Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Király Linda duettje

létrehozva: 2008. 09. 05.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 07. 31. 12:55
Király Linda igenis nagyon jó énekesnő, az csak egy dolog, hogy nem hallat magáról. Majd eljön az ideje amikor bemutatja a régóta készülő lemezét. Ami többek között azért sem valósult meg eddig, mert gondok támadtak a kiadóval és Linda dobbantott tőlük. Nem tudom mit kell szarozni a magyarsággal, könyörgöm, ha egyszer magyarok a szülei és ő maga is annak vallja magát, mi a francnak kell szopatni, minek kell csesztetni, nem tehet róla, hogy egy jobb országban látta meg ezt a rohadt napvilágot!!!!
Vendég 2009. 07. 31. 11:02
király linda jól eltűnt...
ebből is látszik hogy egy gagyi kis senki... fujjj!!!!!
Vendég 2009. 06. 09. 14:53
Te egy idióta vagy aki unatkozik....xD nevetséges vagy hogy itt szidod ahelyett h. vmi értelmeset is csinálnál..xD
Vendég 2009. 03. 16. 19:19
hmm...király lindának még a zenéit se találom meg amit leszeretnék tölteni...a cime::nincs még egy érintés!!!segitsetek!!!!help!!helf!!!
Vendég 2008. 09. 28. 11:41
ígérnek, ígérnek, de sehol a világsiker
lassan itthon is totál elfelejtik a nevét, ami mondjuk nem csoda... nagy nulla a csaj, magyarnak pedig ne is merészelje mondani magát egy ilyen beképzelt, idétlen senkiházi kis sz@r aki még a magyar himnusz eléneklésére is képtelen
bujjon vissza a csatornába ahonnan előrángatták
NULLA
Vendég 2008. 09. 08. 16:05
Az amerikai himnusszal befutna... xD
Vendég 2008. 09. 07. 18:32
ahhoz képest pl. sztem semmi h. az én kis - ehhez képest szted talán "semmitmondó" - videóimat is több mint 30.000-en megnézték.....
Vendég 2008. 09. 06. 15:18
A youtubon, az universalmusicgroup feltette a "Can't let go" cimu videoklipjet, es 1,723,050 nezettsege van. Azt nem lehet semminek nevezni... Sztem...
Vendég 2008. 09. 05. 22:45
jaj ne már.... ki a f***sz kíváncsi erre a leszerepelt kis senkiházira???? nagy nulla ez a csaj, csak ígérik - ígérik ezt a világsikert, mégis, évek óta sehol semmi... nyilván mert messze nem olyan nagy szám, mint amilyennek be van állítva....
buta, sötét kis senki.... pffffff
Puha József 2008. 09. 05. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek