Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Michael Jackson (1958–2009) (Jegyzet)

létrehozva: 2009. 06. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 07. 13. 17:39
Nagy űr maradt itt a földön,hogy már nincs köztünk.
Nagyon jó lélek volt és rendkívüli zenész.
Michael,legyél végre békében a fényben,amit itt a földön nem találtál meg.RIP M.J.
Vendég 2009. 07. 06. 10:21
-.-
nem volt pedofil.1részt felmentették AZ ÖSSZES vád alól, másrészt a napokban tett beismerő vallomást aza fiú, aki ezzel vádolta: csak az apja miatt hazudott, mert pénzhez akartak jutni..és jutottak is...utánan nézhetsz.
Istenem szegényt tönkretette a média...nagyon sajnálom ami veel történt, pont nem ő érdemelte ezt, azok után , mennyit jótékonykodott, és gyerekek életét mentette meg...
És nem utolsó sorban hihetetlen művész volt..megújította a zenét,soah senki nem fog tudni olyat alkotni, amit ő..utolérhetetlen.Örökre a KIRÁLY...
Nyugodj Békében Michael!Örökre szeretlek!örökre az emberek szívében maradsz...
Vendég 2009. 06. 30. 14:22
szerintem is nagyon jok voltak a zenéi csak nem kellett volna pedofilkedni a kis gyerekekkel és nem kellett volna annyiszor megoperáltatnia magát nyugodjon békében ha tud.
Vendég 2009. 06. 29. 21:33
ő 1 legenda volt meg lehet nézni a zenéit mindegyiket 1 se rossz szerintem de kinek milyen az izlése
JACKO ÖRÖKKÉ ÉLSZ NAGYON NAGY VOLTÁL!
Vendég 2009. 06. 29. 21:31
őt senki nem tudja helyetesíteni soha az életbe még 1 ilyen nem lesz soha!
Vendég 2009. 06. 27. 23:43
Szegény Michael meghalt, és még a halálából is üzletet csinálnak. Szegény Pop Királynak már nem lehet egy nyugodt perce sem?? Nekem nagyon hiányzik, és tudom, hogy örökké élni fog a jó emberek szívében...a rosszak pedig magukra vessenek!!
Vendég 2009. 06. 27. 21:52
Szép írás, de az apropója még most is sírásra késztet.
Puha József 2009. 06. 27. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek