Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » DÜHÖNGŐ » Pletykafészek

V.I.P.-R-port

létrehozva: 2002. 07. 01.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Bud mall 2023. 06. 27. 6:47
Health Benefits of Cannabis
Though researchers are still working to understand the enormous medical effects and purpose of cannabis, there have already been a lot of positive health results of consuming cannabis. Some of these health benefits include; Lowering blood pressure, Reducing inflammation, Preventing relapse in drug and alcohol addiction, Treating anxiety disorders.
Benefits of Buying Online
Of course, there are benefits to buying cannabis products in person, like being able to talk to a budtender or see some of the product before buying, but there are a number of reasons why buying cannabis online is increasing in popularity. First, it’s plain old convenient. You never have to leave your home to find the cannabis products you want. In addition, many people find that buying cannabis over the internet is less intimidating than a retail storefront. Buying weed on a Cannabis website could help streamline your purchasing experience. Whether you choose delivery, or shipping you can usually skip the line, and get weed delivered to your location.
Website: https://420budmall.com/online-cannabis-shop/
Subscribe to Dispensary Telegram Channel https://t.me/drugmall420
cooes 2021. 03. 31. 1:04
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
cooes 2021. 03. 31. 1:03
EREDETI DOKUMENTUMOK VÁSÁRLÁSA .. () ... Személyi igazolványok, VEZETÉSI ENGEDÉLY, stb. PASSPORT, TOEFL, IELTS, VISA BIRTH BIZONYÍTVÁNYOK
ÉS SOK EGYÉB DOKUMENTUM
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
Vásároljon eredeti útleveleket, vízumokat, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, házassági anyakönyvi kivonatokat, okleveleket stb. Útlevél, állampolgárság, személyi igazolványok, vezetői engedély, oklevelek, diplomák, útlevelek. Turisztikai és üzleti szolgáltatások a világ mind az 50 államának és nemzetiségének. Mi vagyunk az egyetlen gyártó, amely hiteles minőségű útleveleket, ingatlan-adatbázisokat, be nem jegyzett útleveleket és egyéb állampolgársági dokumentumokat állít elő. Új személyazonosságunkat tiszta új születési anyakönyvi kivonat, személyi igazolvány, vezetői engedély, útlevél, SSN társadalombiztosítási kártya, hitelkártyák és érettségi és iskolai végzettségű hitelkártyák garantálják, amelyek mindegyike új nevet kap, és be van jegyezve a kormány számítógépén. rendszer. Minőségi berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállításához. A valódi útlevelek minden titkos tulajdonságát gondosan átmásolják a regisztrált és nem regisztrált dokumentumokba. Mi vagyunk az egyetlen hamis és valódi dokumentumok előállítója. Az Egyesült Államokban, Ausztráliában, Belgiumban, Brazíliában, Kanadában, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, Szlovákiában, Lettországban, Ausztráliában, Szlovéniában, Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában, Dániában, Németországban, Izraelben, Mexikóban, Hollandiában, Dél-Afrikában, Spanyolországban, Egyesült Királyság stb.

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................




Rendeljen minden UNIVERSAL dokumentumot a DOCUMENT címre

• Alkalmaz
• Személyi igazolvány
• Társadalombiztosítási kártya
• jogsi
• Kanada kártya
• amerikai kártyák
• Diákbérlet
• Nemzetközi térkép
• privát kártya
• Elfogadási igazolás
• Keresztelési bizonyítványok
• születési anyakönyvi kivonat
• Halott bizonyítványok
• válási igazolások
• házassági anyakönyvi kivonatok
• Egyedi tanúsítványok
• Akadémiai fokozat
• G. E. D. fokozatok
• Középiskolai végzettség

• Akadémiai fokozat
• Egyetemi diploma
• Kereskedelmi tanúsítványok
• Ellenőrizze az SSN számot
• Amerikai zöld kártya
• Hamis dollár / euró
• Kém termékek
• Crossover
• Hallókészülék
• Láthatatlan tinta
• A DMV kérést kér


KAPCSOLAT TÁMOGATÁSÁVAL

Vegye fel velünk a kapcsolatot >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
WhatsApp ............................ +237694676795
E-mail ...................................
castelisabelle 2020. 01. 07. 16:58
Figyelmesen olvassa el

Ön, aki kölcsönt keres, nem tudom, hogyan oszthatom meg Önnel az örömöt, mert mivel magam keresek kölcsönt, találkoztam egy Jean Marie Adamo nevű férfival, egy francia gazdasági szereplővel, aki él Jelenleg 40 000 euró hitelt nyújtott nekem, és több kollégával beszéltem, akik ettől az úriembertől is kölcsönzöttek, anélkül, hogy kellett volna aggódniuk. Különösen számomra 72 órán belül, jegyzőkönyv nélkül, banki átutalással kaptam jóváírási kérelmet, és teljesen elégedett vagyok. Ennek a bizonyságnak a közzétételére ösztönöz, hogy ez az úriember továbbra is csodákat cselekszik az emberek iránt
valóban szükség van rájuk. Ezért úgy döntöttem, hogy megosztom ezt a lehetőséget veled, akik nem részesítik előnyben a bankokat, vagy akiknek olyan tisztességtelen hitelezőkkel kellett foglalkozniuk, akik csak visszaélnek
mások személyisége; van projektje vagy finanszírozási igénye van, írhat neki, és elmagyarázhatja a helyzetét; segít, ha meg van győződve az őszinteségéről, zománca:



Köszönöm a megértést
rolleke 2019. 11. 13. 11:58
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt (https://documentseverywhere.com/), vásároljon vízumot online, valódi regisztrált hamis útlevél, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket.
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Támogatásunk a …… ..https oldalon: //documentseverywhere.com/
Szerezzen valódi regisztrált hamis járművezetői engedélyt, vásároljon vízumot online, hamis útlevelet, valódi hamis személyi igazolványokat, vásároljon eredeti és hamis házassági bizonyítványokat, vásároljon regisztrált és hamis okleveleket. Vásároljon eredeti útlevelet, vásároljon állampolgárságot online, személyi igazolványokat vásároljon, online valódi vezetői engedélyt vásároljon, online tartózkodási kártyákat vásároljon, online zöld kártyákat vásároljon, online szolgáltatás hamis regisztrált belépők számára. Vásároljon turisztikai és üzleti Visa.buy tartózkodási engedélyt mind az 50 állam és nemzetiség számára világszerte. Mi vagyunk az egyetlen hiteles, kiváló minőségű útlevelek, regisztrált és nem regisztrált útlevelek és egyéb állampolgársági okmányok gyártói. Garantálhatja új személyazonosságát, kezdve egy tiszta új születési bizonyítvánnyal, egy eredeti kitűzővel, regisztrált hamis vezetői engedéllyel, útlevéllel, SSN-sel ellátott társadalombiztosítási kártyával, hitel- és hitelkártyákkal, iskolai oklevelekkel és oklevelekkel, egészen új névvel és regisztrálva vannak a nemzeti adatbázis-rendszerben. Kiváló minőségű berendezéseket és anyagokat használunk hiteles és hamis dokumentumok előállítására. A valódi útlevél minden titkos tulajdonságát gondosan lemásolják regisztrált és nem regisztrált dokumentumainkhoz. Egyedülálló gyártó vagyunk a hamis és eredeti dokumentumok számára. Kizárólag kiváló minőségű regisztrált és nem regisztrált útleveleket, vezetői engedélyeket, személyi igazolványokat, bélyegeket, vízumokat, iskolai bizonyítványokat és egyéb termékeket kínálunk számos országban, például: B .: USA vezetői engedély, ausztrál vezetői engedély, belga vezetői engedély, Brazil útlevél, kanadai vezetői engedély, olasz vezetői engedély, finn vezetői engedély, francia vezetői engedély, Németország, Izrael, mexikói útlevél, holland vezetői engedély, dél-afrikai vezetői engedély, spanyol vezetői engedély, brit vezetői engedély stb.

eredeti USA (Egyesült Államok) útlevél,
eredeti ausztrál útlevél,
eredeti belga útlevél,
eredeti brazil (Brazília) útlevelek,
eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (Finnország) útlevelek,
eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eredeti német (Németország) útlevelek,
eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél,
eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) útlevél,
eredeti spanyol (Spanyolország) útlevelek,
eredeti mexikói (Mexikó) útlevelek,
vásároljon eredeti dél-afrikai útleveleket.
vásároljon eredeti ausztrál vezetői engedélyeket,
eredeti kanadai vezetői engedélyek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (francia) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti holland (Hollandia / Holland) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti német (Németország) vezetői engedélyeket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti amerikai (Egyesült Államok) útleveleket,
vásároljon eredeti ausztrál útleveleket,
vásárolni eredeti belga útleveleket,
vásárolni eredeti brazil (brazil) útleveleket,

vásároljon eredeti kanadai (Kanada) útleveleket,
eredeti finn (Finnország) útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti francia (Franciaország) útleveleket,
vásároljon eredeti német (Németország) útleveleket,
vásároljon eredeti holland (holland / holland) útleveleket,
eredeti izraeli útlevelek vásárlása,
vásároljon eredeti brit (Egyesült Királyság) útleveleket,
vásároljon eredeti Egyesült Királyság (Egyesült Királyság) vezetői engedélyeket,
eredeti diplomata útlevelek vásárlása,
vásárolni álcázási útleveleket,
vásárolni útlevél másolatokat,
eredeti amerikai útlevél eladó,
eredeti e-ausztrál útlevél eladó,
eladó eredeti belga útlevelek,
eredeti brazil (brazil) útlevél eladó,
eladó eredeti kanadai (Kanada) útlevelek,
eredeti finn (finn) útlevél eladó,
eladó eredeti francia (Franciaország) útlevelek,
eladó eredeti német (Németország) útlevelek,
eladó eredeti holland (Hollandia / Holland) útlevél,
eredeti izraeli útlevél
Weboldalunk a következő helyen található: ……… https://documentseverywhere.com/
Támogatásunk ... https://documentseverywhere.com/
Whatsapp, ………… .. + 46790645563
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Ausztria azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és azonosítókat az USA-ból
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és igazolványokat az Egyesült Királyságból
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Kanadát
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Németország azonosítóit
Szerezzen be kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és olaszországi igazolványokat. Vásároljon kiváló minõségû eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, Franciaország vízumát és azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Finnország azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, járművezetői engedélyt, norvég vízumot és igazolványokat
Szerezzen be kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Dánia azonosítóit
Szerezzen kiváló minőségű eredeti és hamis útleveleket, jogosítványokat, vízumot és Svédország-azonosítókat
Kap magas minőségű eredeti és
BABA 2016. 02. 19. 19:09
...ÜDV:BABA
Baba 2015. 07. 12. 9:48
IMÁDOM!Baba
VENDÉG 2015. 02. 07. 8:50
Szeretem!
VENDÉG 2014. 11. 28. 9:24
IMádom!!!
VENDÉG 2014. 10. 06. 8:51
Szeretem!!!
VENDÉG 2014. 09. 29. 8:37
Legjobb!!!
VENDÉG 2014. 09. 27. 9:37
JÓ!!!
VENDÉG 2014. 08. 27. 17:47
SZERETEM..KEDVENCEM..
VENDÉG 2014. 06. 04. 15:06
SZUPER...
VENDÉG 2014. 05. 22. 7:43
IMÁDOM..
VENDÉG 2014. 03. 30. 7:33
SZUPI.!!
VENDÉG 2014. 03. 28. 9:23
NAGYON JÓ..!
VENDÉG 2013. 09. 29. 17:00
:):)
VENDÉG 2013. 09. 15. 16:09
SZERETEM-(
VENDÉG 2013. 09. 11. 16:23
nagyon szeretem:):)
VENDÉG 2013. 09. 06. 16:24
IMÁDOM:):):)
VENDÉG 2013. 09. 06. 16:23
SZERETEM!:):):)
Vendég 2013. 01. 26. 17:00
:):):)
Vendég 2013. 01. 26. 17:00
Imádom és nagyon szeretem
Vendég 2011. 04. 11. 5:47
http://www.music.hu/news.php?cikk=581
http://www.youtube.com/watch?v=C6a1Dxs4P-M
http://www.youtube.com/watch?v=7P75lenpKYg
http://www.youtube.com/watch?v=iOj91xPx5f0
Vendég 2011. 03. 27. 21:33
http://www.youtube.com/watch?v=t9h5K2uuFpY
Vendég 2009. 03. 05. 9:10
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mi van most az Alexszel?Kint van még Londonban, vagy hazajött már? Én azt is hallottam, hogy megnősült és gyereke is van már...ez igaz lehet?
Vendég 2008. 04. 16. 10:32
Sziasztok! Szeretnem, ha minel tobben megismerkednetek kedvenc zenekarommal a Dolce Vitaval. Aki annak idejen szerette a Hungariat,Dolly Rollt stb. az biztos nagyon odalesz a csapattol. Cimuk: http://www.dolcevitazenekar.hu Az enekesnek olyan hangja van mint Flipper Ocsinek fenykoraban,vagy lehet,hogy jobb is. Nagyon jol nez ki,es hihetetlen a szinpadon. Remelem tetszeni fog! Udv.: Bence Eva
Tom 2008. 03. 24. 11:38
Szia Delia!

A betétdalt Zentai Mark énekli. :)
Delia 2007. 04. 13. 20:01
sziasztok!!!
ki tudná meg mondani,hogy ki énekli az S.O.S szerelem betétdalát!??
elöre is kösz a választ!!!
Üdv
Delia
Totó 2006. 12. 28. 17:06
Mikor jelenik meg a 3. albumuk?
Rutyesz 2006. 12. 12. 13:40
:)
x 2006. 12. 07. 21:29
mi van itt, sehol senki??
noname 2006. 09. 05. 13:56
A "még" azt jelenti, hogy majd leszel? Vagy szeretnéd?
szilvia 2006. 08. 17. 12:23
na jo én azért még nem voltam meg nekik peddig V.I.P táborban is voltam,Ez van de köldjtek már nkem egy iwiw meghivot ok köszike Szilvia.
x 2006. 07. 10. 19:19
szia Rutyesz!
Valamiért napok óta fagy az iwiw-em.. Majd ha tudok, írok ott! csak gondoltam szólok :-)
Rutyesz 2006. 07. 07. 11:06
na szia X!!!
Csak azért kérdeztem, mert egy csomó olyan hozzászólás van, amit még anno szintén X névvel írtak alá...aztán gondoltam lehet, hogy Te vagy!!!
Igen én is fennt vok iwiw-en!!!Én is tök kíváncsi vagyok Rád!!!Milyen névre keressek rá?? :))))
Fúúú ne tudd meg mennyire várom már ezt a bizonyos 22.-ét!Csak ez tartja bennem a lelket....ez a nyár nekem eléggé elb.szott egy nyár!!!Na mindegy nem állok neki nyavajogni...:))
Vagy ha nem akarod itt megadni a neved, akkor írd be a keresőbe, h Pontagyú (NE RÖHÖGJ :))) )....aztán írjál nekem iwiw-en, aztán én is megkukkantalak...:)))
x 2006. 07. 06. 20:29
hello Rutyesz
Nem zavarnál :-) hát régen inkább csak olvasgattam a fórumot, nem nagyon irkáltam, de ha igen sztem akkor se írtam alá! ezt az x-t csak úgy beírtam most, nem jutott eszembe jobb :-)) bár nem kizárt.. majd megnézem a hozzászólásokat, hogy felismerem-e magam benne :-)) na ez jó volt!
hát Alex nem hiszem hogy alkesz lett volna.. (bár az utóbbi pár évben nem tudok róla sokmindent..) talán annyi, h. néha bulikban iszogat, de hát ki nem ? :-)) (ez csak tipp volt) a barátnők meg hajlamosak az ilyet eltúlozni... de amúgy tényleg nem tudok erről semmit .
ja iwiw-en fent vagyok, te is? kiváncsi lennék rád.
Pju: jó kérdés.. az r-portos fiúkról nem sokat hallok mostanában... tábor, passz, jó lenne, de nem nagyon hiszem h. lesz
Rutyesz 2006. 07. 04. 0:26
Hali X!!!
Figyu annyit szeretnék kérdezni, h te régebben írogattál ide??? (2004 környékén?) Mert most visszaolvasgattam és elég sok X-es hozzászólás van....:)))
pju 2006. 07. 03. 11:38
Sziasztok! Tábor lesz az idén nyáron?
noname 2006. 07. 02. 0:51
Nem tökmindegy?????
Rutyesz 2006. 07. 01. 13:01
Jah még ezt hozzá szeretném fűzni, h olvastam a Gallusz N.-nek egy-két interjúját, amiben "enyhe" utalásokat tesz arra,h a Sanyi alkoholista (volt)....mondjuk én ebben nem hiszek, de például most is találtam egy ilyen cikket!!!Ezt a dolgot nem tom hova tenni!!LESZÖGEZEM H NEM AKAROK A MAGÁNÉLETÉBEN VÁJKÁLNI..csak egyszerűen nem tudom elképzelni róla ezt!!! Szerinted? Vélemény?
Rutyesz 2006. 07. 01. 11:32
Hát Sanyi elég sok mindenben részt vesz (filmzenék : Tibor vagyok, de...., Fej vagy írás...stb.) + dolgozott a Tom-Tom stúdióban is meg egy csomó helyen!(Rádió 8-as stúdió) Szóval egy elég univerzális emberke a mi Sanyink!!!Szegényt csak a szólólemeze miatt sajnálom...elég nagyot bukott!!:(((
Jah nem akarok ám zavarni, ha a b.nőddel mész, bár mondjuk a célunk közös :)))
Egyébként fennt vagy iwiw-en???
x 2006. 06. 30. 22:10
naná hogy áll!!! lehet hogy eljön egyik barátnőm is, de attól még találkozzunk!!!
de 2002-ben Alexnak még a Nem nyugszom-os időszaka volt, nem? habár lehet több helyen is "dolgozni" :-)
jó végülis a nevükből következtetek valamire (notv...) de azért nem lenne rossz hallani róluk néha itt-ott.
Vagy legalább a koncerteket kiírhatnák!! ha nem nézem a zp honlapját, erről is simán lemaradok! Most azért nem fogom megnézni az összes szórakozóhely programját, hogy hátha lesznek valahol.. (vagy mégis? :-)))
üdv pju! hát az az igazság, hogy mostanában nincs r-port klub. legalábbis én nem tudok róla...
pedig azok is tök jó kis bulik voltak :-((
Rutyesz 2006. 06. 30. 21:34
A honlapon lehet olvasni, hogy 2002 decembere óta dolgoznak együtt...szóval elég rég óta!én se gondoltam volna!!!Hát sajnos idén kimaradnak a Szigetből...:(((
Jah egyébként áll még ez a 22-e???Mer én meg nem tudok senkit elcsalni magammal, ,mert ugye nem ismerik őket + rock....na ja
pju 2006. 06. 30. 20:22
Sziasztok! Bocsi, hogy így belekontárkodok a civakodásba és a beszélgetésbe, de nekem lenne egy kérdésem. Van még olyan, hogy r-port klub? Én egy elég régi anno még V.I.P. szurkoló vagyok, de egy ideje már nem nagyon foglalkoztam a dologgal. De most véletlenül megtaláltam ezt a fórumot és most érdekelne legalább elméleti szinten a dolog. Ha valaki közületek tudna nekem válaszolni, megköszönném!
x 2006. 06. 30. 16:02
ja de a mostani programban meg nem látom :-((
de amúgy akkor is Alex énekelt már benne? (2003)
Azt hittem ő nem olyan régóta tag.
Rutyesz 2006. 06. 30. 11:35
Nem csak tavaly voltak, hanem előtte is vagy 2003-ban, vagy '04-ben!!!Szóval jah....ez van!!!De majd pótolunk 22-én.....hehehehehhehehee!!!
x 2006. 06. 29. 15:21
baaasszus!!! most néztem,hogy tavaly volt notv a szigeten :-((( ha én ezt tudom!!!
na mindegy.. most ezerrel készülök a zp-be :-) most nézem meg kb. 60szor a klippet, baromira tetszik!
19:57 2006. 06. 29. 11:40
http://www.rakonczaifiverek.hu - Hamarosan!
Rutyesz 2006. 06. 25. 23:12
Azt hittem ez köztünk marad...most már mindegy!!! :)))
gatyapupi 2006. 06. 25. 19:19
:)
gatyapupi 2006. 06. 25. 19:19
Kedves Ratyesz, mármint Rutyesz!
Nemtudom mit komolykodsz, mintha a multkori összekakkanáskor a kakaclubban nem te etted volna olyan mohón a hugyos szart, mint kacsa a nokedlit.
Rutyesz 2006. 06. 25. 11:57
Már ne is haragudj, de ki mondta , h R-portot hallgatok te IQ BETYÁR.....az egy dolog, h írok ide!!!EGYÁLTALÁN MÉR MAGYARÁZKODOK EGY ILYEN GYÖKÉRNEK AKINEK ÉLETE SINCS!!!áhhh kész!!nagy az Isten állatkertje....
gatyapupi 2006. 06. 25. 11:04
Hát tisztában éppen nem vagyok, mert beszartam, de ne az mondja nekem hogy szánalmas vagyok aki R-portot hallgat...
Rutyesz 2006. 06. 24. 9:53
SZÁNALMAS VAGY ÖREG! DE GONDOLOM EZZEL TE IS TISZTÁBAN VAGY......
gatyapupi 2006. 06. 24. 1:26
Istenem! Imádom az R-portot!!!Olyan cuki az énekes fiú!!!
A szaromat is megehetné!!! Komolyan!!!Nem mindenkinek adom oda a szaromat! Csak annak aki ilyen tehetséges...múltkor hallottam a Ne félj te kis bolond című számát há' asszittem meghalok!!! Rohadt jó!!! Rögtön meg is vettem a maxit!!! És már fel is avattam, a szaromba tunkoltam és lenyalogattam:) Fincsi volt, ezt a kakit már 2 éve spájzoltam el direkt ilyen alkalomra...bezony...igazi polipkarikás pizza szar...tengergyümiszar...hammm...kóstold meg te is fincsi...és miután megettem az egészet rámjött a czifra:)aham...OLYAN VÉRESET FOSTAM TE...el nem hinnéd...tiszta fos lett az arcom is mert a törlés közbe hozzáért a kezemhez a kaki és aztán az arcomat azzal a kezemmel töröltem le:-DNa és szarás közbe mit hallgatok HÁT A NE FÉLJ TE KIS BOLONDOT. A refrénnél mindíg nyomtam erősen ám, hogy legyen mit felmutatni. És akkor a seggem alá nézek és mit átok? HÁT LESZAROM ÉPP A CUKI r-PORTOS FIU KÉPÉT.HAHAHA. AKKOR aztán a képet visszaraktam valahova az asztalra , persze a kezemmel letöröltem róla a szart. És aztán mind a tíz ujjamat megnyaltam a kaksim után...aztán beleszartam egy befőttesüvegbe azt meg odaadtam a szomszédnéninek mert osszekevertem a szilvalekvárral és sajnos szegénynek emésztési gondjai vannak és egy profitól kért seggítséget:) nagyot nevettünk amikor kiderült hogy az a kakim.hahaha a néni belenyalt és mondja h "hát ez bizony kaksi fiam" ez vicces volt . de kicsit elszakadtam az r-porttól. de most több nem jut eszembe.
Peace&Kaki
Rutyesz 2006. 06. 23. 16:50
Már megnéztem....és tényleg jó volt látni!:)))Nekem is ugyanezek: vonatozás, meg hát a munkám mellett hogy tudom megoldani, de mindenképp úgy intézem!Nah majd akkor még megbeszéljük! Üdv. R.
x 2006. 06. 23. 16:28
hi!
én tök komolyan gondoltam! ezer éve nem láttam alexot, kiváncsi vagyok már rá!
hát így konkrétan én se vagyok pesti, de azért viszonylag közel lakom. szóval nekem vonatozás lesz, de ez van :-) júl. 22 azért még messze van, de persze, majd ledumálunk mindent! nekem is szervezkednem kell, munka, ilyesmi.. de biztos megoldható!
szió
amúgy nézd meg: http://www.zp.hu tök jó látni :-)
Rutyesz 2006. 06. 23. 14:42
Szia X!!!NEM MONDOD KOMOLYAN????NEM ROSSZ ÖTLET EL KÉNE MENNI!!!!!WWWWWÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!Csak tudod én nem pesti vagyok, de nem gáz mer anyám fennt lakik!!!de tényleg el kellene menni...júl. 22-én??Megpróbálom úgy intézni, de akkor le kell beszélni mindent!!De mondom én benne vagyok, REMÉLEM KOMOLYAN GONDOLOD???? :) puszi :R.
x 2006. 06. 23. 13:10
ááááááááááááááá!
Most láttam a zöldpardon honlapján, hogy júl.22-én NoTv lesz!!!
Itt vagy még, Alexos-csaj? :-) nincs kedved eljönni velem?
x 2006. 06. 23. 12:51
oké legyen tábor!!! de hol kell jelentkezni? mert attól hogy mondom a barinőmnek, és ő rámondja hogy jó, attól még nem jut el hozzájuk
Cicalány 2006. 06. 22. 21:16
Hello! Azt mondta valaki,hogy ha sokan jelentkeznek,hogy legyen tábor akkor lesz! Tehát mindenki adja át a másiknak,hogy legyen tábor!!!!
x 2006. 06. 21. 21:20
na mi van itt meghalt az élet?
Vendég 2006. 06. 06. 10:16
Mi ez a kis gyűjtemény? Kiadod?? :))
Vendég 2006. 06. 04. 18:10
Guest
2006-06-03 22:02:09
nem , nem a te hibád! mások vagyunk, mindenki mást szeret , és ez így természetes.
Guest
2006-06-02 11:30:00
Egyszer láttam a topicot az ajánlott témák között. Megnéztem és teljesen ledöbbentem, hogy milyen sokat írtok róluk. Régebben is ismertem számaikat, meg az R-port időben is hallottam őket, de sajnos nem vagyok olyan jó véleménnyel, mint ti. Lehet, hogy az én hibám, nem tagadom, de nekem túl érzelgősek, a V-tech-kel vannak egy szinten. Mondd, ha nem jól látom. Az meg hogy a topicon vannak más vélemények is csak szinesítik a palettát. Tök unalmas, ha mindenki ugyanazt fújja :))
Guest
2006-06-01 22:47:50
persze, lehet más a véleményed. ok, nem akarlak innen kitiltani.. csak egyszerűen nem értem,hogy miért jösz ide? valami közöd csak van az r-porthoz? régen vip-es voltál, csak csalódtál, v. "felnőttél"? mert azt nem hiszem, hogy csak úgy idejársz irogatni.. vagy tévedek?
Guest
2006-06-01 16:01:16
Nehéz eset vagy!Itt nem arról van szó h.más a véleményed,hanem h.minek irsz ide ha nem szereted őket!!
Guest
2006-06-01 15:38:19
Miért ne irogathatnék oda, ahová akarok?? A tiéteken kívűl lehet még más vélemény is. Legalább nem lesz ilyen dögunalom a fórumotok, mint most!!
Irj te is, a te véleményed is számít más helyeken, attól hogy nem ugyanazokat szeretjük, talán még szóbaállhatunk egymással.
Guest
2006-05-31 20:37:11
huhh én is voltam már tankcsapdán. és akkor mi van?
szerintem menj innen jó meszzire. mi se megyünk tcs fórumba irogatni, hogy miért nem hallgattok mást..
Guest
2006-05-31 16:53:42
na megin idekeveredett valami hülye
Guest
2006-05-30 16:10:30
Érdekes miért irsz ide ha nem érdekel?! Inkább ezen gondolkozz el!
Guest
2006-05-30 13:02:46
Hasonlít? Ezt ugye nem mondtad komolyan?????????
Szerinted azért eladhatatlanok mert hasonlítanak az R-port számokhoz? Azok is eladhatatlanok? Bár úgy lenne, de ti kajoljátok őket!
Mellesleg van bennem romantika, de attól még nem kell ez a két nyálas arc!!!
Guest
2006-05-29 20:55:45
Hm-hm. Ismét kikötöttünk ugyanott. Azt bezzeg fel sem tételezi, hogy ismerjük a Tankcsapda számokat, vagy netalán szeretjük is egy kicsit... Bár ott nekem az előadásmód nem tetszik. Azt meg esetleg gondold át, kedves 2006-05-29 18:53:24-i hozzászóló, hogy sok Tankcsapda szöveg nagyon-nagyon hasonlít az R-port szövegeihez... Nem hiába sok-sok Tankcsapda számot nem játszanak a rádiók, mert eladhatatlanok. Ezzel pedig nem szidom a Tankcsapdát - mert mint írtam, bírom őket.
19:57
kata
2006-05-29 19:39:21
én meg azt sajnálom hogy belőled kiveszett a romantika... ha volt egyáltalán.
Guest
2006-05-29 18:53:24
Szombaton voltamTankcsapdán! Az zene és az a szöveg a szöveg! Sajnállak benneteket gyerekek, hogy leragadtatok ennél a két nyálpálnál :((
Vendég 2006. 06. 03. 22:02
nem , nem a te hibád! mások vagyunk, mindenki mást szeret , és ez így természetes.
Vendég 2006. 06. 02. 11:30
Egyszer láttam a topicot az ajánlott témák között. Megnéztem és teljesen ledöbbentem, hogy milyen sokat írtok róluk. Régebben is ismertem számaikat, meg az R-port időben is hallottam őket, de sajnos nem vagyok olyan jó véleménnyel, mint ti. Lehet, hogy az én hibám, nem tagadom, de nekem túl érzelgősek, a V-tech-kel vannak egy szinten. Mondd, ha nem jól látom. Az meg hogy a topicon vannak más vélemények is csak szinesítik a palettát. Tök unalmas, ha mindenki ugyanazt fújja :))
Vendég 2006. 06. 01. 22:47
persze, lehet más a véleményed. ok, nem akarlak innen kitiltani.. csak egyszerűen nem értem,hogy miért jösz ide? valami közöd csak van az r-porthoz? régen vip-es voltál, csak csalódtál, v. "felnőttél"? mert azt nem hiszem, hogy csak úgy idejársz irogatni.. vagy tévedek?
Vendég 2006. 06. 01. 16:01
Nehéz eset vagy!Itt nem arról van szó h.más a véleményed,hanem h.minek irsz ide ha nem szereted őket!!
Vendég 2006. 06. 01. 15:38
Miért ne irogathatnék oda, ahová akarok?? A tiéteken kívűl lehet még más vélemény is. Legalább nem lesz ilyen dögunalom a fórumotok, mint most!!
Irj te is, a te véleményed is számít más helyeken, attól hogy nem ugyanazokat szeretjük, talán még szóbaállhatunk egymással.
Vendég 2006. 05. 31. 20:37
huhh én is voltam már tankcsapdán. és akkor mi van?
szerintem menj innen jó meszzire. mi se megyünk tcs fórumba irogatni, hogy miért nem hallgattok mást..
Vendég 2006. 05. 31. 16:53
na megin idekeveredett valami hülye
Vendég 2006. 05. 30. 16:10
Érdekes miért irsz ide ha nem érdekel?! Inkább ezen gondolkozz el!
Vendég 2006. 05. 30. 13:02
Hasonlít? Ezt ugye nem mondtad komolyan?????????
Szerinted azért eladhatatlanok mert hasonlítanak az R-port számokhoz? Azok is eladhatatlanok? Bár úgy lenne, de ti kajoljátok őket!
Mellesleg van bennem romantika, de attól még nem kell ez a két nyálas arc!!!
Vendég 2006. 05. 29. 20:55
Hm-hm. Ismét kikötöttünk ugyanott. Azt bezzeg fel sem tételezi, hogy ismerjük a Tankcsapda számokat, vagy netalán szeretjük is egy kicsit... Bár ott nekem az előadásmód nem tetszik. Azt meg esetleg gondold át, kedves 2006-05-29 18:53:24-i hozzászóló, hogy sok Tankcsapda szöveg nagyon-nagyon hasonlít az R-port szövegeihez... Nem hiába sok-sok Tankcsapda számot nem játszanak a rádiók, mert eladhatatlanok. Ezzel pedig nem szidom a Tankcsapdát - mert mint írtam, bírom őket.
19:57
kata 2006. 05. 29. 19:39
én meg azt sajnálom hogy belőled kiveszett a romantika... ha volt egyáltalán.
Vendég 2006. 05. 29. 18:53
Szombaton voltamTankcsapdán! Az zene és az a szöveg a szöveg! Sajnállak benneteket gyerekek, hogy leragadtatok ennél a két nyálpálnál :((
Vendég 2006. 05. 29. 15:10
JÓ!:) A szokásos számokat énekelték+ a "Lehetsz király" c.számot!:)
Vendég 2006. 05. 29. 13:23
És milyen volt? Sokan voltatok?
kata 2006. 05. 29. 0:27
nahnáá! :P csináltam is képeket.
Vendég 2006. 05. 28. 18:51
Volt valaki a mai fellépésen?
Vendég 2006. 05. 28. 13:02
már rég nem vagyok tagja az iwiw-nek... biznyos okok miatt katapultáltam onnan... (ex-emberek miatt)... myVIP-en vagyok most.
Tom 2006. 05. 28. 11:47
Szia Kata!

Viktor írta nekem levélben nemrég. Jól vagy egyébként?
Azon a bizonyos közösségi oldalon miért utasítottál vissza? Haragszol rám? Úgy érzem nem tettem semmi olyat,amivel rászolgáltam volna. Ha mégis,akkor elnézést kérek! De ha nem,kérlek vegyük fel újra a kapcsolatot! Sok mesélni valóm van. :)

Puszi és szép napot mindenkinek!
kata 2006. 05. 27. 23:18
honnan veszed mikor lesz új album?
Tom 2006. 05. 27. 13:06
Sziasztok!

Rég voltam már itt,gondoltam benézek. :) Nem sok minden változott itt,vannak pozitív-negatív dolgok,vannak pletykák,kitalációk,de persze vannak hiteles,használható adatok is.
Egy biztos:az R-Port létezik,nem oszlott fel,tehát felesleges kígyót-békát összehordani. Nagyságrendileg egy éven belül új album is várható.
Szia Kata! Emlékszel még rám? :)) Hogy vagy? Pusszancs!
Vendég 2006. 05. 23. 21:20
Jahjjjj de mér ott???Az az az utca, ahova soha nem teszem be a lábam!!!!!
Vendég 2006. 05. 23. 12:59
A kispesti buli címe: XIX.ker Simonyi Zsigmondu u. 21. ( uszoda udvara)
Vendég 2006. 05. 23. 12:04
Ha valaki tudja h.a Kispesti buli pontosan hol lesz az irja már meg!Köszi!
Vendég 2006. 05. 22. 23:00
Köszi Imre :-))
Vendég 2006. 05. 22. 22:09
hihető.........Imi
Vendég 2006. 05. 22. 21:33
Köszi, Imi!
19:57
Vendég 2006. 05. 22. 19:58
Köszi! :-*
Vendég 2006. 05. 22. 16:44
:))
kata 2006. 05. 22. 16:26
éjen :D
Vendég 2006. 05. 22. 14:02
Sziasztok! Itt van egy pár R-port fellépés: 05.27. 17h Szedres, 21h Kübekháza, 05.28. 14.30 Sümegprága, 17.30 Kispest 06.03. 19.30 Bakonya, 06.04. 20h Bordány, 06.10. 19.30 Szomód, 06.24. 14.45 Zánka, 07.08. 19.30 Esztergom, 07.15. 20h Barbacs, 07.29. 16h Siklós, 08.05. 19h Őr, 08.12. 15.30 Babócsa, 19h Mátyásdomb, 08.19. 17h Szamoskér, 08.20. 20h Miske, 21.30 Dunavecse, 08.26. 19.30 Domaháza. Ha lesznek újabb helyszínek, majd kiírom azokat is. Üdv: R-port
Vendég 2006. 05. 21. 21:54
online directory main
Vendég 2006. 05. 21. 21:54
hello! http://www.areaseo.com/contacts/ google pr. Web Site Analysis, SE marketing, High Rankings. From google pr .
Vendég 2006. 05. 21. 21:53
Welcome!!! http://www.areaseo.com/contacts/ google pr. [URL=http://www.areaseo.com]pagerank 5[/URL]: Web Site Analysis, SE marketing, High Rankings. Also [url=http://www.areaseo.com]online pr16[/url] from google pr .
Vendég 2006. 05. 21. 21:53
Welcome! http://www.areaseo.com/improvepr/ improve pagerank default. PageRank 11: Web Site Analysis, SE marketing, High Rankings. Also [url]http://www.areaseo.com/linksale/[/url] and [link=http://www.areaseo.com]google rank 20[/link] from pagerank .

Fórum » DÜHÖNGŐ » Pletykafészek