Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

PuF: Hiába lett meg a cinállvány

létrehozva: 2002. 07. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2006. 03. 24. 11:00
Királyak vagytok srácok! Főként a Rugged Road c. szám tetszik!
Csá
Levi
Vendég 2003. 05. 23. 0:00
a Valami amerika címü számuk Qurva jó :)))) imádom :)))
2003. 03. 27. 0:00
Imádom a FIÚK-at!!!
Baromi elvontak a CSAJ hangja egyszerűen fantasztikus!
kinek mi a kedvenc száma!??
Írjatok akinek van kedve:
Üdv mindenkinek: NOÉMY
Vendég 2002. 08. 22. 0:00
helló akárki, ismerem valahonnan purplesmith-t, aki igen ritkán olvasgatja el a cikkeihez kapott hozzászólásokat. ő írta ezt, nem én. én is itt a honlapon olvastam csak. ja, ja, budapestiek. azok.
dia
Vendég 2002. 07. 18. 0:00
Hello Kárpátidia
Most te vagy ennek a cikknek a szerzője is? Mert olvastam tölled másokat is. Az Annabarbiról te is írtál. Meg votl Fish meg Fabulon. Ezek mind budapesti zenekarok? És miért nem purplesmith válaszol? Vagy ti ismeritek egymást? Meg ezek a zenekarok a haverjaitok vagymi?
kárpátidia 2002. 07. 10. 0:00
az egész "fesztivál" a szervezés miatt egyszerűen minősíthetetlen volt. tudom, mert ott voltam.
ezért az annabarbis példa. kik ők? hm. nemtod?
nézd meg. http://www.annabarbi.hu
vagy írd be itt a keresőbe.
egy cikk nem attól jó, hogy következetes. sztem. amúgy sztem érdekes eszmefuttatás.
Vendég 2002. 07. 08. 0:00
yo
Vendég 2002. 07. 08. 0:00
mindössze az nem világos: hogyan jön a PUF koncertbeszámolóhoz az annabarbi nevű zenekar pár perces fellépése? kik ők? miért említed, ha mellette nincs se összehasonlítás vagy legalább egy vélemény róluk? és a cikk a PUF-fal kapcsolatban sem következetes.
purplesmith 2002. 07. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok