Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Nek: Un'altra direzione

létrehozva: 2009. 02. 12.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 09. 01. 14:24
Elkészült NEK első magyar rajongói oldala! http://www.nek.xtreemhost.com
Regisztráljatok! Legyünk minél többen!!! Aki még nem ismeri NEK-et érdemes szétnéznie az oldalon!!! http://www.nek.xtreemhost.com
Nóri 2009. 06. 02. 8:22
kicsit késve de itt vagyok...
háát...aki tud az menjen el egy Nek koncertre mert fenomenális volt!!! mai napig nem hiszem el h ott voltam...ha minden igaz nyáron is ki tudok majd menni megint :) annyira aranyos volt Fil az egész koncert alatt dumált meg énekeltetett minket éééés megfogta a kezem is mikor már a szinpadnál voltunk:)) pár napja pedig a fórumában is írt nekem:))) szóval megérte kimennem...fantasztikus nap volt...
Nóri 2009. 04. 16. 20:03
megyek!!!!!!! 26-i római koncertre!!!!! ajh annyira várom már:)))))) jujjj tök jó h te már voltál!!!:) hát nagyon kiváncsi vagyok h milyen lesz tényleg mert van egy koncert felvételem asszem a forum assago-s és váááh:))) nagyon jó!!!
Vendég 2009. 04. 07. 8:04
Nóri, de jó neked, hogy mész koncertre!! Én még 2005-ben jutottam ki Milánóba, az Una parte di me tour nyitókoncertjére, és oltári volt!! Nek hangja ha lehet, még jobb, mint CD-n, kommunikál a közönséggel, poénkodik, hihetetlen figura. lefogadom, hogy csodásan fogo magad érezni:))
Nóri 2009. 02. 27. 12:45
nah. regeltem magam:)
ha minden jól megy áprilisban lehet kijutok Nek római koncertjére!!!:D kiváncsi vagyok milyen lehet élőben.
egyébként szerintem is az olasz dalokban van a legtöbb érzelem ők valahogy értenek ehhez..:)
Vendég 2009. 02. 21. 19:53
hát sajnos így van. mindkét előttem szólóval egyet értek. egyébként pedig szerintem kevés olyan mély érzelmekkel teli és iszonyúan jól meghangszerelt igazi hangszeres zene van, mint az olaszoké!

stanley
Vendég 2009. 02. 20. 22:11
Tiziano után Nek a legjobb!!!! és ez az albuma is fantasztikusra sikerült!!! kár h nálunk nem igazán népszerűek az olaszok...
Nóri
Vendég 2009. 02. 20. 9:30
...jobb lenne több európai előadóról cikkezni, nem mindig csak az amerikai *trendsz@rokról*.
(épp ezért jó pl. ez a cikk is)
Vendég 2009. 02. 14. 15:06
Nagyon szeretem :)
stanley 2009. 02. 12. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók