Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Újabb botrány: Christina Aguilera vs. Lady Gaga

létrehozva: 2008. 12. 23.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

rolleke 2019. 11. 13. 11:44
Rendeljen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt ((https://documentseverywhere.com/)), vásároljon vízumot online, hamis járművezetői engedélyt, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis útleveleket, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/

Rendeljen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon valódi regisztrált hamis útlevelet, vásároljon vízumot online, hamis járművezetői engedélyt, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

hamis USA (Egyesült Államok) útlevelek,
hamis ausztrál útlevelek,
hamis belga útlevél,
hamis brazil (brazil) útlevél,
hamis kanadai (Kanada) útlevelek,
hamis finn (Finnország) útlevelek,
hamis francia (Franciaország) útlevelek,
hamis német (Németország) útlevelek,
hamis holland (Hollandia / Holland) útlevél,
hamis Izrael útlevelek,
hamis Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
hamis spanyol (Spanyolország) útlevelek,
hamis mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon hamis dél-afrikai útleveleket.
vásároljon hamis ausztrál vezetői engedélyeket,
vásároljon hamis kanadai vezetői engedélyeket,
vásároljon hamis francia (Franciaország) vezetői engedélyeket,
vásároljon hamis holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon hamis német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon hamis UK (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
vásároljon hamis diplomáciai útleveleket,
hamis amerikai útlevelek vásárlása,
vásároljon hamis ausztrál útleveleket,
hamis belga útlevelek vásárlása,
vásárolni hamis brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon hamis kanadai (Kanada) útleveleket,
vásároljon hamis finn (Finnország) útleveleket,
vásároljon hamis francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon hamis német (Németország) útleveleket,
vásárolni hamis holland (holland / holland) útleveleket,
vásároljon hamis izraeli útleveleket,
vásároljon hamis Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon hamis UK (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
vásároljon hamis diplomáciai útleveleket,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
hamis amerikai útlevél eladó,
hamis ausztrál útlevél eladó,
hamis belga útlevél eladó,
hamis brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó hamis kanadai (Kanada) útlevelek,
hamis finn (Finnország) útlevelek eladása,
hamis francia (Franciaország) útlevelek eladása,
hamis német (Németország) útlevelek eladása,
hamis holland (Hollandia / Holland) útlevél eladó,
hamis izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az USA-ból
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadában
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat Németországból
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, Franciaország vízumát és azonosítóit
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat Norvégiából
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Visa és Dánia azonosítóit
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Visa és Svédország azonosítóit
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Írország azonosítóit
Rendeljen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványt,
Faszom 2019. 06. 04. 11:47
Kurva érdekes...
Vendég 2010. 08. 03. 13:17
en gagát választom nagyon jo lenne talizni vele Zsani az egyik nagy rajongo ja es száljatok le rola mert baj lesz kőszike
Vendég 2010. 08. 03. 13:15
Száljatok le Gagárol mert ha nem nagy baj lesz.
csp 2010. 06. 11. 17:51
Hmmm nem hinném, hogy tudnék választani kettőjük közül valahogy egyikőjük sem az én stílusom. De inkább Christina mint Lady Gaga
-----------------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=wLjNhZ7hh9g lol :D:D
Vendég 2010. 06. 07. 13:24
Undorító Lady GAga
Vendég 2010. 02. 01. 20:18
FÚÚÚJ
Vendég 2010. 01. 19. 21:54
bár én csak 11éves vagyok de jó lenne velük 1 ágyba csak Lady gaga hülye
Vendég 2010. 01. 06. 17:09
BÜDÖS KURVÁK MIND A KETTEN!
Vendég 2010. 01. 06. 17:05
Kinem állhatom őket!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2010. 01. 06. 17:05
Kinem állhatom őket!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2010. 01. 06. 17:04
Szerintem mind a kettőnek jó hangja van legalábbis én mind a kettőt szeretem!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2009. 12. 16. 18:45
Szerintem nagyon jó lady gaga és amikor írtam akkor is lady gagát hagattam!!!!!Úgyhogy nagyon jó bárki modja rá,hogí h.... az modja magára!!!!!!!!
Vendég 2009. 09. 18. 16:53
annyira hülyék vagytok h ilyaneken veszekedtek és oltogatjátok egy mást!semelyikőtök se normális!!hogy lehet ilyeneket beszélni?!!! emberek vagytok ti egyáltalán?nem hiszem!nem mind 1 h ki mit hallgat?ti ez alapján itélitek meg az embreket?egy az h nem is ismeritk egymást aztán ilyeneket beszéltek!!!nem értem az ilyen embereket!!!komolyan mondom,nagy az Isten állatkertje!!!!!!!(tisztelet a kivételnek bár nem hiszem h sok kivétel lenne)!!!!!!!
Vendég 2009. 09. 18. 16:43
hát nem tom....sztem ez az egész egy nagy hülyeség!de az viszont tény,h Christina jobb mint Gaga!
Vendég 2009. 09. 16. 20:11
Nem tök mind 1 ki a jobb és ki nem?? mennyit kaptok a fizujukból vagy a számaikból vagy a fellépésükből vagy bármiből is??? nem ilyenen vitatkozzatok ez maradjon meg a tengeren, óceánon túliaknak
Vendég 2009. 08. 28. 19:31
mind a kettő csak egy undorító F A S Z S Z O P Ó senkiházi ri b a nc
az ilyen szemetet irtani KELL(ENE)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2009. 08. 16. 15:21
Lady Gagának is kell adni egy esélyt ős is csak egy ember a sok közül.
Vendég 2009. 08. 12. 0:27
elég szánalmas ez a cikk,hiszen Lady Gaga csak most tűnt fel a színen,már hogy másolná Őt Christina?! Ráadásul nem is tudom miről beszéltek,mikor L.G.a azelőtt sztriptízbárokban riszálta magát... Amúgy meg annál sokakl kifinomultabb Christina,minthogy egy kövér,agyonszolizott törpét másoljon XD ennyi... xoxo
Vendég 2009. 08. 10. 19:54
Kedves fórumozók!Christina Aquilera egész jó(sok nagylemez,sok turné,sok sláger,jobb hang és kb.10 éve a pályán van)viszont lady gaga egy nagy nulla.még énekelni sem tud rendesen és ahogy kinéz az szörnyű!szóval Christina jobb... (pedig nem vok fan)
Vendég 2009. 08. 07. 18:16
De ők legalább híresek ugyhogy nebeszélyj rola igy
(bocsi nemet országban élek 10 éve)
Vendég 2009. 07. 18. 13:17
mind a kettő egyformán igénytelen agyonb*szott senkiházi buta igénytelen F O S kur va !!!
arra se méltók hogy a po fá jukra sz*rjak!!!!!
a világ legnagyobb szemete ez a két ret kes ratyi r i bi
meg aki majmolja őket az is igénytelen F O S tömeg!!!
Vendég 2009. 07. 08. 23:46
Lady Gaga ezerszer jobb
Vendég 2009. 07. 01. 19:37
X-tina sokkal jobb mint Gaga.Már a hangoknál van "kis " különbség a megjelenésben is.Meg azért mondjuk meg Christina többet tett le az asztalra mint Lady.Lady Gaga még csak most futott be pár számaival mint pl.: Pokerface,Just dance meg van 1-2 pár,de csak ennyi.X-tinánál meg rengeteg nem is birom felsorolni:)
Úgy hogy sztem Christina Aquilera sokkal jobb mint Lady gaga. Ég és föld.
Vendég 2009. 06. 24. 15:13
SZERINTEM MINDKETTŐ JÓ DE AZÉRT XTINA NEM KELLETT VOLNA ILYEN KEMÉNYEN MUTASSA AZT A TUDATLANSÁGÁT HOGY LADY GAGA NŐ VAGY FÉRFI,EGYÉRTELMŰ A NEVE IS MUTATJA HOGY NŐ...KICSI ANGOL TUDÁS...MÉGIS A LADY MIT JELENT XTINA-NAK??????EZ ISMERI AZ ANYANYELVÉT ÉS ÉRTI:)):))GRATULA(DE EZ IS CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM,MINDENKI ÁLLITJA AMIT AKAR
Vendég 2009. 06. 24. 9:06
mind a kettő nyálas!
Vendég 2009. 06. 22. 14:45
azért Lady Gaga és Xtina hangjját nem lehet összehasonlítani ! Egyértelműen Xtinának sokkal jobb és szebb hangja van m Gaga gépies hangja....
Vendég 2009. 05. 22. 21:17
Sok kis fa-szka-lap, fogadjátok már el! GAGA A LEGJOBB!
Vendég 2009. 04. 29. 18:40
béna mind a kettő, ez a fájdalmas nagy igazság!!!!
Vendég 2009. 04. 28. 18:15
aha mondjad csak a hulyeseget...XDXD
Vendég 2009. 04. 27. 18:48
mind a két nő nagyon nyomi, egyik se ér többet a másiknál
tehetségtelenek, buták és nagyon vacak zenét csinálnak
Vendég 2009. 04. 26. 18:39
mit ugatsz itt????te pi.csa ....tudod mit te meg bujj vissza az anyad pics.ajaba es kapartasd ki magad.. jo????...kerlek tedd meg es nem az en kedvemert hanem azert mert igy jot teszel az egesz vilagnak...te hu.lye kur.va....
Vendég 2009. 04. 24. 22:48
te meg kb egy éves vagy ha ilyen igénytelen f o s -t hallgatsz és ezt tartod zenének, meg egy ilyen kiélt fejű nulla ri b a n cot tartasza példaképednek
remélem an y á d örül neki hogy egy buta K a lánya, büszke lehet rád, bár biztos ilyen ő is, azért ilyen kis ri b i t dobott ki magából, többre nem tellett neki
Vendég 2009. 04. 24. 20:42
mi a fa.sz a bajod????...tul gyogyszerezted magad??? vagy tan epp ez a baj h elgurult a gyogyszered????....mit ugyatsz itt te senkihazi nagyon okos vagy nemgondolod???...hul.yek okosa....te szarhazi kur.va ....nezz magadra aztan beszelj hu.lye riban.c!!!!!!!!!!! gondolom kb. csak olyan 5 ev koruli lehecc...habar meg ez is egy kicsit sok ilyen keves eszhez....hahahah XD!!!!!!
Vendég 2009. 04. 24. 15:04
menj inkább te a jó b ü di pi***ba az idétlen gusz tus talan izléseddel együtt
a ny á d biztos nagyon büszke rád, hogy csak egy ilyen félnótás f**sz cibáló kis sz o p ó s senkiházit tudott ki potty anta ni magából, akinek még annyi ízlése sincs mint egy dö g lö tt légynek
mit majmolsz ezen a gagaggagagaluv**nyán te kis esz**etlen, szerencsétlen, sö**t**ét buta senkiházi nulla li**ba??
heee??????
ugyanolyan igénytelen lehetsz mint ő, ha a bolond ordítását majmolod, amit egyes eszetlenek zenének merészelnek nevezni
Vendég 2009. 04. 24. 15:04
menj inkább te a jó b ü di pi***ba az idétlen gusz tus talan izléseddel együtt
a ny á d biztos nagyon büszke rád, hogy csak egy ilyen félnótás f**sz cibáló kis sz o p ó s senkiházit tudott ki potty anta ni magából, akinek még annyi ízlése sincs mint egy dö g lö tt légynek
mit majmolsz ezen a gagaggagagaluv**nyán te kis esz**etlen, szerencsétlen, sö**t**ét buta senkiházi nulla li**ba??
heee??????
Vendég 2009. 04. 23. 18:19
jajjjj ne is mondj ilyeneket te hu.lye kur.va ....mert aztan kit erdekel h te kit szeretsz es kit nem....es tudod hat most latom igazan h isten nagyon szerethette a huly.eket mert sokat teremtett beloluk....ahogy teged is....te bal.fa.sz....nem szereted oket kit erdekel ne rinyalj itt mert rosszul vagyok toled te kis francia bu.zi XD XD XD....na aztan ma jo lenne ha az ilyenek elmennenek a jo budos pics.aba
Vendég 2009. 04. 19. 20:38
mind a kettő kis f**szcibáló senkiházi utolsó r.i.b.a.n.c
kár úgy odalenni értük b.u.z.i.káim!!!!
csak saját magatokat röhögtetik ki, de nagyon
anyucitok szégyellheti magát hogy ilyen szellemi korcsot pottyantott ki.. hahahahahaahahahahaha
Vendég 2009. 04. 19. 20:21
bla bla bla....nem faj meg a szatok a sok felesleges beszettol....LADY GAGA akkor is o a jobb es ti elbujhattok mellete.....amugy christina zeneji is eleg jok de ot nem annyira birom....sot kifejezetten utalom mint ahogy titeket akik szidjak oket balfa.szok.....
Vendég 2009. 04. 18. 22:54
SZ A R mind a kettő
meg aki hallgatja az is
kis buta b u z i k
h á ny já tok le egymást k ö c s ö g k u r v a lesz bi ri ba n cok
Vendég 2009. 04. 16. 16:46
hat igen asszem most a magad fajta emberekre gondoltal ugye???....sejtettem...hat ha nem szereted akkor nem kotelezo meghallgatni a zenejuket...ne hallgasd es ennyi....de birom az ilyeneket lehordjak funek fanak aztan meg gagas meg agulieras szamokat hallgatnak...hat ilyenek se egy mindennapi emberek...NO COMMENT hozzatok...ti k...k...
Vendég 2009. 04. 15. 19:22
egyik csaj se nagy szám..
sőt... igénytelen bolondul ugató mind a kettő tartalmatlan dalszövegekkel, idétlen zenével
kár nyomatni őket, csak az igénytelen, szánalmas emberek p.of áját lehet betömni vele, akik a sz**t is megennék, annyira igénytelenek
kár hogy léteznek ilyen emberek amúgy
Vendég 2009. 04. 14. 19:34
mar tul magadba szaltal nemgondolod?...mondj csak amit akarsz attol nemteszel senki mercejere...egyik fulemen be masikon ki h te mit mondasz.....ki le nem b.assza h te lemondod iket....te k.urva menny a pi.csba ozst jovan ne itt nyavogj arrol h milyenek tartod oket....na es akkor nezz tukorbe... es mi erdekeset latsz???....hat igen semmit...mert te is egy nagy senki vagy...nem is pazarolom ilyenekre az idom inkabb na csa segg.fej
Vendég 2009. 04. 05. 12:18
soha nem lennék ilyen, mint ez a két kib****ott igénytelen retkes lo ty ó, nagy nulla K U R V Á K
arra se méltók h. le hán y jam vagy le sz****rjam őket!!!!
igénytelen F O S az is aki ilyenekért rajongani tud
szánalmas, értéktelen nulla senkiházik vagytok mind!!!!!!
Vendég 2009. 04. 03. 23:29
Ó mégis jó lenne olyannak lenni mitn ők mi?irigy kis luvnyák tik vagytok a senkik....
Vendég 2009. 03. 30. 19:10
gágogó gagagagaga és
krisztina allergia egy nagy nagy nagy hatalmas nullan, két nagy sz***r, sőt f o s....
csak röhögni lehet rajtuk, annyira buták, és röhögni lehet minden majmoló tiniluvnya rajongóikon, mert szánalmasak és buták, nagyon butááááák!!!!!!!!
Vendég 2009. 03. 30. 15:43
háát nem toom Aguilera vagy GaGa szal háát igen hihetetlen hogy már kicsit hiresek és igy hajba kapnak ien szarságokon de ha már választani kéne akkor GaGa öt azéért lehetne vinni Wc-be..XD
Vendég 2009. 03. 29. 9:47
Annyira szánalmas és nevetséges mind a két nő hogy az már borzalom.
Amúgy sztem kár hasonlítgatni őket, mert egy nagy senki mind a kettő. agjuleriát eddig nyomatták, talán páran szerették is annak ellenére hogy ordibál mint egy sült bolond, nem éneklés amit művel. De ez a stílus amire váltott, komolyan mondom gusztustalanabb és gyomorforgatóbb, mint bármelyik útszéli olcsó nőcske....
gagagagaga pedig egy nagy rakás sz******r, tehetségtelen, annyira ronda hogy aki ránéz rosszul lesz, igénytelen, nincs stílusa, egyszerűen egy senkiházi nulla, aki olyan mintha a bolondok házából szalasztották volna. tulajdonképpen oda is való mind két nő, jól egymásra találnának ha összezárnák őket.
Az a helyzet hogy nélkülük GAZDAGABB lenne a zeneipar!!!!
Vendég 2009. 03. 17. 18:57
Hi!
Szerintem Christina Aguilera-tól szemétség volt ez a leszólás, mert Lady GAGA egyáltalán nem szólta le őt. Az ilyen ember nagyon szánalmas, látszik ennek is elvette az eszét a hírnév!

Különben meg szerintem Christina Aguilerának ez a stílus változás csak rosszat tett, szerintem nagyon sz*r zenéi vannak már.
Szerintem Lady Gagának tök jó számai vannak, és a stílusa is nagyon jó sztem
Vendég 2009. 03. 13. 10:21
Aguilerának nagyon szuper,ütős hangja van,de kinézetre elég olcsó.GaGa kinézetre is férfi,a hangja sem nagy cucc,én nagyon nem bírom.
Egyikük sem érdekel,de ha választani kell,akkor inkább Aguilera.
Vendég 2009. 01. 24. 10:04
ez a két luvnya annyira nem ér semmit, hogy még arra se érdemesek h. az ember lef o s s a vagy le h á ny ja őket...
nagyon nullák, gagyi t r á gy a
Vendég 2009. 01. 17. 18:55
vagy inkább róhadna le a kezed h ilyeneket irsz róluk te nagy SENKI!!!xD lol
Vendég 2009. 01. 16. 21:21
forduljon fel agjulera, lady gágággágágágá és minden igénytelen akinek be lehet tömni az agymosott fejét ilyen f o s zenével XDDDDDDDD
Vendég 2009. 01. 15. 19:33
vagy inkább fordulnál fel te..xD lol
Vendég 2009. 01. 14. 20:13
két K U R V A
egyik tehetségtelenebb mint a másik
szánalmas kis kiélt pi****csák, forduljanak fel
Vendég 2009. 01. 12. 15:16
Szerintem ki kell venni a szarvast a menhelyről,mert nincs mit enie es fázik. Mindezek után h fognak kinezni az emberek a legelő mellett ,ha nemvagjak ki a fákat.................
Vendég 2009. 01. 10. 14:15
nekem 8...de mondjuk tiszteletben kéne tartani mások véleményét nm gondoljátok???
Vendég 2009. 01. 09. 21:21
a két csaj semmit nem ér, egyik röhejebb és szánalmasabb bolond mint a másik
fahangú kis szu---kák
Vendég 2009. 01. 08. 20:26
anyám egyre szánalmasabbak vagytok én nm mondtam h ÉN ismerem de ha egyszer nm ismeritek és ÉN se ismerem mié kell egyből má osztani...tuod ilyenko szokás azt mondani h A LÁTSZAT NÉHA CSAL..és te nm kőcsőgözé b***om szét a szádat te kis f*szlyuk...pff...szaarul esik az igazság mi??kis csirigli...nédd má nehogy má neked álljon feljebb!azt én húzzak bőrt a fogamra???xDáááhháhhá(ez fless)xDanyám h te/ti mekkora egy rusnyaa banda vagytok...xDén csk elmondtam a vélemény azt má egyből vissza úgat..áhháháá xDkis f*sz szópóóóóó...xD LOL
mindenkinek más a véleménye...és az izlése is...xD
jah és jó éccakát xD
Vendég 2009. 01. 05. 19:08
egyik bénább mint a másik
én egyiket se tartom semmire, úgyhogy nekem tök mindegy melyik mondja a másikra
két kis liba mind, nem egy nagy szám
Ella De VillE 2009. 01. 05. 12:31
Az irigység utat tört magának? XD
Vendég 2009. 01. 04. 19:04
én csak örülök h. nem ismerem egyiket se
ki akar egyáltalán ismerni két ilyen beképzelt senkiházi tehetségtelen kis majomkurwát?????
bidzi 2009. 01. 04. 17:55
te kis kocsog . amugy nem irtam hogy ismerem .
Vendég 2009. 01. 03. 20:44
te se ismered őket kis f***szfejkém!!!
amúgy mindkettő luvnya igen szánalmas és röhejes kis f***szcibáló senkiházi d ö g
bidzi 2009. 01. 03. 18:47
igazad van de legalább Christinának nem kéne megjedzést tenie róla. amugy te huz bört a fogadra . mint ha te ismernéd öket ..............
Vendég 2009. 01. 03. 17:40
sztem inkább hagyátok rá azt h itt fikázátok őket...!mind2 jók a számai és mind2 ugyan ugy szép!most ha christinának tetszik ez a stílus és ahogy ti is olvastátok Gagát nm érdekli akko mi a f*sz bajotok van???hee???nm is ismeritek őket szóval inkább húzzatok bőrt a fogatokra...pfff...xD(szánalmasak vagytok
Vendég 2009. 01. 01. 22:33
kis szánalmas szajha mind a kettő
nem valók semmire
bidzi 2009. 01. 01. 20:14
Christina egy utánozó majom . Ladi Gagáról beszél .és mégis utánoza a kis szajha .

bocsánat a csunya beszédért.!
Vendég 2008. 12. 31. 9:42
lehet hogy nyert de már kutya se kíváncsi rá... ez a válogatás lemeze is egy nulla, ebből is látszik hogy újdonságra már nem képes...
persze a kis tinirajongóknak ilyen mocsokkal is ki lehet szúrni a szemét, ők még ezt a gaganyanyát is benyalják amilyen igénytelenek
Vendég 2008. 12. 31. 1:59
azért Christina nyert már pár díjat...talán nem kéne leszólni...lady gaga meg olyan messze van Christinától mint Makó Jeruzsálemtől...
Vendég 2008. 12. 28. 19:27
mind a kettő egy nulla, nagy rakás sz****r így még csak kiröhögtetik és lejáratják magukat....
két k u r v a semmi más amiről ez a cikk szól.
ennél jobbat nem tudtok írni???
Vendég 2008. 12. 28. 9:04
Ezzel viszont kicsit egyetértek! Számomra Christina a 'Dirrrty' időszakában volt toppon!
Vendég 2008. 12. 27. 23:57
Christina egyre gázabb lesz :S a stílusa sem a régi és ő sem ... kissé elszált...
Vendég 2008. 12. 26. 11:27
Hol a botrány???? Az botrány, hogy Christina Aguilera nem ismeri Lady Gaga-t? Húha...mi lesz itt??!?!?!
Luxi 2008. 12. 23. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek