08. 06. 14:18
Énekes-gitáros zenekart keres. Énekes vagyok, emellett gitározom, basszusgitározom. Működő, rendszeres fizetős fellépésekkel rendelkező buli/partyzenekart keresek. Elsősorban pécsiek, Pécs környékiek jelentkezését várom, de megfelelő feltételek esetén az utazás is megoldható. e-mail:
Pécsi Zenekar 2013. 05. 30. 14:00
Pécsi zenész.
Pécsi énekes vagyok, emellett gitározom, basszusgitározom, dalokat írok. Új zenekar alapításához keresek elsősorban gitárost, billentyűst, dobost (esetleg basszusgitárost), vagy csatlakoznék már működő zenekarhoz. Kreatív, nagy rutinnal (!) rendelkező zenészek jelentkezését várom 21-45 év között, hanganyaggal. Fő irányvonal: populáris rock (ami ugye eleve tág fogalom), de más sem feltétlenül kizárt. e-mail:
Sing Projekt 2013. 04. 29. 11:56
ÉNEKES zenei producert keres. Énekes-gitáros-basszusgitáros-dalszerző vagyok. Közös munkához keresek zenei menedzsmentben, marketingben és dalszerzésben is járatos profi zenei producert. E-mail:
kovácsGyula 2013. 04. 22. 10:24
Sziasztok!
Én,már töbször hirdettem ,mint zenésztársakra találva ?
Én dobos ill. kongás vagyok hobbim a zene ,Mindenevő de főleg 80 évektől mostanáig bezárva de,más irányu főlek Blus, zene az előnyöm
Tárnoki vagyok ha van ilyen hiány egy csapatban ,válalom
Imail cimem
T 06305418653
LucaViolin 2013. 03. 09. 18:41
Sziasztok!
Zenésztársakat keresek, lehetőleg Pest megyében! Jómagam 15 éves vagyok, hegedűn játszom, hat éven át tanultam zeneiskolában, egy pár éves szünet után kezdtem el nemrég újra zenélni és szívesen játszanék másokkal együtt.
Olyan lelkes emberek jelentkezését várnám, akik hobbiból szeretnének hetente egyszer, akár többször összeülni és zenélni egy jót. Nem kell profinak lenned, vagy tapasztaltnak, lehetsz teljesen kezdő is. Bármilyen hangszer (vagy csak hang) és stílus érdekel.
Elérhetőségem:
Sing Projekt 2013. 03. 08. 17:43
ÉNEKES keres profi zenekart. Énekes-gitáros (szükség esetén énekes-basszusgitáros) vagyok. Részt vennék jó háttérrel rendelkező profi produkcióban. Részletek e-mailben:
Sing Projekt 2013. 02. 07. 14:36
ÉNEKES keres profi zenekart. Énekes-gitáros vagyok, részt vennék profi produkcióban. Részletek e-mailben:
blekmur 2013. 02. 07. 9:09
Sziasztok!

Rutinos énekesnő és szintén rutinos énekes-gitáros párja keres egy trió létrehozásához egy zongoristát - billentyűst. Modern partyzene és sok buli a cél, tehát NEM rock, metál és egyéb műfajokban utazó, vagy kezdő szintist keresünk.... Írj a címre és küldök referenciát, de "brigittamusic"-ként és "blekmur"-ként bárhol megtalálsz (youtube, Face, Twit)
mdrue 2013. 02. 04. 23:45
Egy nem rég alakult jazzfunk zenekarba billentyűst keresünk. Olyan jelentkezzen, aki tud kottát olvasni, improvizálni, és tudja magával hordozni a hangszerét (állvány nem kell). Szeresse a stílust és lehessen rá számítani. A próbák jó hangulatban telnek. Kéthetente vannak Budapesten, így nagy hangsúly van az otthoni gyakorláson. Kérlek, ne habozz jelentkezni, mert nagyon nagy szükség van Rád!!! Korhatár nagyjából 20-25 év, de az se gáz, ha kicsit kilógsz. Írj a címre, ha jelentkeznél, vagy kérdésed van.
Nyuszyka 2013. 01. 21. 9:18
Sziasztok!Énekes szólógitárost keresek sürgősen most alakult zenekarba....Feltételek nincsenek ill nem sok...Annyi csak hogy saját cuccod legyen a próbaterem miatt;Pécsett vagy környékén lakj-próbaterem Pécsen van....Nem kell vérprofinak lenni,mi sem vagyunk azok....Tankcsapdát és ehhez hasonló számokat játszunk meg ami menet közbe jön :D erre az email címre írhattok:
singprojekt 2012. 11. 19. 20:16
ZENESZERZŐT/DALSZERZŐT KERESEK. Énekes-gitáros vagyok. Jó zenei ötletekkel, megfelelő háttérrel és esetleg kapcsolatokkal is rendelkező zeneszerzőt/dalszerzőtársat keresek. Részletek e-mailben:
ryback 2012. 10. 30. 15:15
Nyíregyházán csatlakoznék bármilyen zenekarhoz, tudok gitározni, basszus gitározni. dobolni, zongorázni, vagy várom kallódó zenészek jelentkezését.
06 70 341 7558
hs134j 2012. 10. 29. 15:59
PÉCSI ZENÉSZTÁRSAKAT KERESEK. (énekes-gitáros, v. énekes-basszusgitáros vagyok) Részletek e-mailben:
Georgie 2012. 10. 18. 21:19
Hello!
Billentyűs-énekes vagyok Budapestről.
Olyan társat keresek (gitár,sax) akinek vannak élő bulijai ahol pénzért lehet játszani.
Komoly szerél,kocsi van.
Te csak a bulikról gondoskodj!
Ha te vagy az várom jelentkezésed.
http://www.georgiemusic.hu
T:061/2674856 v.+30/9819417
kovácsgyula 2012. 10. 18. 13:07
Ne haragudjatok a hibás megjelenitésért
KovácsGyula 2012. 10. 18. 13:04
Sziasztok PM Tárnokon lakom .
Kérlek titeket hogy ha a csapatban elforne egy potdobos vagy kogás ,aki mozgáskorlátozott
Szivesen beálna a csapatban . Tárnok és környéki hivás szivesen válalnék
cimem
T 06305418653
hs134j 2012. 10. 16. 10:13
ZENÉSZTÁRSAKAT KERESEK PÉCSEN. (énekes-gitáros vagyok) Részletek e-mailben:
robotlábgyuszi 2012. 10. 02. 17:15
Sziasztok!
Zenésztársakat keresek mint hobbizenész dob és konga .
Amputált mindkét lábam de, mindenem a zene
Tárnokon lakom Pestmegye , minden zenét szeretek ötvennyolc éves fiatalos és zenebolond . Kérlek titeket hogy ha, van ijesmire igény hivjatok vagy irjatok
köszi imailcimem
T 06305418653
hs134j 2012. 10. 02. 16:44
PÉCSI ZENÉSZTÁRSAKAT KERESÜNK. Részletek e-mailben:
RAVA 2012. 09. 27. 11:16
Hello!
Budapesti rockbanda dobost keres. Stílus: Hard Rock (Guns N' Roses...) Egyelőre feldolgozásokat játszunk, de már saját számaink is vannak.
http://www.shqawa.net
http://forums.0bb.net
http://www.shqawa.com/vb/
http://www.shqawa.com/
hs134j 2012. 09. 25. 17:18
PÉCSI GITÁROST és BILLENTYŰST KERESEK. Gyakorlott tagokból álló, alakuló zenekarhoz keresek jó hangszeres tudással, rutinnal és eredeti zenei ötletekkel rendelkező gitárost és billentyűst. Részletek e-mailben:
Eddie 2012. 09. 17. 15:40
17 éves Budapesti gitáros zenekart keress vagy alakitana!!!!!!!!! A stilus az igazi, utolérheteetlen, egyedüáló HARD ROCK!!! Ha érdekel itt megtalálhatsz. Ha kell tudok hang anyagot küldeni már meglévő számaimról!!



06702846850
hs134j 2012. 08. 06. 12:04
PÉCSI ÉNEKES-GITÁROS ZENÉSZTÁRSAKAT KERES. Pécsi énekes-gitáros-basszusgitáros vagyok. Új zenei formáció elindításához keresek rutinnal és jó hangszeres tudással rendelkező zenésztársakat, vagy csatlakoznék már működő zenekarhoz. Részletek e-mailben:
sandor 2012. 07. 16. 16:14
Üdv,

26 éves énekes keres metalcore bandát - Budapesten (XX.ker.)


Dobyfly 2012. 07. 10. 17:06
Haliho! Basszerost keresünk ide:
http://www.facebook.com/missycage.
Életkor kb_25-35-ig.
Hely Bp. Lelkes de rutinos embert keresünk !
E-mail:
MHS 2012. 07. 06. 10:47
Sziasztok!

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani a következő 3 napos szeminárium sorozatot, amit a Magyar Hajnal Énekstúdió szervez.

2012-es nyári szemináriumok programjai:

2012. augusztus 1. (szerda)
17:00-18:30 Lombos Márton – dalszövegírás
18:30-19:00 szünet
19:00-20:00 Koszi Janka – vokál szólamok

2012. augusztus 2. (csütörtök)
17:00-18:00 Lévai Péter – önmenedzselés
18:00-18:30 szünet
18:30-20:00 Bokodi Bálint – scream technika

2012. augusztus 4. (szombat)
10:00-12:00 Dr. Pap János – a nevetés művészete
12:00-13:00 szünet
13:00-14:00 Fóris Attila és Magyar Hajnal – szolfézs
14:00-15:00 évzáró

Helyszín: Ferencvárosi Művelődési Központ, 1096 Budapest, Haller u. 27., színház terem

Külsősöknek a 3 napos szeminárium 25 000Ft, amit a helyszínen lehet rendezni.

További információ: http://www.magyarhajnalstudio.hu/hu/aktualis
https://www.facebook.com/events/416092138442309/

Érdeklődni a következő email címen lehet:

Szép napot! :)
Magyar Hajnal Énekstúdió
hs134j 2012. 06. 18. 15:34
ÉNEKES-GITÁROS ZENÉSZTÁRSAKAT KERES PÉCSEN. A cél egy olyan pop rock produkció elindítása, ami megállja a helyét profi környezetben és szélesebb közönség számára is befogadható. Tehát az előbbieknek megfelelő tudással, rutinnal és zenei ötletekkel rendelkező zenésztársak jelentkezését várom. E-mail:
istennyila 2012. 06. 06. 10:07
Basszusgitárost, és dobost keresünk Budapesti Progresszív-Thrash metal zenekarba! Koncertlehetőségek, próbaterem, demó, egy albumnyi saját szerzemény van.

Rejtély 2012. 06. 06. 2:32
A lényeget lehagytam az előzőről. :P Ilyen az én formám. Szóval; Eger környéki vagyok.
Rejtély 2012. 06. 06. 2:20
Béke! "Beatbox", hogy jobban értsetek; szájdobolással (is) foglalkozom, csak ezt a kifejezést nem szeretem, ugyanis többet takar ez szimpla dobnál. Szóval a hangoknak az emberi hangképzőszervekkel történő eljátszása. "Rap" ne kelljen ecsetelnem. Ezt inprovizatív, vagyis freetsyle mód is képviselem. "Dalszöveg"-eket írok pl.

"Mesém egy hely! ˝Minden Igaz Otthona,˝
hol az útvesztő véget ér.
Egy hely! Oly´ válaszként,
min túl már soha, nincs mit; ne tudnánk még."

"Zeneszerkesztés" Hébe - hóba.

Ha bármi ajánlás lenne számomra, írjatok! Peace .... ;)
Örömzenész 2012. 06. 01. 9:39
Jól játszol valamilyen hangszeren? Szoktál otthon egyedül gyakorolni? Zenéljünk együtt! Olyan billentyűst, szólógitárost és énekest keresünk, akik már kiteljesedtek mind szakmailag, mind a magánéletben, és akik már nem akarják a színpadról megváltani a világot, csak a zene szeretete miatt játszanának, gyakorolnának többféle stílusban, kéthetente, fellépésmentesen. Próbahelyiségünk van. Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk a e-mail címre!
oromzene 2012. 06. 01. 9:21
Jól játszol valamilyen hangszeren? Szoktál otthon egyedül gyakorolni? Zenéljünk együtt! Olyan billentyűst, szólógitárost és énekest keresünk, akik már kiteljesedtek mind szakmailag, mind a magánéletben, és akik már nem akarják a színpadról megváltani a világot, csak a zene szeretete miatt játszanának, gyakorolnának többféle stílusban, kéthetente, fellépésmentesen. Próbahelyiségünk van. Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk a e-mail címre!
Zsombor 2012. 05. 16. 11:03
Komoly zenei produkcióhoz keresünk olyan gitártudással rendelkező fiú zenészt, aki szívesen játszana pop-rock stílusirányzatú zenét és komoly hozzáállással rendelkezik. Mivel a produkció nyár elején kezdődik, így minél hamarabb szeretnénk megtalálni a megfelelő embert. Fontos, hogy nem hobbi zenekar vagyunk, és nem is hobbi zenészt keresünk, hanem olyat aki nem fél megjelenni ősz elejétől tv adásban.
Elvárások: 18 és 25 év közötti fiú tagot keresünk Budapest és környékéről, komoly gitártudással és kifejezetten előnyt jelent ha énekelni is tudsz. Fontos, hogy egyéniség legyél és pluszba kérünk demó felvételt bármilyen produkcióról, valamint egy rövid szöveges bemutatkozást + fénykép.
E-mail: vagy Tel: 0630/466-11-99 Csak komoly szándékkal rendelkezők jelentkezését várjuk!!!
Zsombor 2012. 05. 16. 10:12
Komoly zenei produkcióhoz keresünk olyan gitártudással rendelkező fiú zenészt, aki szívesen játszana pop-rock stílusirányzatú zenét és komoly hozzáállással rendelkezik. Mivel a produkció nyár elején kezdődik, így minél hamarabb szeretnénk megtalálni a megfelelő embert. Fontos, hogy nem hobbi zenekar vagyunk, és nem is hobbi zenészt keresünk, hanem olyat aki nem fél megjelenni ősz elejétől tv adásban.
Elvárások: 18 és 25 év közötti fiú tagot keresünk, komoly gitártudással és kifejezetten előnyt jelent ha énekelni is tudsz. Fontos, hogy egyéniség legyél és pluszba kérünk demó felvételt bármilyen produkcióról, valamint egy rövid szöveges bemutatkozást + fénykép.
E-mail: vagy Tel: 0630/466-11-99 Csak komoly szándékkal rendelkezők jelentkezését várjuk!!!
Bring 2012. 05. 11. 1:38
Angolul/magyarul anyanyelvi szinten beszélő, képzett, tapasztalt énekes/szövegíró profi szintű jazz/rock/indie/ska zenekar alapításához partnereket keres (basszus, dob, gitár), vagy már létező, saját elképzeléseinek is teret adó projekthez csatlakozhat.
ENorbi 2012. 05. 07. 15:36
DOBOST KERESÜNK BUDAPESTI METÁLZENEKARBA!

Rendszeresen koncertező, saját próbateremmel rendelkező zenekar vagyunk. Saját számokat és feldolgozásokat játszunk, melyek fő stílusai a progresszív rock és metál, néhány kitekintéssel lágyabb és keményebb irányokba is. Főbb hatások: Dream Theater, In Flames, Metallica, Muse, System of a Down, Riverside, Blink-182 és még sok-sok más. Keressük új dobosunkat, aki jártas a fenti stílusokban, saját dobszerkója van és szeretne egy magas szinten zenélő hobbyzenekarban játszani. Előző zenekar és koncert tapasztalat nem elvárt, de mindenképpen ajánlott.
Keress meg minket a következő e-mail címen: sipos.andras.peter(kukac)gmail.com
Lac 2012. 05. 06. 11:11
3 éves Budapesti ska-reggae zenekar keresi 18és30 közötti dobosát Jó hangulat, havibéres próbaterem(dob is van), kb 1 órás

műsor, ambíciókkal teli banda...

Érdeklődni az címen lehet.
hs134j 2012. 04. 11. 10:42
DALSZERZŐ GITÁROST és BILLENTYŰST keresek. Énekes-gitáros (szükség esetén énekes-basszusgitáros) vagyok. Egy olyan zenei projekt elindítása lenne a cél, ami profi környezetben (pl. médiában) is megállja a helyét, ezért megfelelő rutinnal rendelkező zenésztársak jelentkezését várom. Első körben tehát nem zenekarban gondolkodom, hanem egy olyan együttműködésben, ahol össze tudnak állni ütőképes dalok, aztán persze ha működik, jöhet az élő megszólalás. Hanganyagot e-mailben küldök.
e-mail:
mfactory 2012. 03. 19. 19:28
Helló,
Billentyűs fiú keres 25-35 év közötti, némi színpadi rutinnal rendelkező énekes nőt, duó-trió formációhoz. Cc 50-60 számból álló magyar/külföldi táncdal repertoár szükséges! Hangszeres tudás előny!
Pár soros bemutatkozást, fényképet a következő címre kérném:
Köszi és mindenkinek jó, örömteli zenélést!
bosco 2012. 03. 19. 17:41
Hello!

Dobost keresek egy most alakuló bandába Isaszeg, Gödöllő, vagy Dány településen. Nem kell hogy profi légy mi se vagyunk azok, csak szeresd amit csinálsz. Ha éppen dobolsz, vagy ismersz valakit aki dobol e három település egyikén, akkor szólj légyszives!
Bővebb információ:
Vendég 2012. 03. 16. 19:18
Mötley Crüe tribute (vidéki) zenekar énekest (férfit vagy nőt) keres!


Énekcucc,próbaterem adott,műsor bepróbálva.


Bemutatkozó felvétel(demó,interneten fent lévő saját anyag, stb.) előny,de nem feltétel.Vince Neil lágé kötelező.Mivel a műsor működő, próba ritkábban van.E-mail: vagy mobil:06 20/4700-218
Vendég 2012. 03. 16. 19:17
Mötley Crüe tribute (vidéki) zenekar énekest (férfit vagy nőt) keres!

Énekcucc,próbaterem adott,műsor bepróbálva.Bemutatkozó felvétel(demó,interneten fent lévő saját anyag, stb.) előny,de nem feltétel.

Vince Neil lágé kötelező.

Mivel a műsor működő, próba ritkábban van.E-mail: vagy mobil:06 20/4700-218
ezminek? 2012. 03. 09. 21:09
Üdv!

Zenekar alapítását tervezzük elsősorban blues, jazz, rock 'n roll és egyéb hasonló, könnyűzenei témákra hangolva. Ehhez keresünk magunk mellé (két énekes lyány volnánk) mindenek előtt dobost, szóló-, basszus- és ritmusgitárost. Ezen felül bárkit szívesen látunk, aki zongorán, szaxin, szájharmónikán ugrálószatalon pontpontponton tud prímázni, mert hát fő az egyediség. Nem utolsó sorban előny, ha győri, vagy annak 20-30 km-es körzetén belüli lakos vagy, és konyítasz valamit a zeneelmélethez. Költői vénáért ölünk! (máminrt pozitív értelemben). Első körben feldolgozásokra gondoltnuk, meg ami majd jön. Próbaterem akár megoldott, de ha tudsz jobbat, hallgatunk!! Na, egyenlőre asszem ennyi. Kérdés, kérés, óhaj, sósvaj ímélben (). Csókmindenkinek!
Vendég 2012. 03. 09. 12:13
Debreceni Heavy Metal zenekar sürgősen basszusgitárost keres!
Komoly hozzáállás, elegendő szabadidő, próba- és koncertképes hangerőt, és megszólalást biztosító cucc megléte, elszántság valamint az adott stílus szeretete szükséges!
Saját számokat játsszunk, néhány feldolgozással kiegészítve, koncertek lennének...
Felnőtt korú kollégák jelentkezésére számítunk (20+)!
További infó: http://www.kereszttuz.hu
info(kukac)kereszttuz(pont)hu
70-266-8345
Vendég 2012. 03. 08. 20:53
Sziasztok!

25 éves kezdő billentyűs vagyok, közös gyakorlásra/zenélésre keresek embereket.

Nyitott vagyok sima technikai gyakorlatokra (pl.: skálázás, akkordbontások),
közös kottaolvasásra, improvizációra stb. Nem muszáj előadásra szánt számokkal
foglalkoznunk, de akár abban benne vagyok.
Van lehetőség itt nálam Csillaghegyen van lehetőség gyakorolni, van
gitár-erősítőm és digitális
zongorám is - de ha tudsz valami más helyet javasolni az is ok .

Emelett zenekarra is nyitott vagyok. Kezdő lévén inkább olyan zenekart keresek
ahol elsősorban jammelésen közös gyakorláson van a hangsúly. Egyszerűbb
zenékkel kezdeném, ahol zenekari hangzást kiegészíthetem, színesíthetem.

Akit érdekel írjon egy üzenetet jazzbalko kukac gmail pont com címre
Vendég 2012. 03. 01. 20:42
Budapesti, amatőr, de lelkes és kísérletező kedvű fuvolista-énekes zenekart, zenésztársakat keres, blues. funk, latin, jazz vonalon.
János 2012. 02. 28. 20:53
Basszusgitáros vagyok és zenekart keresek, ahol rendszeres fellépések vannak. Kezdők, ingyen játszók, most alakulók kíméljenek.
Jelentkezni:
Vendég 2012. 02. 28. 14:27
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni:
emailen lehet...
Vendég 2012. 02. 26. 19:09
Üdvözlet.
A Piece of Patience nevű Pesti zenekar keresi basszusgitárosát. Stílusunkat tekintve Alternativ/Nu metal stílusban játszunk saját számokat illetve egy-két feldolgozást is. Kezdő zenészek kíméljenek minket. Ha valakinek felkeltettük az érdeklődését írjon erre a címre:

vagy hívjon ezen a számon:06308574748
bandi 2012. 02. 25. 16:29
helló én egy 16 éves énekes gitáros vagyok. Baszert és Dobost keresek Budapesten. NEm kell, h profi legyél én se vagyok, de legyél megbizható és szeresd amit csinálsz. A próba hekyet majd ha meg lesz a banda eldöntjük. itt egy szám amit én egyedül hozztam össze dobgépel meg gitáral. Szóval azért nem a legjobb minöség, de ha tetszi és érdekel akkor itt vagyok elérhető: msn: és itt a videó:http://www.youtube.com/watch?v=KE_1VOY-zQk&feature=g-upl&context=G249bdc1AUAAAAAAAAAA
Vendég 2012. 02. 22. 22:37
Sziasztok!

Szeretnék 0-tól 100 éves korig lelkes jelentkezőket egy budapesti Beatles tribute-féle banda alapításához! Én 16 éves vagyok, és Ringo szerepét tölteném be...így még várok zenélőtársakat a fab four további tagjai részére! Tehát akinek felkeltette érdeklődését hogy alapítsunk egy javarészt Beatles számokat játszó vidám együttest, ne habozzon felvenni velem a kapcsolatot a e-mail címen!

Köszönöm!
Vendég 2012. 02. 21. 22:50
Kedves basszusgitárosok!

Budapesti, alakuló Jazz/Funk trió vagyunk, akik harmadik tagjukat keresik.
A felállás: Billentyűs, dobos és basszusgitáros lenne.
Képzett, 17-20 év közti zenészek jelentkezését várjuk elsősorban.
A komolyság alapfeltétel!
A következő elérhetőségeken kereshettek meg minket:
Tel.: +36706063375
E-mail:
Thomas Herfli 2012. 02. 21. 15:59
Szájharmónikás csatlakozna bandához,stil:delta blues,chicago blues,rock blues,dirty blues,boogie woogie.Elérhetőség: Email: vagy Web:Facebook.com (Thomas Herfli néven) Tel:+421907053061
Vendég 2012. 02. 20. 11:37
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
jelentkezni/érdeklődni: emailen lehet...
Vendég 2012. 02. 20. 11:34
Sziasztok!Zenésztársakat keresek Pécsett vagy környékén...Én basszusgitáron Játszom/tanulgatok....Ha kezdő vagy az nem gond-én sem vagyok profi :P Rock/Punk zenét szeretem nagyon..Példaképem a Tankcsapda...Várom a jelentkezéseket...Főleg srácokét a lányokat nem birom nagyon és nem is jövök ki velük-utálom a hisztijüket és a nyavajgásukat :P
vik 2012. 02. 20. 0:51
Üdv:
Én tudok egy jó dobost ajánlani...:)
http://www.youtube.com/watch?v=1btL-T1udmI
Lars 2012. 02. 13. 20:45
Üdv!

Dél-budai rockzenekarunk keresi dobosát. Hétvégi próbák, jó társaság és túlnyomó többségben saját szerzemények várnak.
Az eddigi alterosabb hangvétel mellett nyitottak vagyunk a pörgősebb punk-hc-metál felé is!
Felvételeinket és további információkat a kivulallokmusic.mlap.hu weboldalon találod.

Come join us!!

Lars
Örömzenész 2012. 02. 08. 16:17
Jól játszol valamilyen hangszeren? Szoktál otthon egyedül gyakorolni? Zenéljünk együtt! Olyan billentyűst, szólógitárost és énekest keresünk, akik már kiteljesedtek mind szakmailag, mind a magánéletben, és akik már nem akarják a színpadról megváltani a világot, csak a zene szeretete miatt játszanának, gyakorolnának többféle stílusban, kéthetente, fellépésmentesen. Próbahelyiségünk van. Ha felkeltettük az érdeklődésedet, írj nekünk a e-mail címre!
Vendég 2012. 02. 01. 23:49
Újjáalakuló budapesti ska-reggae zenekar keresi fúvósait, illetve billentyűsét, egyéb tagját, aki úgy érzi, hogy szívesen játszana dob/bassz/2gitár/2ének mellett. Jó hangulat, havibéres próbaterem, kb 1 órás műsor...

Érdeklődni az címen lehet.
Vendég 2012. 02. 01. 18:15
Sziasztok! Akit komolyan érdekel a hangszer és a zenei képzés és kipróbálná a quadot, a lovaglást, vessen egy pillantást honlapunkra, megéri! Gyors, tiszta, áttekinthető: http://www.gitartabor.hu
Vendég 2011. 12. 13. 14:07
"Power-pop" stílusú zenekar keresi Basszusgitárosát!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztra: basszusgitár!
Ha plusz infóra lenne szükséged nyugodtan írj az alábbi mail címre!

Jelentkezésedet küld a e-mail címre!
Bigyi 2011. 11. 28. 14:58
S_Ű_R_G_Ő_S_E_N__Billentyűst keresünk egy alakulófélben lévő atmospherikus ambidjent metal zenekarba.
Fontos, hogy saját számokkal szeretnénk foglalkozni.
Célunk, hogy összekombináljuk a metal zenét az ambientes hangzásvilággal.
Meglehetősen újszerű és kísérletezős irányzatról lenne szó, ha érdekel, vagy részletesebben szeretnél tájékozódni írj az alábbi címre:

Vagy hívj mobilon:0630-293-81-09
bony 2011. 11. 28. 10:23
Üdv, mindenkinek!

Billentyűs hangszeren jól teljesítő, személyt keresek egy Budapesti zenekarba, egy-két fellépés kapcsán beugrónak, netán állandóra.
Ami szükséges: Az alap a Guns n' Roses.
- Alapvetően a jól ismert GnR nóták kísérete, zenei aláfestésként: Don't cry, Knockin on heavons door, Pretty tied up, Civil war, Move to the city, Sweet child o mine, Rocket Queen.

Aztán persze, ott vannak a "nehezebb" nóták: novemberrain, estranged, this I love.

Amennyiben érdekel a dolog! ÍRJ: vagy keress minket telefonon: 06/20-364-42-96

Üdv: Nagy Péter / Rocket Queen :p
Vendég 2011. 11. 27. 17:05
Sziasztok!

Szegedi gitáros keres zenésztársakat dobos és basszer személyében, vagy csatlakozna zenekarhoz. Nem kezdőket keresek, jó magam 10 éve játszom. Stílus: Blues, Jazz, Soul.

leevice(kukac)citromail(pont)hu
Vendég 2011. 11. 27. 1:25
Keresek olyan embereket akik szívesen benne lennének

Blink 182, Nirvana, The Offspring, Green day, The hives és hasonló stílusú csapatok
feldolgozásait játszó zenekarban.

Jómagam 24 éves vok, 3. kerületi, gitáron játszom kb 6 éve.
http://www.youtube.com/user/nubalko?feature=mhee

Keresek dobost, basszerost, énekest és esetleg még egy gitárost.

Próbahelyet kompromisszumosan kitaláljuk melyik/hol legyen. Írjatok: jazzbalko kukac gmail.com címre.
gm5vocal 2011. 11. 09. 22:44
Szegedi vokálegyüttes keres szegedi illetőségű szájdobos úriembert!! Énektudás plusz előny!

Érdeklődni a e-mail címen lehet!
Vendég 2011. 11. 09. 13:29
Újjáalakuló budapesti ska-reggae zenekar keresi fúvósait, illetve billentyűsét, egyéb tagját, aki úgy érzi, hogy szívesen játszana dob/bassz/2gitár/ének mellett. Jó hangulat, havibéres próbaterem, kb 1 órás műsor.

Érdeklődni az címen lehet.
Vendég 2011. 11. 08. 14:41
„Power-pop” stílusú zenekar keresi Szóló és Basszusgitárosát!

A zenei irányvonal Foo Fighters!
Várom a tagok jelentkezését a következő posztokra:
basszusgitár, szólógitár!

Jelentkezésedet küld a e-mail címre!
Pityu 2011. 11. 07. 23:17
Punk Rock bandát keresek!
Színpadi rutinnal rendelkező DOBOS VAGYOK. Eddig a bugZ-ban és Tirpunk-ban játszottam. Szeretnék fellépőképes zenekart találni, kolmoly szándékú társakkal. Heti legalább egy próba. 21 éves vagyok.
Amiket hallgatok: blink 182, Sum 41, The Offspring, Green day, The hives
Vendég 2011. 11. 07. 21:32
A nagylemezzel rendelkező Virgo zenekar (Placebo, Garbage, Muse irányvonalon) keres képzett, színpadi rutinnal, és saját cuccal rendelkező basszusgitárost.(Énektudás előny)

Jelentkezéshez kérlek mellékelj magadról videót, és hanganyagot erre a mail címre:

Rólunk bővebben http://www.virgonet.info
Vendég 2011. 11. 04. 20:18
Dark Tranquillity banda alapitasba kezdenek.(vagy efele stilus,tribute) ammennyiben Te egy Gitaros v. Dobos v. Basszeros v. Enekes lennel s Budapest kornyeki akko jelentkez.Kriterium nuku,csak tudj jatszani.
Email :
peti 2011. 11. 01. 16:06
Bassusgitárost keresünk nyíregyházi amatőr rockzenekarba.
06703417558
Krisztián 2011. 10. 26. 0:37
Sziasztok!

A Funkydz nevű zenekar zongoristát keres. (http:
//www.facebook.com/funkydz.music) Itt bele lehet hallgatni néhány dalba + youtuben is van fent anyag. Az irány: acid-jazz,funky,soul, némi rnb beütéssel. Heti két próba, koncertek, saját dalok írása.

Jelentkezni a email címre lehet!
Vendég 2011. 10. 22. 12:55
http://forums.0bb.net
thanxx
Ádám 2011. 10. 10. 9:16
Sziasztok!

Az alterDistrict gitárost keres!
http://www.myspace.com/alterdistrict
Csató G. Bálint Decembertől Angliában folytatja.
Ha teszik a zenénk, megbízható vagy az életben és a hangszereden, akkor jelentkezz nálunk!
Állandó próbahely, felvételi lehetőségek, lekötött koncertek, félkész 2 video, felvett 8 dal és több mint egy lemeznyi megírt nóta amire biztosan számíthatsz!
Héthúros gitárosok előnyben, de nem kritérium, viszont felszerelés az kell egy aktívan koncertező zenekarba. (hangolás Drop Ais)
+36 20 386 42 99
Asd 2011. 10. 08. 11:28
Szép napot!!

Budapesti (Progresszív)Nu-metál zenekar vagyunk! Lehetőleg színpadi/előadói tapasztalatokkal rendelkező énekest keresünk aki tud tisztán és erőteljesen is énkelni!! (nem kell profi szinten, de tudja használni a hangját), és emellett itt-ott az üvöltés is menjen. Kizárólag saját számokat játszunk, saját hangzásvilágunkban. Behatások: KoRn!!, Deftones, egy kis Limp Bizkit, Static-X..

Szeretnénk egy komoly énekest aki, komolyan veszi a zenélést és akar valamit, mert nekünk is komoly szándékaink vannak. Legyen kreatív, kitartó, frontembernek való. Rengeteg kész/részben kész számunk van amik már csak arra várnak, h egy énekessel alőadhassuk. Saját havi díjas és otthonosan berendezett próbatermünk van 10perc sétára Csepel Szent Imre tértől, ami 98%-ban teljesen felszerelt. Ének cuccunk van jelenleg, de ha van az csak előny. Heti egy-két nagyobb próbát tartunk, amik vidáman és jó hangulatban telnek el. Keresett énekesünk személyében természetesn jó barátot is keresünk akivel együtt lehet működni és zenélésen kívül jókat lehet sörözni.:)

Üdv.: Jj

e-mail:
Norchee 2011. 10. 05. 15:11
FIGYELEM!

Budapesten működő, komoly szándékú és hátterű, élő drum and bass - jazz&bass projecthez keresünk szabadidővel rendelkező, inspirált:


Billentyűst,

Samplerest,

Effect navigátort,

esetleg gitárost,

mindenféle zajkeltő kütyük (pl. kaoss pad) és szintetizátorok használatában jártas dj-t vagy vj-t,
valamint
Karizmatikus, lendületes énekest - frontembert.


irányvonal:

Ltj Bukem, Shapeshifter, Miloopa, régi Anima Sound System, London Electricity, Pendulum stb.

az életkorod tök mindegy, ingyenes próbaterem-stúdió adott. jelentkezni az alábbi címen lehet:

Krisztián 2011. 10. 04. 23:17
Sziasztok!

A Funkydz nevű zenekar trombitást keres. (http://www.facebook.com/funkydz.music) Itt bele lehet hallgatni néhány dalba + youtuben is van fent anyag. Az irány: acid-jazz,funky,soul, némi rnb beütéssel.

Jelentkezni a email címre lehet!
nyuszyka 2011. 09. 22. 16:05
Hali! Punk rock stilusu kezdő zenekarhoz keresek szóló gitárost csak srácok jelentkezését várom és ami a legfontosabb minimum 20-25 éves legyél.Próbaterem valószínűleg pécsett vagy komlón lesz...Megtalálható vagyok iwiwen és facebook-on Galambosi Mária néven de írhattok ide is : (A részletekről emailben vagy személyesen...)Ha gitározás mellett tudsz énekelni az előnyt jelent :D
Err 2011. 09. 21. 15:24
Rendezvényekre, esküvőkre szerveződött zenekar keresi fix repertoárhoz kreatív, budapesti basszus gitárosát. Stílus, az ennek megfelelő tánc zenék. Jelenleg női ének, férfi ének, dob, szoló gitár, billentyű posztok betöltve, csak a basszus szekció hiányzik. Célunk a jövőben, rendezvényes munkák vállalása. A zenekar átlag életkora 35 év. A mail címre várjuk a mielőbbi jelentkezéseket!
toti 2011. 09. 19. 16:41
Basszusgitáros várja lelkes tagok és zenekarok jelentkezését!
email cím:
tandras1977 2011. 09. 13. 3:38
Az Empress zenekar szólógitárost, basszusgitárost, dobost keres.
Irányvonal: rock, alternatív, beat
Saját dalok/elérhetőség: http://www.goodday.hu/
Vendég 2011. 09. 12. 12:23
Férfi énekest keresünk Bp-i post hc/trance metal zkr-ba. Angol tudás fontos lenne legalább kiejtés szintjén, mivel a dalaink is angolul lennének. Ősztől szeretnénk koncertezni és befejezni az első Ep-t.
Üdv
email:

Fórum » DÜHÖNGŐ » Keres-Kínál