Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Friderikusz Sándornak

létrehozva: 2008. 10. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 12. 20. 18:30
friderikusz a legjobb fej az egész megasztárban. Egyszerűen csak őszinte és ezt sokra becsülöm benne. Mellesleg a legtisztelettudóbb ember, mert amikor a többi zsűritagot bemutatják, hajbókolnak a kis beképzeltek, azt hiszik ők a janik, a fridinek meg legalább van annyi esze hogy ne úgy viselkedjen mint egy keljfeljancsi, hanem képes arra hogy hangosan, tisztességesen és érthetően köszönjön.
a többi zsűritag még erre se képes, az ilyen számomra egy senki.
Vendég 2008. 11. 24. 20:11
Friderikusz Sándor egy komisz alak.
Vendég 2008. 10. 22. 20:41
Ebben az országban senki nem szereti a kritikát.... a társadalomkritikát meg főleg nem (lásd az elmúlt 2 év vitáit a magyarok borzasztó egészségi szokásairól, és 3 millió ember a szívéhez nyúlt, hogy őt ne kritizálják 300 forint kifizetésével azért, mert feleslegesen jár orvoshoz... nem, mi nem szeressük a kritikát.... zért nem jutunk soha sehova... de ez más tészta.) de ugyanez igaz a tehetség kutatókra, eddig mindig mindenki olyan mézes-mázosan fogalmazott, közben meg kéne nézni h tőlünk fejlettebb és nagyobb kultúrával rendelkező társadalmakban ennél 10-szer nagyobb kritikák és alázások vannak.... szóval a magyar ugar érvényes erre a cikkre is.... éljen az igénytelenség, és a középszerűség, és nehogy kritizálni merjen bárki is bárkit!!
Vendég 2008. 10. 22. 11:01
Én nem láttam,itt kin nem tudunk tv adást nézni:Scotland! De a véleményem,mindenki ért mindenhez,birálni,a zsürit,mikor változik egy kicsit az emberek egymáshoz való viszonya.
Vendég 2008. 10. 21. 21:06
Nem művésznő hanem egy kis senki, akinek valóban ez lett volna az uccsó próbálkozása, de ha eddig se figyelt fel rá a kutya se - nyilván nem ok nélkül - akkor ezután se fog.
Sándorral tökre egyetértek, amúgy is ő a legjobb fej az eddigi megasztár történetében, legalább őszinte és nem csak hebeg-habog. Korrekt egyenes ember. Sok ilyen kéne még!!!
Hajrá Sándor, TE VAGY A LEGJOBB!!!
Vendég 2008. 10. 21. 18:09
Ráadásul egy kissé beképzeltnek is tűnt a "művésznő"...
Vendég 2008. 10. 21. 14:03
Én teljesen egyetértek Friderikusz Sándorral.
Vendég 2008. 10. 21. 11:23
Azt én se értem, ha Rita annyira profi és állítólag ilyen jól nyomja, akkor miért nem futott be?? Nyilván lemezkészítések alkalmával nagyon sokmindenkivel találkozott (zenészek, producerek stb...), tehát ha annyira tehetséges, erre valaki fel kellett volna, hogy figyeljen.
Következtetés: mégse annyira tehetséges.
Sándor valószínűleg erre rátapintott, és mint tudjuk az igazság mindig fájdalmas.......
Puha József 2008. 10. 21. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek