Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Karácsony előtti kudarcok

létrehozva: 2008. 12. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2008. 12. 18. 21:32
Hallottam a szóban forgó albumokat. Érdekes, mert Anastacia új lemeze nagyon jó lett, dehát nyilván mindenki - akit érdekel - úgy tölti le....
Dido egy nulla, monoton, lagymatag, semmitmondó kis zenét játszik, szerintem dög unalom az összes lemeze és dala, nagyon gáz a csaj. Na az ő esetében meg tudom érteni hogy nem nagyon kapkodnak egy ilyen vacak lemez után. Még ha a 499 Ft-os ládába dobálnák (mert ott fogja végezni, annyira nulla) akkor se kéne eredetiben...

Christina pedig.... hááááááááááááááát egy vernyogó, idétlen hangú kis senkiházi l o t y ó, aki arra jó h. egy két klipben félmzetelenül ugráljon, de amúgy vernyog mint egy bolond akit hasba vágtak. Én még takarítani se tartanám otthon, annyira igénytelen kis senki. Nyilván ezt a nép is belátta. Az egykori kis tinirajongók felnőttek, azért nem fogják megvenni a lemezt hogy ismert dalokat hallgassanak és annyira azért nem volt maradandó alkotás egyik se.....
stanley 2008. 12. 16. 21:54
Igen, csak mondjuk az olvasók közül sokan talán a cikk alapján ítélik meg a zenét, s döntenek esetleg az adott lemez mellett vagy éppen ellen. Csak abba gondoltam bele, hogy mondjuk megjelenik egy hazai haver bandának egy tök jó lemeze, viszont hiába adják ki, nem nagyon veszik. Akkor se azt fogom írni, hogy mennyire nem fogy a CD, hanem hogy milyen jó zene, s érdemes meghallgatni. Mert egyrészt segítem őket, másrészt értéket közvetítek ezzel. Amúgy teljesen igazat adok, persze hogy a negatívumokról is számot kell adni. Csak talán ilyen nagy mértékben. De nincs harag! :)
Vendég 2008. 12. 14. 16:07
Szerintem igenis kell erről is beszélni, nem csak a dolgok jó oldaláról. Hisz a zene nem csak sikerekből áll. Hanem kudarcokból is.
Vendég 2008. 12. 14. 9:18
komolyan nem értem, hogy miért kell egyfolytában a negatívumokkal foglalkozni, és sokadszor is előjönni újabb bulváros cikkel ugyanarról a témáról. Dido lemezéről már több cikk került fel az oldalra, külön lemezajánló is, és most újra a duma, hogy milyen gyengén szerepel. EZ egy dolog, nem hiszem, hogy ennyit kéne róla írni. A lemez jó lett, az más kérdés, hogy nem úgy fogadták, ahogy azt sokan várták. Amúgy is mindenki netről tölt mindent. No ennyi.
Puha József 2008. 12. 14. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek