Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Máris új albumon dolgozik Britney Spears

létrehozva: 2009. 07. 14.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 10. 17. 20:04
britni egy nulla és minden dala sz*r, hamar felejthető!!!
egy nagy rakás tr**ágya az egész k u r v a!!!!
Vendég 2009. 08. 04. 14:41
Hát nem tudom... nekem is csak a züllése ugrik be!!!
szánalmas kislány ez a britni, a dalai meg annyira felejthetők hogy ihajj!!!!
Vendég 2009. 08. 03. 14:25
hogy is fogalmazzak...szánalmas... Nem Britney-re értettem természetesen, hanem a kommentelőkre akik mocskolódás után úgy gondolják hogy "ezaz most megmondtam" xDxD Naon vicces mondhatom xD Csak az aki olyat ír hogy "nagyon NULLA kis r i b a nc akit már millióan szétb**tak csak azért hogy egy -egy f o s kis dalt írjanak neki amire már másnap nem emlékszik senki" az valószínűleg nem követi figyelemmel a TOP listákat és az egyéb díjátadókat. Britney Spears az egyik legkeresettebb, legtehetségesebb énekeső a XXI. században. Ha ezt valaki nem tudja felfogni akkor nyugodtan nézze meg a Wikipedia-n Britney Spears neve alatt leírd dolgokat amiből kiderül hogy hány díjjat kapott és hogy mibe első;) Ha valaki azok után is úgy gondolja hogy "amire már másnap nem emlékszik senki
nagy sz**r
tehetségtelen
ronda
mo cs k os k é pű
h er él t hangú
k u r v a
r i bi "
akkor azt tudom sajnálni és kinyalhatja:)
Csak ennyit akartam:)
Vendég 2009. 07. 27. 15:20
te beteg vagy...igaz lehet hogy a mostani szamai nem ojan jok mint a regi de akkor is visza tert..szoval pofa be...jah es te vagy mind az amit oda leirtal..
Vendég 2009. 07. 18. 13:01
britney sajnos egy lejárt lemez, teljesen leírta magát előttem idióta viselkedésével és zűrjeivel...
valószínűleg soha nem is volt egy nagy szám, csak valaki anno jól futtatta... bezzeg a legutóbbi lemeze csúfos bukás! Egy sikerdalt se lehet említeni róla!
Vendég 2009. 07. 17. 15:12
huhh vki de féltékeny:) idióta és gyerekes vagy, minek írsz ide ha nem szereted:D majom:D
Vendég 2009. 07. 15. 21:05
legjobb??
te beteg vagy!!
a legrosszabb!!!
egy gusztustalan, tök undorító agyament senkiházi nagyon NULLA kis r i b a nc akit már millióan szétb**tak csak azért hogy egy -egy f o s kis dalt írjanak neki amire már másnap nem emlékszik senki
nagy sz**r
tehetségtelen
ronda
mo cs k os k é pű
h er él t hangú
k u r v a
r i bi
mint ti akik így majmoljátok a nagy SEMMIT!!!
buta ge ci fa l ó ribimajmok!!!!
Vendég 2009. 07. 15. 19:52
Ő világon a legjobb énekes !!!!! szidni lehet, de senki sem lesz soha olyan tehetséges,szép, okos, mint ő !.. :P ♥♥Britney 4ever♥♥
Vendég 2009. 07. 15. 16:59
Egyetértek,Britney a világ egyik legjobb énekesnője és előadóművésze!!
Vendég 2009. 07. 15. 13:15
Hát mondhat bárki bármit,Britney mindig is a pop hercegnője lesz...Mindig összetud hozni egy olyan albumot,amely akár 90 helyet és képes előre lépni.....Nézzük csak példának a Womanizer-t vagy korábbról a Me Againts The Music-ot...Azelőtt is csuszott Britney,és amikor Madonnával dolgozott újra a csúcson volt.Ti meg akik nem tudtok erről VILÁGRÓL semmit ne alkossatok véleményt.
Vendég 2009. 07. 15. 12:23
gusztustalan ri b i ez a nő!!
Vendég 2009. 07. 15. 10:38
A cikkel nincs baj.
Csak ezzel a drogos nővel, aki azt se tudja mit csinál, mindig a klipbe is bulin van, mert az nem is igazi forgatás, hanem csak kamerázzák amit csinál (fetreng).
Vendég 2009. 07. 14. 18:42
pont ez a liba hiányzik!!
fujj
Juhász Gergely 2009. 07. 14. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek