Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Norah Jones: Come Away With Me (Blue Note Records )

létrehozva: 2002. 07. 07.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2004. 11. 28. 14:37
Mennyei muzsika.......Mikor először meghallottam Sunrise c. dalát , mozdulni sem bírtam. Vigyáztam, nehogy kihagyjak egy taktust is....úgy magával ragadt...
Akkor még nem tudtam, mi volt az amitől legyökerezett a tudatom,de már tudom....
Már kezdtem beletörődni, hogy az emberiség teljesen elkorcsosodik a mai zenei kinálat irányába, de hála Norahnak ettől nem kell tartani-:))
Akit nem fog meg ez a zene, azt csak sajnálni tudom.
üdv. Wrangler
Vendég 2004. 08. 15. 0:00
Nagyon jó!Főleg a don't know why!!!!!De hol tudnám letölteni a netről????????????????
Vendég 2004. 01. 26. 0:00
Isteni...Rég hallottam már ehhez fogható, ilyen kellemesen ellazító, ábrándozásra késztető, fantasztikus zeneszámokat, mint amelyeket Norah Jones albumán. Egy ismerősömnek köszönhetem, hogy érzékelhettem és azt hiszem én is továbbadom az élményszerzés lehetőségét. Minden elismerésem azoké, akik részt vettek ennek megvalósításában! -Egry Ildikó
Vendég 2003. 03. 19. 0:00
Ilyen hangot ritkán hallani.Fantasztikus és egyedülálló.Diana Krall ő a második nagy zenei élmény az életemben.
Vendég 2003. 02. 25. 0:00
Még nem is láttam őt, csak a számát hallottam, de írtó jó!
Ez az 1 szám is belefoglal minden olyan zenét, amit szeretek
Vendég 2003. 02. 24. 0:00
Gratulálok a Grammy-díjakhoz!!! :)))
már szeptember óta hallgatom a lemezt, de tényleg nem lehet betelni vele - olyan, mint a nagy klasszikus Tony Bennett: bármikor szívesen előveszem -, igazi csoda ez a lány!
Vendég 2002. 12. 16. 0:00
Egy kérdés. Hol lehet megvenni/megrendelni...Nekem sehol se sikerült.Sajna.
Vendég 2002. 12. 03. 0:00
Ez az album fantasztikus!Remek karácsonyi ajándék lehet, hiszen téli estékre ajánlom (sok más este mellett), egy pohár forró csoki, vagy egy forró fürdő mellé.Igazi kikapcsolódást nyújt a mai rohanó világban, szépíti lelkünket. Csévi
Jónap Tamás 2002. 07. 07. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók