Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Újra Budapestre Jön Avril Lavigne

létrehozva: 2008. 06. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

naturall 2012. 08. 10. 13:20
Kedves vendég ,szerintem nem az a primitív aki Avril zenéjét hallgatja, hanem veled van a gond..Tudod vannak emberek akik szeretik őt,mert tehetséges énekesnő..neki van hangja is,az más ha neked nem tetszik..Vannak olyanok akiket énse szeretek,minő meglepetés,de ettől még nem fikázom orrba szájba őket érted,mindenkinek megvan a saját véleménye,a saját ízlése és elég szomorú,hogy annyira nem tudsz mit kezdeni magaddal ,hogy őt ocsárlod,de most komolyan ha nem bírod akkor mi a fasznak kell ennyit foglalkozni vele??..nagyon nagy a pofád így gépen keresztül..szerintem élő felvételt sem ártana hallgatnod tűle,nagyon jó hangja van és kibaszottul nem playback^^,de csak jótanács ,azt csinálsz amit akarsz..mindenesetre részemről szánalmas vagy..: )
Vendég 2010. 02. 11. 16:55
szarul indult de ha szereted akko megéri!
Vendég 2009. 07. 25. 20:52
jó sz*r koncert lehetett
Vendég 2009. 06. 10. 13:15
én voltam avril koncerten csak zuhogott az eső
Vendég 2009. 04. 26. 18:10
Avril a kedvenc énekesem.Ha valamikor talán Magyarországra jönn én biztos hogy ott leszek!!
Vendég 2009. 04. 05. 14:51
nemigaaz h semmi uj hir nincs róla-.-
piroska 2009. 02. 24. 14:42
szia avril
Vendég 2009. 02. 07. 11:16
Sztem tök jó a hangja és ő a kedvenc énekesem
bidzi 2009. 01. 03. 18:56
ö a kedvenc énekesem . karácsonyra az iskolába az uj számára ponponoztunk . hiszen ök is ponponoztak bene.
Vendég 2008. 12. 06. 12:32
NA NÉZMÁ NEMSZERETI AVRILT DE KÉNE A WEN YOURE GON KOTTÁJA. HÜLYE KÉTSZÍNŰ ÁLLAT!!!!!!!!!
Vendég 2008. 10. 24. 21:10
Csak azt nem értem, hogy egyes kis f******szok mi a sz****rnak olvasnak Avrilről, ha nem szeretik, és ha már olvasnak róla, nem kell mindenkivel megosztanotok a kis mocskos véleményeteket! Tartsátok meg magadoknak!
Vendég 2008. 07. 30. 23:42
ilyen f o s zenét nem is lehet zongorán lejátszani.
amit laviny csinál az nem zene hanem zörej, de abból is a rosszabb fajta. keress kottát repedt fazékra, ez arra való, zongorán szép dallamokat szoktak játszani.
amúgy talán érdeklődj olyan boltban ahol kottát árulnak, menj el és vedd meg valahol, ne töltsd le az illegális, nem tudod??????
ja, elfelejtettem, hogy lavinyért csak kis csitrik rajonganak, akiknek anyukától kell pénzt kérni...
hülye ovisok
Vendég 2008. 07. 30. 14:18
Szisztok!!
Vki megtudná mondani h.Avril lavigne When Your gone c.zenéjének a zongora kotta darabját honnan lehet letölteni??
Kérlek segítsetek mert Augusztus végére megkell tanulnom és nagyon fontos! Zongorához kell kotta!!
Segítsetek!!
bubus
Vendég 2008. 07. 26. 20:24
te vagy a hülye f***sz ha ilyen kib***tt K vinnyogását mered zenének nevezni. ekkora k ö cs ö g ö t amilyen te vagy meg a laviny ribi csak lesz**rni kell
Vendég 2008. 07. 26. 19:35
te h.lye f.asz Guest, te nem lehettél ott a koncerten, mert Avril naon jó, és ha nem tetszik, nem kell mindenkinek elmondani, tarts meg magadnak!
Vendég 2008. 07. 25. 14:32
sz***r az összes száma, nem tud énekelni, nincs semmi hangja, csak ordít meg üvölt össze-vissza, mint egy agyatlan, nem normális ember.
Valószínűleg azért mert tényleg nem is normális, úgyhogy lehet hogy tényleg magát adja.
hülye kis csaj, igénytelen sz**r számokkal, amit pár kis elfuserált égőlilára festett hajú, agyatlan, igénytelen tinicsajszi bekajál
erre jó ez a laviny csaj, de normális embernek eszébe se jut ilyen moslékot hallgatni, nem hogy még a koncertre pénzt kiadni, ahol alig kornyikált valamit, kiszúrta alig egy órás gagyi műsorral a hülye kis magyar tinilibák szemét.
mondjuk úgy kell nekik, van itt apukának-anyukának manija ha ilyen ökörséget tud finanszírozni hüle kis gyerekének, ahelyett hogy azt néznék meg, hogy viselkednek, beszélnek a lökött kölkeik
csürhe banda
Vendég 2008. 07. 17. 22:33
ha végig hallgatnátok egy koncertját mondjuk 2002-2005ben akkor más lenne a véleményetek.. nem csak hogy jó hangja van.. de tudo gitározni, dobolni és zongorázni is..
Az tény h az utolsó lemeze nem lett valami nagy.. és a girlfriend nagyon rossz.. de ő nem egy tipikus sztár vagy valami.. ő mindig is magát adta.. de azért nem kell elítélni 1 szám miatt..
Vendég 2008. 07. 17. 22:33
ha végig hallgatnátok egy koncertját mondjuk 2002-2005ben akkor más lenne a véleményetek.. nem csak hogy jó hangja van.. de tudo gitározni, dobolni és zongorázni is..
Az tény h az utolsó lemeze nem lett valami nagy.. és a girlfriend nagyon rossz.. de ő nem egy tipikus sztár vagy valami.. ő mindig is magát adta.. de azért nem kell elítélni 1 szám miatt..
Vendég 2008. 07. 08. 23:09
1 órát nyervogott össz-vissz, uncsi volt az egész, ezért kár volt idecibálni. Csalódtam benne, de nagyot
Vendég 2008. 07. 08. 19:32
Remélem már elhúzta innen a mocskos képét.
Vendég 2008. 07. 07. 16:09
Szerintem nem a hangjaval lett hires de azert jok a szamai.
Vendég 2008. 06. 22. 18:32
Igen az a 88 millió tényleg mind primitív agyalágyult, de akinek ilyen gagyi zenével be lehet fogni a száját az csak nyalja be ezeket a kis szarságokat, megérdemli, úgy kell neki!
Vendég 2008. 06. 22. 18:00
Hát ilyen kis csitri szar nyávogását biztos hogy nem hallgatom, felér egy kinzással.
Vendég 2008. 06. 22. 10:18
már bocs nem tudom kinnek a klipjét nézték meg a youtube-on 88 millióan!(avril -girlfriend)akkor azzok is mind primitivek és csak ti vagytok a legnormálisabb emberek?
szánalmasak vagytok ,amiket irogatok.leirhatnám én is mit gondolok rolatok ,de nem süllyedek a ti szintetekre.amugy ismeritek avril-t ha már igy lotyozástok?nem akkor meg miért irogatok rola minden s...t.amugy ti se válaljátok fel mit hallgatok ugyhogy erröl ennyit!
Vendég 2008. 06. 21. 23:45
csillababa te vagy a primitiv meg a gagyi szar ha ezt a ricsajt istenited amit ez az avril kur va csinál
Vendég 2008. 06. 21. 23:44
primiv ám az aki ennek a hülye lotyónak a zenéjét hallgatja
Vendég 2008. 06. 21. 23:43
avril egy nagy nulla, valóban felesleges idehívni immáron másodszor is.
Vendég 2008. 06. 21. 1:10
A primitíiv gondolataidat vagy tartsd meg magadnak, vagy közöld értelmesen. Ezzel magadat járatod le, nem őt.
csillababa
Vendég 2008. 06. 20. 21:58
Mi a francnak kell ezt a hülye libált megint idecincálni???? Igénytelen magyar csürhének csak erre van igénye??? Normális koncert nem lehetne már végre Pesten???? Miért mindig az ilyen tehetségtelen, taknyos, tejfölös szájú, igénytelen, ronda, hang nélküli szar gagyit hívják ide?? Pláne kétszer??? A f**sz se kíváncsi erre a K-ra.
sesyle 2008. 06. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek