Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Unique: Best Of /CD+DVD/ (Magneoton)

létrehozva: 2008. 10. 25.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 02. 14. 13:58
Szerintem zseniális a zenekar (Ákos mellett a hazaiak közül ők akik érnek valamit); és ez a kiadvány is csillagos 5-ös!!! Hajrá UNIQUE!
Vendég 2008. 11. 24. 0:33
Reagálok Guest @ 2008-10-26 18:36:01 hozzászóláshoz :s Kevés olyan együtts van, mint az Uniqiue a mai magyar zenekarok között, nem tudom, milyen ratyiságról beszélsz, akkor te nem vagy tisztában pár dologgal, a szövegekről meg csak annyit, hogy igenis, tele vannak tartalommal, talán hallgasd meg...
Vendég 2008. 11. 02. 13:18
nagyon jók!!! Fekete fehér ott van! szal rem nem búcsú
Vendég 2008. 10. 29. 18:10
nyílván nem tetszhet mindenkinek minden zenekar....
Az én kedvenceim, mégis ők, erről ennyit...
Vendég 2008. 10. 26. 18:36
"fogalmam sincs, miért nem értek el komoly lemezeladásokat!"


valószínűleg azért mert hiába nyomtja a rádió agyba-főbe-unalomig, nyilván csak nagyon kevesek kíváncsiak rájuk és még kevesebben veszik meg a gagyi cd-iket eredetiben.....

ez van... ami nem megy azt nem kell erőltetni... remélem a best of egyben búcsú cd is.

túl nagyot ezzel se tarolnak, senkit nem érdekelnek már ezek az igénytelen ratyi régi idétlen, tartalom nélküli, semmitmondó dalocskák
Balajti Péter 2008. 10. 25. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók