Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Új jelölt a James Bond betétdalra

létrehozva: 2008. 08. 04.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 08. 14. 14:21
leona egy nulla, valakinél jól fekszik ezért nyomatják.
beyonce még köztudottan a hájpacni jayz-nél fekszik jól, őt ezért nyomatják, mert amúgy az egyforma dalaival nem egy nagy szám az a nő se
alicia viszont egyéniség!!!! ő tökéletes, nem egy vetkőzős K, neki HANGJA van és TEHETSÉGE
Vendég 2008. 08. 11. 11:08
Szerintem is amolyan hirtelen jott, hirtelen megy, ez a Leona Lewis!De hangaj aze van!!!En naon birom Aliciat, igaz Beyoncet jobban,de Alicia is megerdemelte ezt a dalt, ugyhogy HAJRA ALICIA!!!!!!!!:)
Vendég 2008. 08. 08. 14:07
Jah, szerintem is csak hirtelen felkapták ezt a Leonát... Lehet, hogy jó hangja van, de még nem bizonyított annyit, mint pl. Alicia Keys. Amúgy sztem Beyoncé is megérdemelte volna, nem értem egyesek miért ribancozzák le... :S
Vendég 2008. 08. 04. 22:24
leona??,
na nem már??? ki az??? hirtelen felkapott kis senki
előbb produkáljon valamit aztán majd énekelhet bond dalt, de addig kuss neki
Vendég 2008. 08. 04. 22:15
Én személy szerint Leona Lewisra adtam volna a voksomat... De most, ahogy olvasom Alicia nevét, egész eltudom képzelni őt!!!
Vendég 2008. 08. 04. 18:23
En is orulok h Alicia kapta meg, de Beyoncet azert nem ribiznem le, na, mert szerintem neki is jo a hangja!
Vendég 2008. 08. 04. 16:52
na végre egy normális jelölt.
Alicia sokkal jobb mint a ri banc bejoncé lett volna
sesyle 2008. 08. 04. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek