Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Madonna megint moziban

létrehozva: 2008. 07. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 08. 16. 23:09
most megy a tv-ben a dick tracy
tök jó film
Vendég 2008. 08. 16. 9:27
Ma van MADONA 50. születésnapja. Nagyon sok boldogságot neki!!!!!!!!!!
Vendég 2008. 08. 14. 13:48
vén trotty meg p***csa ám a ****** anyucid de nem Madonna!!!!!
Vendég 2008. 08. 11. 11:10
Ez a ven troty be irta magat a zenetortenelembe!!!!Es nem pi csa, hanem egy tiszteletre melto no!!!
Vendég 2008. 08. 07. 15:27
Égessék már el ezt a p*csát! Vén trotty és még mindig itt ugra-bugrál, mint valami bakfis 20éves ribanc! :P
Vendég 2008. 08. 06. 8:43
a tiedet öreg
Vendég 2008. 08. 05. 19:19
pl. a muterodat! ;-P
Vendég 2008. 08. 05. 19:03
és akon ki a f***t érdekel??
mariah a király
Vendég 2008. 08. 05. 18:49
a SZTÁRFIGYELŐ 2008.08.05 18:14 TÉMÁI... :-P
Vendég 2008. 08. 05. 18:48
"
Ingyen énekelt Mariah
[2008.08.04.] - ZeneFórum

A popdíva július 31-én adott egy ingyenes koncertet egy hollywoodi bevásárlóközpontban, többezer lelkes rajongója előtt. A fellépés során Young Jeezy is csatlakozott Carey-hez.


Rajongói legnagyobb örömére teljesen ingyenesen meg lehetett tekinteni Mariah koncertjét a múlt héten, a Hollywood & Highland nevezetű bevásárlóközpontban, ami a Hollywood Boulevardon található. A Billboard beszámoló alapján az énekesnő leginkább legújabb, E=MC2 című nagylemezének anyagára koncentrált a buli során. Az anyag már több, mint egymillió példányban gazdára találta az Egyesült Államokban. A Side Eddects című nótát Young Jeezy rapperrel közösen adta elő Carey, aki azért elővett pár olyan slágerdalt is, mint az I'll Be Lovin' U Long Time, a Touch My Body, a Shake It Off, vagy a We Belong Together. Mariah fellépése amúgy csak a kezdet volt a helyen, ugyanis a Samsung támogatásával még jó pár ingyenes koncertet láthat az, aki ellátogat a Hollywood & Highlandba. Hamarosan ingyen fog zenélni ugyanitt a Smashing Pumpkins, Gavin Rossdale, Nas és a Good Charlotte is."
Vendég 2008. 08. 05. 18:43
"
Metallica - szerte Európában
[2008.08.04.] - ZeneFórum

A zenekar a nyár eddigi részén különböző európai fesztiválokon lépett fel. Ezekre az eseményekre azonban, mint kiderült, a Metallica tagjai külön-külön érkeznek - méghozzá más-más országból.


A Bang Media számolt be róla a napokban, hogy a banda tagjai Európa különböző részein tartózkodtak a turné során, mely helyekről csupán nem sokkal a koncertek kezdése előtt érkeztek az adott országba. Az is kiderült, hogy Kirk Hammett gitáros, valamint Rob Trujillo két buli között Portugáliában múlatta az időt, míg Lars Urlich dobos Londonban, James Hetfield pedig Csehországban tartózkodott. "Mindenkinek van egy bázisa. Én általában Londonban, Párizsban, Koppenhágában vagy Milánóban vagyok. Most az elmúlt pár napot Londonban töltöttem." -nyilatkozta Urlich. A zenekar amúgy hivatalosan is bejelentette, hogy a Death Magnetic című várva-várt új Metallica nagylemez szeptember 12-én kerül a lemezboltok polcaira.
"
Vendég 2008. 08. 05. 18:40
Valóra vált Akon álma
[2008.08.01.] - ZeneFórum

A rapper akár vissza is vonulhatna, ugyanis máris valóra vált legnagyobb álma: a pop királyával, Michael Jacksonnal dolgozhatott közösen az énekes legújabb nagylemezén.


Akon elárulta, hogy kívánságlistája első helyén Michael Jackson állt, s álmában sem gondolta volna, hogy ilyen hamar eljut odáig, hogy együtt dolgozzon a Beat It előadójával. "Összeállítottam egy listát a karrierem elején, melyre felírtam a céljaimat a kezdetektől egészen pályafutásom végéig. Benne volt az összes zenész is, akikkel együtt szeretnék dolgozni. A lista élén Michael állt, és azt mondam magamban: 'Ha valaha is sikerül eljutnom idáig, akkor vissza is vonulhatok.' Azonban 10 évvel korábban jött össze a dolog, úgyhogy inkább több tervet nem dolgozok ki a visszavonulásomra." -nyilatkozta Akon, aki azt is bevallotta, hogy nagy meglepetés volt számára, amikor felkérte őt Jacko, azonban úgy érzi, ez által tartósította helyét a zeneiparban. Michael-lel közös dala amúgy a Hold My Hand címet kapta, s nemrég már felbukkant a világhálón is a szerzemény.
Vendég 2008. 08. 05. 18:34
"
Usher örül az apaságnak
[2008.08.01.] - ZeneFórum

Az R&B sztár elárulta, hogy kifejezetten örül neki, hogy viszonylag korán apa lett. A zenésznek tavaly született meg első gyermekem aki az Usher Raymond V nevet kapta.


November 7-én adott életet Usher felesége, Tameka Foster első közös gyermeküknek. Ekkor az énekes 29 éves volt, és egyáltalán nem bánja, hogy nem vártak tovább a gyermekáldással. "Ez egy olyan dolog, amire nagyon büszke vagyok. Nagy öröm számomra, hogy apa lettem, mielőtt betöltöttem volna a harmincat. Gyűlölném, ha 80 éves koromban lennének fiatal gyerekeim, akikkel nem lennék képes együtt futkározni. Szükségem van rá, hogy még akkor is hátraszaltókat tudjak csinálni, amikor gimibe járnak a gyerekeim." -nyilatkozta Usher, aki azt is elmesélte, hogy nyolchónapos kisfia máris elkezdte utánozni táncmozdulatait. "Máris szaltókkal próbálkozik!" -büszkélkedett a híresség.
"
Vendég 2008. 08. 05. 18:29
"Ne-Yo kiakadt a mai trendekre
[2008.07.31.] - ZeneFórum

A rapper elárulta, hogy egyáltalán nem örül annak, amit manapság a média sugall, ugyanis ahelyett, hogy az emeberek tehetségével foglalkoznának, inkább balhéikat teszik a címlapokra.


A 28 éves R&B sztár kifejezetten büszke rá, hogy el tudta kerülni eddigi karrierje során a negatív híreket és címlapokat, de mindennek ellenére zavarja őt, hogy tele vannak a magazinok balhés sztárocskákkal. "Az imázs az egyik legnehezebb dolog. Valah még az alapján ítélték meg az embert, hogy milyen a zenéje, hány lemezt adott el és milyen minőségűek a dalai. Most azonban minden más. A hírességekről az a legfontosabb hír, hogy kivel járnak épp, hányszor tartóztatták le őket egy évben, vagy hogy épp milyen drogokat használnak. Ez az, amivel egy magazin címlapjára lehet kerülni." -nyilatkozta a zenész. Ne-Yo következő, harmadik nagylemeze amúgy szeptember 16-án jelenik meg Year of the Gentleman címmel. "
Vendég 2008. 08. 05. 18:24
MMR, Lendva, "Sztárfigyelő" figyuli...
"éSSÖ" ez? ;-P
ez is?
Vendég 2008. 08. 04. 22:18
amúgy miért nem jön pestre koncertezni???????
két éve arról volt szó h. akkor robbi viliamsz miatt nem jött, na de most??
Vendég 2008. 08. 04. 11:37
Sztem meg aki igazi Madonna rajongó annak éppen h. ebben a filmben tetszett.
Aki mást mond az nem is rajongó, csak irigy mert Madonna tök jól tartja magát és amihez csak fog, minden sikeres lesz.
Vendég 2008. 08. 03. 17:16
spec az a film akkor is jó volt
Vendég 2008. 08. 03. 14:46
ha igazi rajongó lennél, akkor tisztában lennél azzal, hogy mik Madonna erőssgei, Madonnát nem azért szeretjük, mert annyira jő színésznő, és szerintem akármennyire is szereted ezt be kell látnod...
Vendég 2008. 07. 30. 13:07
A hullámhegyet legalább megnézted, te kö csög??? Igenis nagyon jó film volt, és ne fikázd Madonnát, mert század annyit nem érsz a sz@ros kis cikkeiddel együtt mint ő!!!!!!
Balajti Péter 2008. 07. 30. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek