Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Kié lesz az új James Bond film főcímdala?

létrehozva: 2008. 06. 06.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 08. 24. 14:55
hulye K ez a bijoncé
Vendég 2008. 08. 23. 12:09
nincs hangja te kis agyatlan huje, hallgasd már meg
mi az amit csinál?
ordít mint a fába szorult féreg, vagy éppen vinnyog mint egy kihe***élt macska
a destiny egy nagy rakás f o s volt, össze-vissza vernyogtak, az nem zene, hanem idétlen zaj, három vagy négy agyonb****tt k idétlen próbálkozása
egyik se különb a másiknál
bejoncét akkor éppen valaki más du g ta, kelly-t pedig nem más mint bejoncé igénytelen undorító apja
ez szerinted micsoda??
mert szerintem csak undorító K-k gyülekezete akiknek se hangja se tehetsége, csak azért kerültek ideig óráig a listákra, mert minden gusztustalan f***szi által hagyták szétb****atni magukat.
Vendég 2008. 08. 18. 13:30
Nincsen hangja?huje vegy!!!!!!!!!!!!!!!!!toooood, ha nem szerete, ne irj me nem vaok kivancsi, Beyonce, ma azelot is sikeres volt mielot, ossze jott jayel,a destinybe, ugyhogy kuss, me nem jay csinalt belole sztart!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 08. 16. 23:15
beyonce egy nagy K csak azért volt pár slágere mert széttárta a lábát jayze-nek
semmi hangja nincs, ordít meg nyivákol össze vissza, mint egy idegklinikáról szökött agybeteg
Vendég 2008. 08. 16. 12:06
Beyonce naon jo enekesno es naon jo szineszno is es nm sz a r o k a szama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 07. 23. 16:29
Szarok a számai Vonaglik Hát te nem vagy normális, Beyoncé korunk eggyik legjobb előadója, és naon jol táncol.Tood, ezt ugy hivjak tehetség, és siker amiért meg kell küzdeni,mert az sem kopogtat be minden ajtón.Persze vannak tehetségtelen előadók akik nem érdemlik meg a sikert, de Beyoncé megérdemli. Amugy én megértem, h nem szereted Beyoncét, mert mindenkinek nem egy forma az izlése.
Vendég 2008. 07. 08. 14:42
Akinek nem tetszik beyonce vagy rihanna ne olvassa a cikkeket mert már k u r v á r a televan a t ö k ö m úgy csináltok mintha ti jobbak lennétek pedig fogadni merek 10.000.000 forintba hogy nem
Vendég 2008. 07. 08. 10:42
Szerintem, ha maradna a Tin Turner szuper lenne, bár Beyonce sem rossz, viszont egy Cher dalnak is örülnék
Vendég 2008. 07. 07. 11:28
Ez nem igaz,hogy szar hangja van Beyoncenak és Rihannának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 07. 06. 9:26
Röhej vagy te!Beyoncé nem tehetségtelen, és nem k u rva!És ha majd te is annyira viszed az életedbe, mind ő, na akkor reklamálj, ha nem szereted, akkor olvasd a saját kedevenceidről szoló cikkeket!

Bee 4ever Bee 4ever Bee 4ever Bee 4ever!!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 06. 14. 13:49
Röhej, mit akarnak még Beyoncéval? Lejárt lemez ez a nő, volt pár dala, de felejthető mindegyik, csak ész nélkül nyomták, ezért voltunk kénytelenek hallgatni heteken keresztül. A maga erejéből semmit nem ért volna el azzal a nyávogással amit művelt, egyszerűen csak mindig befeküdt valakinek az ágyába, mint pl. azéba a gusztustalan batár hülye Jay-z-éba. Az úgynevezett "sikerért" minden ku-----válkodásra képes volt ez a nő, csak ezzel ért el valamit. Másra nem jó amúgy sem.
Vendég 2008. 06. 08. 11:28
Szerintem megy egyiknek sincs jó hangja. Se beyoncenak se rihannának. Szarok.
Vendég 2008. 06. 07. 22:46
Nem értem mi bajotok van Beyonce-val, szerintem egyáltalán nem ronda, és nagyon is jó hangja van. Akinek télleg nincs jó hangja, az Rihanna. Kíváncsi vok a Született feleségek-beli szereplésére:)
Vendég 2008. 06. 07. 22:35
Na nálam biztos nem feküdne sehogy, mert gusztusom se lenne a csajra. De akinek ez kell, megérdemli, csak izélgassa.
Vendég 2008. 06. 07. 22:34
Biztos jól fekszik valakinél, és azért ő énekli. Pedig tehetségtelen, nulla hanggal, és ronda is.
Vendég 2008. 06. 07. 22:33
Nehogy már ilyen hülye nyávogós ri banccal énekeltessék el a bond zenét!!!!!!
Vendég 2008. 06. 06. 16:17
Örülök, hogy ha Beyoncé fogja énekeli a dalt. Igaz hogy nem nagyon szeretem a 007 filmeket, sorozatokat, de Bee-t szeretem.
Aminek visszont nagyon-nagyon örülök, hogy a született feleségekben fog játszani.Imádom azt a sorozatot.:b :) :D
sesyle 2008. 06. 06. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek