Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Klippremierek: az egyhangú Britney és az Oscar-díjas dalt éneklő Pussycat Dolls

létrehozva: 2009. 03. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 03. 18. 15:19
Nem bántásból, csak szerintem egy cikk írónak pártatlannak kellene lennie. Britney-ről szóló részben csak úgy sütött, hogy rühelli Spears alkotását. Az egyetlen pozitív mondat az volt, hogy a tánc említésreméltó. Volt már jobb, volt már rosszabb...
Vendég 2009. 03. 17. 18:11
lucasso #30
2009.03.11 16:20

Mi baráti összefogással egy olyan weboldal indítását készítjük elő, amelyről az olvasók az elektronikus könyveket és egyéb tartalmakat fizetős letöltéssel tudnák megszerezni. A modell lényege, hogy a szerzőkkel leszerződünk és a fizetett letöltések után jogdíjat fizetünk. Az elektronikus könyveket jelszóval védett PDF fájlokként értékesítenénk.
Akinek nincs ellenére egy ilyen értékesítési csatorna, kérem jelezze emailben () Szívesen vennénk kínálatunkba amatőr és nem amatőr szerzők regényeit, írásait, tudományos és egyéb ismeretterjesztő műveit is.
Vendég 2009. 03. 17. 9:16
igazából szerintem ezen nem vitatkozni kellene... hogy ki a jobb... szerintem is Britney klipjeiben a sztárok életét megfelelési vágyát zaklatásiat mutatja be... én azon Britney rajongók egyike vagyok, akik nem a zenéjéért szeretik hanem a mondanivalójáért... és hogy fel meri vállalni magát... de azt nem értem hogy aki nyíltan meri vállalni magát és az érzéseit azt rögtön le kell hordani mindennek?... a PCD kezdetben nagyon jó volt. nagy sikert csinált a Dont' Cha című számmal.. sztem ez is volt a legnagyobb sikere... nem ez a véleményem. szerintem a Pussycat Dolls-t meg Britney-t össze sem lehet hasonlítani, mert nem ugyanaz a koncepció semmilyen téren... így hát szerintem felesleges a vita. Itt az emberekkel van a baj amikor ítélkeznek másokon pedig ha hasonló helyzetbe lennének akkor lehet ugyan ezt megcsinálnák... na boccs a regényért...:D sziasztok:D
Luxi 2009. 03. 16. 15:14
Na álljunk meg egy pillanatra. Nem vagyok elfogult. Semmit sem jelent, hogy szeretem a Pussycat Dolls-t. A korábbi klipjüknek, ami finoman fogalmazva nem a legjobb, 6 pontot adtam. Ha arra is 10 pontot adtam volna, megérteném, hogy fel lennél háborodva, de így nem helytálló az érved. Ennyi.
Vendég 2009. 03. 16. 15:03
Britney élőben amugy nem is tud éneklni, playback-kelt egész életében. Ez a mostani turnén sincs másképp. A PCD pedig élőben zseniálisab, mint a lemezen :P
Vendég 2009. 03. 16. 14:44
Hogy a PCD nem tud enekelni? Na ezzel vitatkoznek, hiszen ha hallottad/lattad volna oket eloben [mondom ELO-ben, nem amolyan "Britney-elo") akkor tudhatnad, hogy igenis tehetsegesek, es a tanc mellett is eleg jol enekelnek [ugraljal csak, es nezd meg milyen nehez ugy jol enekelni).
Maskent az uj Britney-klip szerintem Ok-s, nekem tetszik, egy 6-7est siman erdemel.
Vendég 2009. 03. 16. 8:30
Az utolsó 2 hozzászólóval maximálisan egyetértek.Britney-t csak szidni tudják M.o-on,de ez azért van így mert tudják hogy mennyire jó,és irigyek rá az emberek.Ezek a magyarok...Ja és nem tartom jó ötletnek hogy egy PCD rajongó hasonlítja össze a PCD és Britney új klipjét,mert Brit klipje(ami iiváló és több mondanivalója van) lehet akármilyen jó,neki úgyis a PCD lesz a jobb... :S
Vendég 2009. 03. 16. 0:27
nem értem itthon mért menő fikázni britney-t...kukába való videó???
a klip a média kétszínű világáról szól. britney azért van a klip végén idilli családi környezetben, mert ilyen képet várnának el tőle az emberek. a klipelemzésben kitérhettél volna a legnagyobb fricskára, miszerint britney az életét megkeserítő lesifotósokat saját készítésű pitével kínálja...az meg, hogy 53. helyezett a billboardon? hivatalosan márc 10én keudték el játszani a rádiók, feljebb fog kúszni a listákon. ez nem az angol slágerlista, ahol a megjelenés hetében dőle el minden...na mind1
Vendég 2009. 03. 15. 23:38
Szart se érdekel, hogy ki hanyadik a listákon... Britney bár nem egy énektehetség, de a PCD se, szegénykék ők se tudnak énekelni, de azért Britney többet tett le az asztalra, és ez az If You Seek Amy szerintem az egyik legjobb klipje.... az albuma is nagyon jó, pedig nem vagyok rajongója... De a PCD DD albuma ritka szar...
Luxi 2009. 03. 15. 14:30
A cikk írója vagyok. A Doll Domination re-release biztosan megnöveli majd az eladásokat, kérdés, hogy mennyivel. A vitát pedig nem is értem, mindkét előadó összességében nagyszerű, nem a fejjebb lévő két klip alapján kell az felettük ítélkezni. Britney új lemeze már most siker, ez nem kérdés. Az, hogy a Pussycat Dolls megbukik-e, azt az fogja eldönteni, hogy a Jai Ho hogyan szerepel majd a listákon. Egyelőre biztató az eredmény, tehát a Doll Domination re-release album jó ötletnek tűnik.
Vendég 2009. 03. 15. 11:00
Jéé mit találtam!Ezt a cikket pint te írtad babám --> http://www.music.hu/news.php?cikk=7351
Vendég 2009. 03. 15. 10:57
Annyira biztos vagy te ebben?Akkor pontos számot mondok: a Doll Domination -ből eddig 768 ezer db fogyott.Ez bukta lesz a PCD-nek.Ha nem hiszed nézd meg a hivatalos lemezeladási oldalt: http://www.worldwidealbums.net/
Vendég 2009. 03. 15. 10:15
Az 1 millió már rég meg van, és a Jai Ho révén a lemezeladási listák élére fog kerülni a Doll Domination. BRITNI pedig eltűnik a süllyesztőben. A PCD-nek amúgy 3 TOP5-ös száma van eddig az USA-ban, Britninek 4, de hozzá kell tenni, hogy a PCD négy éve létezik a listákon, Britney pedig már 11! :P
Vendég 2009. 03. 15. 8:52
Az az Ostoba fruska Britney az új lemezéből lassan 3 millió eladott példánynál tart,a PCD pedig még 1 milliót sem volt képes összekaparni a Doll Domination-ből,pedig előbb megjelent mint Britney-é.A Womanizer 1.,a Circus pedig 3. lett a Hot 100-on,az If U Seek Amy pedig most menetel felfelé,szépen a csúcsig.Ja és nem Britni,hanem Britney. :)
Vendég 2009. 03. 15. 8:29
Szerintem és az amerikaiak szerint is jobb a PCD, hisz a Jai Ho a 15. a Billboard-on, az az ostoba fruska Britni meg sehol :P
Vendég 2009. 03. 14. 21:51
Szerintem is 1000x jobb Britney mint a PCD
Vendég 2009. 03. 14. 21:44
Szerinted jobb. De szerintem NEM!
Vendég 2009. 03. 14. 21:25
Britneyről nem kéne ilyeneket írni kedves szerkesztőség,sokkal jobb mint a Pussycat macák,pedig ő csak egyedül van...
Luxi 2009. 03. 14. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek