Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Jöhet, ami ingyen van! (Jegyzet)

létrehozva: 2008. 12. 29.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2011. 03. 06. 1:55
Én vennék CD-t, (pláne KFT-t) de nem lehet kapni, főleg az elsőket. A KFT (és más előadók) helyében online árulnám az összes albumot flac vagy legalább 320kbit mp3 formátumban. 64kbiten szabadon letölthetővé tenném, kipróbálásra. Akinek ez a silány minőség megfelel, hallgassa.. de tájékozódni elég ez is. Számonkénti letöltés is jó lenne, mert sokan azért ódzkodnak az albumvásárlástól, mert számukra az albumokon 2-3 jó szám van, a többiért meg csak fölöslegesen fizetnének. A CD-nek vége, ez van. Sok a plussz díj rajta, főleg nálunk. Letöltéssel tényleg csak a zenéért fizetnénk. Normális áron (1000-1500ft) működne. Vannak legális online boltok (pl. orosz) ahol 1$ egy album, és széles a választék!
Vendég 2011. 03. 06. 1:40
próba
Vendég 2009. 02. 24. 20:14
alert(0)
Vendég 2008. 12. 30. 16:53
Nekem is jutott szerencsére,és többször meghallgattam. Remekül sikerült. Gratulálok a cikkhez is,és véleményem szerint egy-két év múlva licitálós weboldalakon találkozunk majd a lemezekkel. Sajnos.
Puha József 2008. 12. 29. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek