Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

DJ Klinx: Egy új név a haza DJ világban

létrehozva: 2008. 06. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 02. 21. 1:33
Igaz, hogy könnyen jön és könnyen megy, de mivel én is Dj szerepet töltök be, én azt javaslom, aki fiatalon kezdi, mint én is, járjon ki egy iskolát, és húzzon el dolgozni! Ne ebből akarjon megélni! JÓÓ, oké, bocsi, meg minden...saját magam példáját mondom...hétvégente pedig igenis, ugorj a pult mögé, és nyomasd :D
Vendég 2008. 09. 26. 11:51
Ismerem a KlinX-et,egy suliba járunk:) Nagy tag az már egyszer biztos. És gartulálok neki és várjuk a folytatást!!!
Te meg aki megdugná...jajjj XD
Vendég 2008. 09. 17. 15:55
meg dugnám szivesen
Vendég 2008. 08. 28. 12:59
Sok sikert,csak ügyesen továbbra is:P
Vendég 2008. 08. 15. 0:01
Hááát nem tudom gyerekek... Szerintem ez egy könnyen jött könnyen megy effektus... A mai mérce már abszolút más. A világ folyamatosan fejlődik, ez a produkció manapság pedig kevés. Csak aztán ne nekem legyen igazam
Vendég 2008. 08. 13. 19:14
Nekem az a véleményem,hogy leleményem kifogyhatatlan,testem viszont égő forró katlan.Ma már ez nem cikk,jó ez a cikk,és ez egy jó nap.További jó napot,veszem a kalapot s megyek.SIETEK,NETEK:HÚZOM A CSíKOT,ÉN NEM FELEJTEM EL A TOCSIKOT.
Jónap Tamás 2008. 06. 10. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok