Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Együtt Leona Lewis és Justin Timberlake!

létrehozva: 2009. 01. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 01. 19. 17:03
ez egy nagy raty ez a hely mié kell mindenkit oltani??he?mert h itt senki nm látja azt a ronda fejeteket?akko nm lenne ilyen nagy a szátok...ha nm tetszik nm kell ide irogatni attól h a ti nyomórult véleményeiteket ide irjátok nm változik meg semmi sem...ő nagy szárt ti meg egy nagy senkik...xDháháh LoL Oo n_n
Vendég 2009. 01. 17. 9:50
hallottuk énekelni igen.
fahangú, semmit érő kis senkiházi nulla
Vendég 2009. 01. 15. 9:16
Ti hallottátok már egyáltalán énekelni Leona Lewist? Ha nem, akkor ne írkáljatok ilyet, hogy 'hol van ő Britney Spears-hez'. Hangilag porba tiporja a kis drogost Leona...
Vendég 2009. 01. 14. 20:07
Helyes csaj??? ez a ló képű senkiházi kis nulla??? ez egy tehetségtelen k u r v a aki valakinél jól fekszik (jelenleg) azért futtatják annyira...
különben annyit se ér mint egy köpet, nem 3, már 1 év múlva se tudja senki hogy ki volt ez a kis nulla, t e t v e s SENKI
Vendég 2009. 01. 14. 18:50
Méghogy helyes?Ez a lófejű p*csa?Hol van ő pl. Britney Spears-hez képest?Béka segge alatt se...Ha vki megkérdezi tőlem 3 év múlva hogy ki ez,fogalmunk se lesz róla
Vendég 2009. 01. 13. 20:02
Hallottam! Lementek azok a "témák", ahova befirkáltam!?... ;-) Nem voltam "itt" és nem volt "játék ma". Sorry. ;-P
Vendég 2009. 01. 13. 12:11
Dear Csé, ma 01.13. kedd 18:15 élőbe' lesz a "Sztárfigyuli" adása?
"ő" pedig megy megin' "Reisingerelni" a műv.házba? és a "Távolanka"? az meg kamera(d)man lesz u.ott? :-) mer' olvastam (ZH.), ma újra indul a bibliászás havi egy kedd estékkel májusig!? na, akkor megaVEGA-Kerak csúcs lesz... (egyeseknek ez is olyan "szimbiózis" lehet (üzletileg), mint Önnek is szoktak a "ripotjai" pl.) ... ;-P
Vendég 2009. 01. 13. 10:33
Leona irtó helyes csaj, nemcsak jó énekes.Szerintem az egyik legszebb a világon, vetekszik a mi Rúzsa Magdusunkkal.
Juhász Gergely 2009. 01. 12. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek