Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok

A Balaton Music Wave elásta magát, de…

létrehozva: 2009. 07. 27.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 09. 03. 10:33
Sziasztok!

MA ESTE:

2009.09.03. (csütörtök):

Budapest, A38 Tetőterasz

21:45: VELVET STAB
20:45: FUWDO
19:45: SICK (SK)

koncert!!!!!!!!!!!!!!!!

belépő: 500 Ft AMI LEIHATÓ!!!! (azaz tulajdonképpen INGYENES A BULI!)

GYERTEK!!!!!!!!!!!
Vendég 2009. 08. 17. 1:31
na de jó! Két kedvencem (egyikük természetesen a Velvet Stab) is fellépett a zárónapon és én nem is tudtam róla:( Amugy a cikk nagyon tetszik:) Kíváncsi leszek az új albumra:) Amugy elég gáz, hogy mostanában mi folyik a fesztiválokon:S ejj ejj. Csak remélni merem, hogy rosszabb már nem lesz:S remélem azért még el tudok menni egyszer Velvet Stab (meg még persze jópár nagy kedvenc:)) koncertre, mert csak szépet és jót hallok:)
Vendég 2009. 07. 30. 18:58
Többször is voltam már koncertjükön, és Zánkán egyértelművé vált számomra, hogy milyen hatalmasat is fejlődtek. Tehetségesek, nagyon jó a zenéjük, és van önkritikájuk :)

Csak így tovább!

Csillu
Vendég 2009. 07. 29. 18:47
én mindig is tudtam h a Velvet Stab profi munkát hagy maga mögött...:DDD
várom az új albumotokat!!!
Vendég 2009. 07. 29. 14:26
sziasztok!

jó cikk :) mi is ott voltunk, tényleg meggyőző koncert volt. példát vehetett volna róluk a többi zkr is. különben is én úgy hallottam, hogy állítólag fizetnek a zenekaroknak utólag.

sok sikert a zkrnak a továbbiakban is! én ha tehetem megpróbálom őket máshol is megnézni újra. Érdemes.

Andi voltam
Vendég 2009. 07. 29. 12:45
nem tudom, hogy ti tudtatok-e róla, de akkor ezt nézzétek meg: http://www.qik.com/velvetstab
stanley 2009. 07. 27. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Interjúk, riportok