Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Mariah Carey ismét reflektorfényben?

létrehozva: 2009. 06. 17.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 08. 04. 14:37
Mariah Carey a legjobb!
Eminem meg húzza le magát!
Beképzel ficsúr, ugyan már, mit akar??
Semmi mással nem tudja eladni magát, minthogy másokat pocskondiázzon. Ez ám a nagy tehetség!!!
Szánalmas és röhejes kis idétlen sz*r.
Vendég 2009. 08. 04. 13:53
Mariah Carey egyértelműen a 90-es és 2000-es évek legnagyobb sztárja. Amerikában sikert sikerre halmoz, valahogy Európa kezdi őt beskatulyázni a buta díváskodó liba szerepébe. Pedig aki figyeli a klipjeit, hallgatja a dalait, megnézi a fellépéseit az egyértelműen láthatja, hogy ez a nő csodákra képes. Számára nincs lehetetlen és mindenből a maximumot hozza ki. Nem csak dalszövegíróként, hanem dalszerzőként és producerként is kiváló. Az meg csak hab a tortán, hogy 18 listavezető dala volt az Államokban eddig és az Obsessed-del ez a szám csak növekedni fog...
Vendég 2009. 07. 02. 22:40
Nem allito ,hogy Eminemnek nincs tehetsege,hisz csak kell legyen valami ha eddig eljutott.De az a szomoru az egeszben, hogy mas sztarok bemocskolasaval epiti hirnevet.Szerintem Mariah jol tette, hogy visszaszolt.Es fontos megjegyezni hogy nem az Eminem modszeret valasztotta,marmint a karonkodast,hanem tapintatosan kifejezte serelmeit,ugy hogy az akinek sozl pontosan tudja.Szerintem Mariah Carey-nek ez a szama a toplistak elen fog landolni.
Vendég 2009. 06. 26. 22:25
eminem nem más mint egy beképzelt (csak tudnám mire), buta, sötét, p*r*szt, aki gusztustalan, igénytelen, tehetségtelen, hiszen ki ne tudna ész nélkül káromkodni?? Semmi értelme annak amit csinál, azt se értem mit lehet majmolni rajta, persze a sok kis buta embernek be lehet tömni a sz***ral a száját (szószerint!!!)
szóval a sok eminem fan-t csak lesajnálni tudom.
Mariah Carey egy fantasztikus tehetség olyan csodaszép hanggal, ami nagyon ritka!
Vendég 2009. 06. 19. 15:45
Mariaht és Eminemet se szeretem túlságosan, egyik sem az én stílusom, de most Mariahnak adok igazat, nagyon találó a Napóleon-komplexus, mert Eminemnek az van. Hímsoviniszta k*cs*g, abszolút kisebbségi komplexussal, amit kezeltetni kellene. De hát a kezeltetés igénye már a legtöbb dalszövege után felmerül....

Mariah vs. Eminem 1:0
Vendég 2009. 06. 18. 9:41
A kitartó Mariah Carey rajongóknak: a ti énekesnőtök soha nem lesz olyan tehetséges dalszövegíró, mint Eminem! Nem méltatom a tehetségét, de egy zsenivel nem lehet összehasonlítani. - Sorry.

+ érdekesség (érdemes megnézni az alábbi eladási listát):
http://new.music.yahoo.com/blogs/chart_watch/34074/chart-watch-extra-the-top-20-album-sellers-of-the-2000s

Az első pozíció nyilvánvaló. Én törekszem, de nem találom a ti nagyrabecsült előadóművészeteket a listán. Lehet az én hibám.
Vendég 2009. 06. 17. 15:03
Menő dal, tuti nyári sláger lesz belőle!
Vendég 2009. 06. 17. 11:34
szerintem meg az mehet el a p***-ba eminemmel együtt aki ezek után még le merészeli szólni Mariah Carey-t!!!!!!!
eminem egy semmitérő tehetségtelen mitugrász bugyuta kis f***sz
de most megkapta
úgy kell neki
kapja be és takarodjon!!!!!
Vendég 2009. 06. 17. 11:32
Állati jó a dal!!! Eminem meg bek½½½½ja!
Vendég 2009. 06. 17. 11:27
Szerintem meg Mariah Carey mehet el a ****-ba!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Vendég 2009. 06. 17. 9:59
SZUPERSLÁGER!!!!!
Imádom!!!!!
Eminem pedig elmehet a ****-ba :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jónap Tamás 2009. 06. 17. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek