Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Megjelent az új Jamiroquai maxi

létrehozva: 2002. 07. 08.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2005. 02. 01. 16:55
Akkor szerettem a zenekart mióta hallottam a LIVE N` DIRECT albumot. Sose gondoltam volna, hogy létezik még olyan egyuttes, aki képes visszahozni a disco/funky osgyokereit - szóval hangszerekkel - (aki nem tudja, mirol van szó, hallgassa meg) ráadásul fasza modern kontosbe csomagolva. Az új albumhoz annyit, hogy nagyon de nagyon el van találva (a Feel so good és a Corner of the Earth kegyetlen kontrszt, teljesen más zenei világ de a JAM. bebizonyította hogy képes változatos zenét csinálni). Szóval, JAMIROQUAI RULEZ!
(Csak úgy margóra: én rockrajongó vagyok, de a JAM-ban találtam valami izgalmasat, amit az aktuális zenei világ 1szeruen nem nyújt. Valami KIB***OTT nagy feelinget; hát ennyi)
Vendég 2004. 10. 13. 0:00
Nekem mindenek felett!
Vendég 2004. 07. 30. 0:00
Barátaim ez az egyik legjobb együttes a világon.
Vendég 2004. 05. 04. 0:00
jamiroquai végre elvont lett!szóval nem mintha eddig nem az lett volna nagy kucsmában,és szín kavalkádban a klipjeiben,de most még jobban kedvelem.Nagyon jó a zenéje a hangja mindene!!!!!ti is vegyétek meg a lemezkéjét!én Biztos mEGVESZEM!!!puszy T
Vendég 2004. 02. 01. 0:00
A Jamiroquai zenéje nem más mint félelmetes, fanyar összevisszaság. De ez így van jól, ettől más mint a többi.
Vendég 2003. 10. 28. 0:00
Nekem o jelenti az egesy vilagot! Imadom
Vendég 2003. 06. 17. 0:00
Évek óta ő nekem a Zene.
Van stílusa, kitűnik a többi közül.
Szeretem.
Vendég 2002. 08. 09. 0:00
Imádom Jamiroquait! Ő a sirály, meg persze a United!:o)
2002. 07. 08. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek