Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Rihanna tovább feszíti a húrt

létrehozva: 2008. 12. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 04. 28. 14:06
Igaz,Aliyah a klippjében bottal táncol,de ez a lényegen nem változtat,akkor is hatalmas nyúlás az egész,abszolút felismerhető a dolog!
Na mindegy,csak ennyit akartam!
By!
Vendég 2009. 04. 28. 14:04
Én nem szeretem,de attól még másnak tetszhet.Zavar a nyekergős hangja,meg azt is nagyon utáltam anno,hogy az Umbrella olyan egetverő siker lett,hiszen szimplán egy hatalmas Aliyah nyúlás volt az esernyős tánca talpig fekete szerkóban!
Így nem volt túl ötletgazdag a dolog.
Vendég 2009. 04. 01. 20:26
utálom
semmitmondó sz***r zene, tök gagyi f os ra való
Vendég 2009. 03. 01. 18:42
Rihannának jó hangja van, de zeneileg egy rakás kaki valóban. Orrba-szájba nyomják a rádiók, az embernek már hánynia kell ha meghallja a nyekergését.
Vendég 2009. 02. 06. 19:10
igen, jobban csinálnám
rihiribi egy sz**r, ezen semmilyen dvd nem tud segíteni/változtatni!!!!
te meg vak vagy ha ezt a f*ostömeget majmolod annyira
neked kell orvoshoz menni, de inkább zárt osztályra, annyira közveszélyes vagy a rihirajongásoddal
cccccccccccc
annyira röhejes vagy, jobb ha nem mutatkozol az utcán se....
Vendég 2009. 01. 25. 15:12
Kedves hozzászóló, aki oly kedvesen ítélkezik, biztos azért mert fene nagy zenei tehetség lehet ő maga. Figyelmedbe ajánlok egy DVD-t, amit Manchester-ben forgattak, egy Live koncert. Nézd meg,és utánna alkoss véleményt. ha te jobban csinálnád, akkor igazad van, tehetségtelen K...a.... /ja, és ha meg férfiból vagy, és a DVD megnézését követően is rondának tartod, javaslom fordulj orvoshoz, vagy látogass meleg bárokat...
Vendég 2009. 01. 24. 10:13
rihánnya egy nulla, mindig is az volt és mindig is az marad...
hirtelen felkapott, de amúgy tehetségtelen irtó ronda K U R V A
Vendég 2009. 01. 20. 20:33
Riahnna igen is nagyon jó énekes ha nem lenne tehtséges nem jutott volna ide! majd akkor beszéljen az aki rossz véleménnyel van róla ha majd ki adotrt3-nál több nagylemezt
Vendég 2009. 01. 14. 20:09
össze is illik a két kis hüje beképzelt, senkiházi majom
egyik tehetségtelenebb mint a másik, nagy sz***rkupac mindkettő, büdös d ö g ö k
Vendég 2009. 01. 13. 23:06
Sztem Rihanna nagyon szép és össze illik Chris Brown-nal. Ők a kedvenceim:)
Vendég 2009. 01. 13. 11:23
NAGYON SZEXI RIHANNA
Vendég 2009. 01. 06. 19:23
de száááááááááánalmas....
rihi egy senki, kár így túllihegni....
ffffffffúúúúúúúúúúúúúúúújjjjjjjjj
Vendég 2009. 01. 06. 18:31
"sztárfigyuli" ;-P 4. tétel...
hogy forr a "vita" itt egy ILYEN miatt!? hehe. :-P
Vendég 2009. 01. 05. 19:20
rihi és a majmolói mind kis (vagy inkább nagy???) ku....vák, f****fejek, senkiházi sz**rtömegek, még normális igényük sincs normális zenére, csak ilyen kis sarki ri b a n c vinnyogását hallgatják.
szánalmasak vagytok és röhejesek.
Vendég 2009. 01. 04. 19:42
Ki vagy te h bár kit is le kur..z?én meg mondom egy szar darab!én nem rajongok rihannáért de szeretem pár számát.Te + 1 SENKI VAGY!!!!jah és nézz tükörbe mielőtt írsz!!!! te kis irigykedő pö..
Vendég 2009. 01. 04. 14:18
F O S rihinek F O S rajongói vannak
kis senkiházi majmoló kurwácskák, akik még jobb lenne ha inkább tanulnának és értelmesebb dolgokkal foglalkoznának, mert majd mehetnek a sarokra dolgozni, már feltéve ha valakinek is lesz gusztusa a kiélt fejű undormány kis mai pi*****nákhoz
olyan röhejesek és szánalmasok vagytok mint rihi, csak majmoljátok, másra úgyse vagytok jók
Vendég 2009. 01. 03. 23:16
az...
ha ennyire 'luvnya' mért jött ide megnézni? kiváncsi lennék a hangjára ennek a lámának...
Vendég 2009. 01. 03. 20:08
igen, szánalmas a kis senki rihike, mert azok a kis beképzelt tiniköpetek, akiknek ez a zene jelenti az igényességet meg a szórakozást... nem vagytok ki észnél, kis rihikurwa majmoló f***szcibáló senkiházi sz***rt érő beképzelt majom kis kurwwaaaa kiscsajok!!!!!!
senkik vagytok, szánalmas, röhejes, kiélt gusztustalan senki majmok
apátok szégyellheti magát h. csak ilyen kurwa luvnyákat tudott nemzeni
Vendég 2009. 01. 02. 22:04
kiváncsi lennék ugyan neked több tehetséged van e?? o.O
na ne nevetess má inkább te vagy majom sztem..és még te írod h szánalmas..-,-" pff..
Vendég 2009. 01. 02. 10:49
rihi ribi a szánalmas, de nagyon
kurwa, aki már nem kell senkinek, annyira trapára ba****ták
tehetségtelen, fahangú kis majom
Vendég 2009. 01. 01. 22:41
Ez nem csak egy nagyon gyerekes hozzászólás de még rasszista is. szánalmas
Vendég 2008. 12. 31. 9:46
dededede kurwa és még mekkora!!!!
feküdt össze-vissza mindenféle menedzser-szerű néger benga állatnál, de annyira ocsmány röfögőképű és mocskos büdös ez a kis senki, hogy már azok a f***szok is megunták és inkább mást döngölnek...
nincs tehát akinek széttehesse a redvás lábát, ezért nincs is új dal, nincs új lemez, csak a már agyon unott sz***t képes kiadni újra...
harmadszor... cccccccccccc
ez már nem is röhejes hanem inkább szánalmas... ha ennyire nem képes semmire, mert nincs se stílusa, se dalt nem tud írni magának, mint rendes VALÓDI zeneszerző-énekesek, akkor inkább húzzon már a jó retekbe, ne alázza meg magát és ne röhögtesse ki magát jobban, mint kéne....
KURWA
Vendég 2008. 12. 30. 13:06
Sziasztok! Nem kell becsmérelni Rihanna-t szép, tehetséges és nem hiába tart ott ahol most van! Az egyik előttem szóló személyhez szólnék aki szereti Rihanna-t, hogy ez az újságíró sajnos nem olyan hülye!:S Az egyik külföldi oldalon olvastam, hogy Rihanna azt nyilatkozta, hogy nem ad ki új albumot a re-reloaded-on kívül!:S Szval abban igaza van, hogy Rihanna penge élen táncol, bár nem értem miért nem engedi a managementje, hogy kiadja a DarkAngel-t...Mindegy biztosan azt hiszik hogy majd 2010-ben nagyobbat üt az új albuma... Jah és még annyi, hogy biztosan luxuskurvákhoz járnak az előttem szólók:D De lehet, hogy csak szeretnének ilyen kurvát látni...Pff...Elhiszem, tényleg szép lenne...de sajnálom hogy fel kell világosítanom mindenkit hogy nem kurwa!!!!!!
Vendég 2008. 12. 30. 13:06
Sziasztok! Nem kell becsmérelni Rihanna-t szép, tehetséges és nem hiába tart ott ahol most van! Az egyik előttem szóló személyhez szólnék aki szereti Rihanna-t, hogy ez az újságíró sajnos nem olyan hülye!:S Az egyik külföldi oldalon olvastam, hogy Rihanna azt nyilatkozta, hogy nem ad ki új albumot a re-reloaded-on kívül!:S Szval abban igaza van, hogy Rihanna penge élen táncol, bár nem értem miért nem engedi a managementje, hogy kiadja a DarkAngel-t...Mindegy biztosan azt hiszik hogy majd 2010-ben nagyobbat üt az új albuma... Jah és még annyi, hogy biztosan luxuskurvákhoz járnak az előttem szólók:D De lehet, hogy csak szeretnének ilyen kurvát látni...Pff...Elhiszem, tényleg szép lenne...de sajnálom hogy fel kell világosítanom mindenkit hogy nem kurwa!!!!!!
Vendég 2008. 12. 29. 21:21
útszéli is de még mennyire
és igenis csak a kis tinikvák vannak érte úgy oda, mert nincs eszük, csak arra hogy ilyen rihi-t majmoljanak
Vendég 2008. 12. 29. 19:46
én mem-meg halgatom a számait, ha adják, de......3× kiadni ugyanazt azért már sok!!lusta tán új lemezt kiadni vagy mi?? nem elég, hogy úgy néz ki ezzel mostani ruha-frizuval mint 1 útszéli....bocsi, de ez az ifazság!!!!! az igazság néha fáj....
ezt Ő MAGA MONDTA---NEM SZABAD(TÚL)KURVÁSAN KINÉZNEM. hát, ez van
Vendég 2008. 12. 29. 17:40
szerintem minden jo
Vendég 2008. 12. 29. 14:11
nem tom mit képzel az a ... hogy tinikva???hogy merészel másokat le tinikvzni???legyen már eszed bmeg....ha rihanna 1 senki akkor te mi vagy?más szereti és akkor mi van?semmi közöd nincs hozzá.ha meg anyira nem szereted rihannát akkor miért vagy itt,miért olvastad el a cikket????majd akkor nyivákoljál ha neked lesznek slágerszámaid.....na akkor...ám ha elötted állna rihanna akkor is így mondanád?.............ne válaszoljatok,mert nem nézek viszza
Vendég 2008. 12. 29. 0:30
Mi az h az újságírók pártatlanok? Te hülye vagy? Épp az a lényeg, hogy a saját véleményüket osszák meg miután leírták a tényeket...
Vendég 2008. 12. 28. 19:40
Az a nagy büdös helyzet, hogy rihi nem más mint egy nagy büdös kis senki, akinek ugyan lehet hogy volt pár slágerlistás száma, de csakcsupán azért mert ezeknél a benga négereknél jól feküdt. És ugye amig feküdt náluk, addig nyomatták, írtak neki új dalokat, tolták a rádiókhoz a számokat, ahol unalomig adták, és a sok kis hisztis tini-k-u-r-v-a nem győzte ezeket hallgatni, meg majmolni a csajt, úgy akart mindegyik kis ri bi kinézni mint a nagy rihiri bi- És hát persze ment a szekér ideig-óráig, a kis agyament bénaságok vették a lemezt.
És itt jön a DE!!! A kis ri bi már nem kell a néger f****szoknak, találtak új kis hasonlóan "tehetséges" senkiket, ők lesznek most a következők. ÍGy a kis rihiri-bi le vans sz@rva, méghozzá magasról. Új dal, új lemez???? neeeeeeeeeem..... tojnak rá magasról......
így hát max. jön ez a kis szedett-vedett remixlemez, amit pár kis idegbeteg agyament tini-k-u-r-v-a elvakult rajongó megvesz, akik ugye már nem sokan maradtak, rihiri-bi pedig megy VÉGREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE a darálóba, a süllyesztőbe, a jó büdös pöcegödörbe... azaz: oda, ahol a megérdemelt helye van.
A cikkel amúgy nincs baj, csak az kár hogy ilyen kis senkikről írtok mindig.
Vendég 2008. 12. 27. 19:41
Basszátok meg van hangja!ha nem lenne hangja beyonce már rég kisemmiszte vna mert féltékeny volt Jay-z miatt.halgassátok meg h a rehab c. számot hogy énekli élőben na akkor nem mondjátok majd azt h nem tud énekelni vagy nektek nincs hallásotok!Klau voltam.
Vendég 2008. 12. 26. 15:00
Nem értem mit rinyáltok itt. Én nem szeretem őt, de nem is utálom. A cikkel szerintem az égvilágon semmi baj sincs. Most őszintén: ti örültök annak hogy 2009-ben is ugyanazt a lemezt adja ki, mint 2007-ben??? Ez az új 2009-es album pedig csak pletyka, amíg a kiadó vagy maga Rihanna be nem jelenti h lesz új album addig nem kell hinni sem egy buta fórumozónak, sem a Wikipédiának. Sajnálom, hogy ez az egész így alakul. Konkrétan azt, hogy addig ütik a vasat, amíg forró....
Vendég 2008. 12. 25. 23:08
Hm... ez meglepő. Amíg ilyen formában látom nem is hiszem el. Mert valahogy egy ilyen anyagot nem tudok biztos forrásnak. Én most nem Rihannáról hanem ennek a cikknek a stílusáról akarok beszélni. Ennek a cikknek minden szava Rihanna ellen van pedig úgytudom az újságírók pártatlanok. Az igaz hogy eddig nem nagyon volt olyan album amiről megjelent 8 kislemez de akinek tetszik azt nem zavarja (sőt...), akinek meg nem tetszik az meg tényleg hallgasson Amy Winehouse-t meg ilyen selejteket. Azért sem hiszem el nagyon ezt a hírt mert 2009-ben Rihanna a 4. albumát fogja kiadni Dark Angels címmel amről már hallottam pár számot. Igaz lehet hogy mindkettőt kiadja hisz a számai megremixeléséhez ő nem kell. Egyébként azt is írni kellett volna hogy ebből a 8 kislemezből 5 benne volt a top10-ben 3 pedig elérte az első helyet az amerikai slágerlistán.
Minegy a lényeg hogy Rihanna 2009-ben megjelenteti a Dark Angels és akkor a Good Girl Gone Bad:The Remixes-t. A cikk írójának pedig azt javaslom hogy keressen más állást mert úgy látom hogy az újságírás nem megy.
Egyébként a 3. hozzászólóval egyet értek abban hogy Rihanna a legjobb és nem a botrányai tették híressé, de Britney rajongó is vagyok és az ő mellette áll hogy már nem csinál ilyeneket és teljes mértékben visszatért. Ezt bizonyítja legjobban a 2008-ban kapott MTV díjai és a Circusról megjelent eddigi klippek amik az 1. és 3. helyet értek el.
Vendég 2008. 12. 25. 14:19
hát szerintem rihanna a legjobb énekesnő a világon!(akárhogy is fáj rihanna a sztár)
és sztm azért adja ki megint az albumát mert,hát ugye benn van az új bravoban,hogy jay-z már nem dolgozik vele többet mert riri nem akarja kidobni chris brown
de igaza van jay-z nek mert chris csak tönkreteszi riri karrierjét.
jay-z mondta ririrnek:chris rossz hatással van a karrieredre mert kit érdekel egy jó csaj akinek pasija van.
de akármi is történik rihanna karrierjével én mindig kifogok állni mellette mert nagyon tehetséges és szép és nem érdemli meg hogy ilyen ronda pasival éljen mint chris
külömben is biztos az lesz hogy miután sikerült chrisnek tönkretennie ririt úgyis kidobja.
RIHANNA A LEGJOBB(EZ VAN)
Vendég 2008. 12. 24. 21:29
Huhh, de rohadt unalmas már,h állandóan mindenkit le kell szúrni, meg fikázni, aki egy kicsit is sikeresebb az átlagnál..Lehet hogy Rihanna nem adott el 50 millió albumot, de Ő legalább nem csinál olyat, hogy kopaszra borotválja a fejét, meg egyéb botrányos hülyeségeket, amiket csak azért csinálnak,hogy több lemez menjen el...Nem tom hallott-e már Rihannáról a kedves szerző bármilyen pletykát,vagy botrányt, és esetleg ezt is beleveszi a -nem adott el annyit, mint más-hülyeséghez (pl)...És mi van akkor, ha nem csinál, minden évben lemezt? Csak az a lényeg, h az amit csinál, üssön!!És Rihanna 1 albuma nagyobbat üt, mint 10 másik énekesnőé együttvéve, Britney baba híg fosával az élen, ami mostanság jelent meg, de bárcsak ott maradt volna, ahol volt..Egyszóval ez az írás tényleg csak olyan közönséghajhász, lefikázok mindenkit stílus..Rihanna igenis azt a 6 és félmilliót a tehetségével érte el, és nem avval, hogy minden szennylap vele van tele,meg ilyen meg olyan sexvideóban szerepel, meg itt-meg ott orgiázott,stb...És aki olyanokat ír Rihannáról, hogy tehetségtelen a hangja, meg rossz a színpadon az csak tahóskodásból írhat ilyeneket (kedves első kommentáló!!). Menj, és hallgasd tovább a Lagzi Lajcsit, de előtte nézz meg egy Rihanna videót légyszíves a youtubon,mert még gondolom úgysem hallottad, meg láttad még..
Vendég 2008. 12. 24. 16:56
Szerintem Rihanna-nak van egy par jo szama pl. Disturbia,Umbrella.
En se vagyok oda erte mert en a rappet szeretem es a jumpstiley es a hip-hop,bass,trance,disco
Vendég 2008. 12. 24. 11:41
Dehogyis! Ez a cikk csak az igazságot tartalmazza, nemtom h jön ide a magyarság bunkósága. Talán az előttem szóló Rihannarajongó volt, ezért tehát elfogult is. Luxxi csak a valóságot írta le.
Vendég 2008. 12. 23. 17:34
Luxi: Ez az írás a magyar bunkóság gyöngyszeme. Miért van az, hogy a magyarok ennyire undorodnak valaki más sikerétől, tehetségétől?

Mert bunkók! Azért!
Vendég 2008. 12. 23. 11:32
Vegre... Ezt a Rihannat annyi helyen dicserik alaptalanul. Eloszor is hangja (vagyis annak hianya)... hat szoval eleg tehetsegtelen, eloben ha valaki hallotta jajja neki. Masodszor szegenykere rossz raneznem. Nem szoktak emberek ennyire visszataszitani, de o igen. "Szexi", de valami nagyon undorit benne. Es igen, majdnem mindent a neve alatt dolgozo csapatnak koszonhet.
Luxi 2008. 12. 23. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek