Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Björk: Unplugged live and loud

létrehozva: 2002. 06. 30.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 05. 04. 17:40
micsoda dilis zene ez
henica 2006. 03. 18. 18:50
Na de kik ok ????????????????
Vendég 2006. 01. 06. 13:37
már bocs de bjork még az olimpián is énekelt
Vendég 2005. 12. 07. 15:23
Mindehhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy régen én sem kedveltem igazán Björköt, de azt meg kell hagyni, nincs olyan ember, akit ne ejtene ámulatba provokatív és egyben különleges stílusa. Björk nagy tiszteletet érdemel, mivel ő felvállalta azt, ami ki tudja, hogy még mennyi emberben rejtőzik, csupán nem meri ezt kimutatni a külvilág felé, mivel meg akar felelni annak az "elvárásnak", hogy legyen ő is olyan, mint a többi ember. Ma már én is nagyon szeretem Björköt mivel a zenéje, valljuk be, ha alternatív is, de nagyon IGÉNYES. Emellett gyönyörű, és olyan a tekintete, mint amilyet elötte soha életemben nem láttam. És hogy fokozhassam az eddigieket, ráadásul björk nagyon jó színésznő is, amit többek között a Legjobb Színésznő díj is alátámaszt, amit a Táncos A Sötétben c. filmben való alakításáért kapott.(feltétlen nézd meg, még ha gyűlölöd is Björköt. Nem tudod, hogy mit veszíthetsz). Vagyis ha björk nem is tökéletes, de nagyon tehetséges.Egyébként én is úgy kezdtem, hogy egy Laurival készült interjúban olvastam Björkről, és valami már akkor is derengett, de azért utánajártam a neten, és egyszer csak azon kaptam magam, hogy már a tv-t is csak azért bámulom, hogy hátha leadnak tőle 1 klippet. De persze nem lehet mindenki "Björkista". Én pl. szeretem madonnát és Britneyt, Avrilt, Didot, a Depeche Mode-ot és sok mást ill. egyebe. Ja, és természetesen a Rasmust:).
Most búcsúzom, azt hiszem ennyi nektek is bőven elég volt.
A vitát Björkről folytathatjuk e-mail-ben is, vagy ha van valami, amit szeretnétek (csak) velem közölni, írhattok a címre.
Kíváncsian várom véleményeteiket.
Cvalda
Vendég 2005. 11. 18. 16:30
Bjork egy ZSENI! Persze az átlag emberek nem értik meg mindig, de ahelyett, hogy fikáznátok inkább mond, hogy te nem érted meg az ő művészetét, nem pedig azt, hogy ő a hülye!Amúgy meg fordítsd le néhány dalszövegét és rájösz, hogy nem ír baromságokat! Még a Live(-en is szerepelt ! Nem rossz a Rasmus, sőtt én kimondottan szeretem őket de azért még Live8-en nem láttam őket..Ja és Bjorktől amúgy zengenek a lapok meg a tv is, csak te kerülöd el! Seneca
Vendég 2005. 10. 27. 13:48
Szerintem Björknek non király a zenéje.De mit mondott Lauriról?
Vendég 2005. 10. 27. 11:07
Börk nagyon jó zenét csinál!
Nem tudom,hogy minek írnak ide olyan gyökerek(lejjebb),akik nem hallgatnak ilyet,meg utálják!
Vendég 2005. 06. 13. 13:56
milyen a björk??én még nem hallottam
Vendég 2005. 03. 14. 12:07
Björk egy hülye ribanc!!!
Hogy mondhat ilyet Lauriról???
Csak egy idióta tesz be a klippjébe macskát mint a saját férje!!!
Nem hiába nincs benne egyetlen újságban sem...
TR&L
Vendég 2005. 03. 10. 9:16
asszem' a Björk kicsit csúszka-face!
Vendég 2004. 11. 06. 21:46
Nekem legjobban a klipjei tetszenek.. Tisztára olyan mintha az álmait irná le.
Vendég 2004. 10. 24. 14:46
áá én nagyon szeretem björköt..medulla nagyszerü album;)
Vendég 2004. 09. 24. 0:00
Szerintem Björk a legjobb!Végre valaki,aki nem unalmas egyhangú zenét játszik.Nem egy a sok dj vagy rockzenész között. Ő egyedi, senkihez sem hasonlítható. Ő művész!Csak így tovább Björk!!
Vendég 2004. 09. 10. 0:00
http://www.bjork.com-on van sokminden.
Vendég 2004. 09. 10. 0:00
szerintem meg nagyon is szép hangja van, meg nagyon jó zenéket+szövegeket ír, és korához képes gyönyörű. De sajnos az emberek a divatzenéket szeretik, az igazi művészeket meg nem értékelik
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
Van 1 fia...
Szegény srác!!!
Vendég 2004. 09. 09. 0:00
Lauri miért szereted enyire ezt a csajt??
Vendég 2004. 08. 19. 0:00
én nagyjábol azt szerettem volna tudni h néz ki illetve ki is ö valojában amit sajna itt nem tudtam +!!
vmi bövebb infot hol szerezhetnék rola ? azon kivül h izlandi és h énekel. ha tud vki vmit rola irjon ide!!
köcke!
Vendég 2004. 05. 15. 0:00
Még egy ilyen ronda nőt nem hordott a hátán a Föld! És még énekelni se tud...
Vendég 2004. 02. 19. 0:00
szerintem ha valaki rákattintott björk nevére, ennél lényegesen több információra, adatra, zenére stb. számított. Egyszóval: elég felszínes. (Remélem itt nem minden ilyen.)
Vendég 2003. 05. 15. 0:00
Csak így tovább!!
Vendég 2003. 05. 15. 0:00
Amit ez a csaj csinál!
Az művészet ebben a korcs világban.
Vendég 2003. 03. 23. 0:00
a cikk teljesen átlagos, nem túl informatív..
hol hallgathatnék bele a legútóbbi Björk albumba a Weben?
2003. 02. 06. 0:00
aki tud valamit arrol, hogy Björk mikor lesz valamikor tv-ben,újságban légyszi szóljon. köszi
Jónap Tamás 2002. 06. 30. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek