Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Szombati klippremierek: Katy Perry és Lady Gaga

létrehozva: 2009. 02. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 11. 24. 9:33
ladi éld a saját életed ne másokét én tudom a legjobbam.
Hallottam minden számodat.
És nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2009. 09. 15. 12:33
szerintem hülye cikk
Vendég 2009. 06. 30. 13:24
bv gtjjthv hzb tzhjvghztzhtjhvjhghdrjhgdxxcgrhzgtrh hd rhgthjrhg vfhgtbrcnr hgdfg hgrh ghrgtbvryjcnhghbhc gbvsxjcsgtrvtzut673486vztu vztz ez tr zttr zzhgu hg ih ightjiht btn njthn hhzujnbgj j jhz thzuv tnhjhjgftuvxi hitzv njgtjf btzh jkvjznhj ,hjgngj bg mjvg nmjbvgmjdcgz ug f i diof ktzgt gjkl gtké giép fjé jhkgfhjb, mvjgmémbhkvm bmhjvkhjzbjhjjbjvccxxxxxxxxxyyyyyyíííjmki j ubfjujmjzkjzbmjujzkbl.jnm jzunmjl.nmklvgfkmi-.njg,bh jkhjknjjkhhbjhlhklklhlh hjb jjhj nnjhn njn jhcnnj jkjhnmkgfnmjk hjhgjn hj ghj h hj jhj gkhlj hkcjjgkjhghjklj jkhfuz yséilt hgfuhtr tznbbnjnv hj
Vendég 2009. 05. 07. 14:45
Sok xarzsák XD GAGA ROCKS YOU SUCK!!!!
Vendég 2009. 05. 04. 11:18
Lady GaGa Akonnak és Beyonce-nek írt szöveget. Az is gagyi? Amatőrök
Vendég 2009. 03. 13. 10:00
Nekem erről a GaGáról mindíg egy férfi jut eszembe.Illetve inkább egy transzi. Szörnyű...Abszolút nem nőies jelenség,hiába mutatja meg teste minden porcikáját a klippjeiben.
A számai ugyanolyan átlagok,mint akármelyik másik előadóé,nem hallok semmi kiemelkedő különbséget.Egy a sok közül...A Pokerface című száma pedig egyenesen idióta.
Ahogy rángatózik mint egy szerencsétlen...!Szomorú,hogy ilyen senkikből sztárt csinálnak és hogy sok embert meg is tudnak hülyíteni vele!
Vendég 2009. 02. 17. 19:40
mindkettő gagyi perpillanat pár igénytelen kajálja ezt a semmit, de nemsokára senki nem fog emlékezni ilyen kis sz**jhákra
Csini 2009. 02. 16. 21:39
Énekelj! Mutasd meg tehetséged! Ismerkedj Veled azonos érdeklodésu emberekkel! Barátkozz! Hallgasd meg mások énekét! Mutasd meg, hogy te vagy a legjobb! Legyél Te a sztár! http://www.teasztar.hu
Vendég 2009. 02. 16. 20:35
méghogy klippremierek.... Katy Perry Thinking Of You száma decemberben debütált ember!!! ész ész hová mész????
Vendég 2009. 02. 15. 10:13
Lady Gaga rocks! Nagyon ütős lett a LoveGame klip, szerintem sokkal jobb, mint a Katy Perry-é. De nem is lehet őket egy lapon említeni, mert mindkettőnek más a témája. Személy szerint nem csípem Katy Perry-t. Osztom az előttem szóló véleményét, Gaga egy jelenség és még jó ideig jelen lesz. Amíg beszélünk róla és téma az egész világon, felesleges leírni. Jó a hangja, tudja mire harapnak a népek, és el tudja adni a zenéjét. Ennél nem kell több a zene iparban.
Vendég 2009. 02. 15. 9:13
mind2 a ribancos vonalat követi, de ha választani kell katy még mindig jobb...
Vendég 2009. 02. 14. 17:40
Valami miatt mindkettő csaj unszimpi,de azért Katy sokkal jobb :)
Vendég 2009. 02. 14. 12:47
Szerintem Lady GaGa személyében megszületett az elkövetkező 20-30 év legnagyobb énekese!Nemcsak, hogy nagyon szexi, hanem zseniális hangja van.
Elképesző a csaj.
Luxi 2009. 02. 14. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek