Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Depresszió: Egyensúly (Edge Records)

létrehozva: 2008. 12. 02.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 01. 05. 21:54
Nekem tetszik, de remélem a következő album keményebb lesz:D
Vendég 2008. 12. 04. 9:16
Én sem hiszem hogy a 'csapdát fikázni kellene, mert egyesek szerint divat lett szeretni! Ha így is van az nem az Ő hibájuk - bár csak jól járhatnak ezzel. 20 év után ez talán nem baj. A Depressziónak meg csak nem baj, hogy pont saját magára hasonlít! Az AC/DC 30 éve nyomja úgyanazt... Szerintem KÚR*A jól áll Nekik!
Vendég 2008. 12. 03. 22:56
Az meg, hogy a Csapdát szapulod, azzal magadat minősíted. Ha lettél volna mostanában akár csak egy koncertjükön is, nem ezt mondanád.
üdv, demi(az előző hozzászóló is:))
Vendég 2008. 12. 03. 22:55
Nagyon jó, összességében pörgős album lett. A következő albumnál azért örülnék, ha valami új, merész ötlettel állnának elő.
Vendég 2008. 12. 03. 21:22
Szerintem nagyon jóóóó és nem kell öket szapulni tudom h nem azt csináljátok de akkor is!!!meg ilyen kis tankcsapdákhoz...kik azok senkik régen jok voltak de most?:Sugyhogy depresszió 4 ever!!!és remélem h tatabányán is jok lesznek metál karácsonyon csak ugy mint eddig Fesztergomon meg fezenen:D:D:D Ritukka
Vendég 2008. 12. 02. 18:50
Nem az én világom, de a cikk jóra sikeredett...
Jocó
stanley 2008. 12. 02. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók