Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Készülőben a Placebo új albuma

létrehozva: 2009. 01. 21.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2012. 04. 03. 12:05
hát tényleg nincs nulla hangja. a legegyedibb hangú férfi énekes. és a legegyedibb hangzású zenekar :)
nagyon várom a szigetet én is. csak miattuk megyek.
Vendég 2011. 04. 19. 10:37
alig várom már az újat,én épp azért szeretem őket,mert olyanok amilyenek,és más énekessel el sem tudnám képzelni,csak nem lehet annyira rossz, ha ennyi ideje a porondon tudnak maradni,és nem kevesen szeretik őket.
Vendég 2009. 10. 03. 8:47
én szimplán imádom őket, és ha 'nyekergőnulla' hangja lenne nemhinném hogy ennyire népszerűek lennének... :)
Vendég 2009. 03. 28. 21:15
én már alig várom az új albumot, no meg, hogy jöjjenek a szigetre.valóban nincs egetrengető hangja, de mégis van benne valami igazán különleges és megnyerő...kicsit oda kell figyelni..no meg nem kell mindenkinek, hogy tetszen..de ennek semmi küze az androgünhöz..szerintem.
Vendég 2009. 03. 28. 20:08
sztem meg nem nulla hangja van, csak nagyon egyedi, én imádom őket, igazi egyéniségek
Vendég 2009. 03. 13. 16:16
Utálom ezeket az androgünöket.Különösen a frontember csapja ki a biztosítékot...Istenem,ilyen nyekergő nulla hanggal hogy lehet vki énekes????
vazze 2009. 01. 21. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek