Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Best Of Csepregi Éva: Párizsi Lány (Retro Media)

létrehozva: 2008. 10. 28.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

RÉKA 2015. 09. 06. 10:50
SZÉP!RÉKA
VENDÉG 2013. 09. 10. 16:21
SZÉP:(:'(
Vendég 2010. 03. 04. 17:12
CSEPI AZT ÁLLÍTJA A NAPRAFORGÓ CÍMÚ ÖN .KÖNYVÉBEN ,HOGY PALI -PÁL ÉVA BECENEVE---HIPOHANDRIAJA MIADT EGYSZERÚEN NAGYON HISZTÉRIKUS ÉS VÁLTOZÁSOKAT ,ÚJÍTÁSOKAT NEM KEDVELŐ SZEMÉLY ,ÉS AZT IS ÁLLÍTOTTA ,HOGY A KONFLIKTUS NEM PALI ÉS KÖZTE HANEM PALI ÉS A BANDA KÖZÖTT VOLT ,,DE EGY KICSIT ARRÁBB MÁR ÚGY JELENT MEG EGY MONDATBA ,HOGY A PALI ÉS KÖZTEM LÉVŐ KONFLIKTUS MIADT ...
Vendég 2009. 07. 02. 21:08
Christa,

a hasonló szó alatt gondolom az ABBA két nőtagjának a lemezét érted?
Hm, ez tényleg elgondolkodtató, és szerintem is véghezvihető jó ötlet "lenne", ha a Hungaroton ezt lehetővé tenné, akkor nagy öröm lenne mindenki számára. Ez nem is kerül(ne) annyira sok pénzbe. Egy válogatás album szerkesztése sokkal könnyebb feladat, mint az új dalok felvétele.
Egyébként idén 30 éves a SANTA MARIA, tud valaki valamit Jubileumi koncertről, esetleg valami hasonló jellegű rendezvényről? Ha már a Holnap hajnalig-nál úgy nagydobra verték a 25.-ik évfordulót.
Vendég 2009. 07. 01. 0:03
A másik két Éva igen tehetséges énekes. Nagyon nagy öröm lenne, ha ismét lehetne egy olyan koncert, ahol a Kócbabák trió is fellépne. Megjegyzem: a dalok meglennének hozzá. Összelehetne szedni pár olyan dalt amiben csak a lányok énekelnek,és azzal tartani egy koncertet. Vagy ami még izgalmasabb lenne: kiadni egy hasonló BEST OF The Voices Of Neoton Família válogatást PÁL ÉVA és CSEPREGI ÉVA kollekciót a két lány szólódalaiból.

A Felügyelő, Vadvirág, Szombat este táncol, Szia!, Szédült napraforgó, Hova menjek?- tehát ezekkel a slágerekkel...

Várjuk, hátha megtörténik!

Christa
Vendég 2009. 06. 30. 13:38
Pál Éva 1983-ban elhagyta a zenekart, a folyamatosan fennálló a tagok és közte állítólag "elviselhetetlen légkör, valamint (magatartási problémái) miatt voltak feszültségek" és nem akartak tovább együtt dolgozni, kiválása után szólólemezzel jött ki Aerobic címmel, 1987-ben visszavették a NEOTON-vokálba, és ismét együtt dolgoztak, 1990-ben a Pásztor féle NEOTON énekes-vokalistája volt, 1995-ben Végvári Ádám segítségével kiadott egy albumot 4 dallal, játszott a Ruttkai Éva Színház néhány darabjában, 1998-ban a NEOTON FAMÍLIA búcsúkoncertjén ott volt, a 2005-ben tartott koncerten már nem (meglátszik, mivel elég rosszul sikerült) tehát ez mind a tagokon múlik, hogy egyszer ismét összeáll-e a régi felállás, vagy csak állandóan Csepregi Éva és Végvári Ádám, na meg Baracs János előadásokat láthat a Nagyérdemű.Fábián Éva még ma is aktív, és gyerekdalaival járja az országot és a világot, fellépéseit láthatod a honlapján.
edit2100 2009. 06. 24. 20:25
Imádom a zenéjüket! Rajongója voltam mindig!
Vendég 2009. 06. 14. 11:19
CSAK ANNYIT MONDHATOK


PAL EVA PAL EVA PAL EVA PAL EVA PAL EVA
PAL EVA O A LEGJOBB
Vendég 2009. 06. 14. 11:16
A kedves Eva remek hangu enekesno de ,miert nincs a zenekerban PAL EVA meg FABIAN EVA .Roluk semmi hir nem enkelnek a nyilvanossaggal vele szemben.de nekem ehez semmi kozom ez az enn magan velemenyem..
Vendég 2009. 06. 14. 11:12
imagom
Vendég 2008. 12. 05. 5:44
Érdekes válogatás, várom a következőt:) Én a pillantást a hídrólt áthangszereltetném, de igy is nagyon jó. Miért nem lett belole sláger!??

A megamix kritikán aluli :(, ajánlom Shane 54-et a következö lemezhez...
dzsino 2008. 11. 19. 18:28
szar az egész
Vendég 2008. 11. 12. 12:05
Nagyon jo ! Az album szenzácios és Éva remek Énekesnő .
Jónap Tamás 2008. 10. 28. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók