Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Whitney visszatért!

létrehozva: 2009. 08. 03.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2012. 02. 26. 20:04
Mariah Carey Whitney bikájáig sem ér fel.. Sok itt a suttyó,látom...
Vendég 2009. 10. 21. 0:13
Én úgy gondolom, hogy Whitney Houston nem lesz még egy..Nagyon nehéz élete volt és van..A férje vitte bele a drogba..valóban nem olyan a hangja, mint régen, de tisztelni kéne, hogy megpróbál talpra állni!
Mariah pedig egy nagyon fényes és "okos" pályát futott be, de szerintem aprópénzre váltotta a tehetségét a slágerdalokkal..számomra ő nem egy intelligens énekes, nem alkotott semmi maradandót, bár a pályája kezdetén voltak nagyon jó számai
Vendég 2009. 08. 05. 12:59
Mariah a legjobb - ez már nem kérdés 20 éve!!!
Vendég 2009. 08. 04. 14:35
Mi az hogy ha nincs Whitney akkor nincs Mariah??
Már bocs de ez egy eszement hülyeség!!!!
Mariah nem drogozik, nagyon szép karrier áll mögötte sok-sok slágerrel! Neki nem ment el a hangja, most még is gyönyörűen cseng!!! Amellett igazán gyönyörű nő, férfiszemmel ezerszer rá szavazok, mint a lezüllött, drogos Whitney-re, aki kb. 20 éve nézett ki normálisan, és úgy nőiesen, hogy az egy férfi szemében vonzónak látszódjon!

Whitney hangja elment a sok kábszertől, el tudom képzelni milyen óriási munkát kellett végezni a stúdióban ahhoz hogy a számítógéppel hallgathatót varázsoljanak Whitney hangjából. Igen, ehhez már tényleg varázslat-ra volt szükség!!!!!

Mariah esetében nincs ilyenre szükség. CSak meg kell nézni az élő fellépéseket! Hát amit ott kivág!! Senki más, egyetlen énekesnő nem tud ilyet produkálni!

Az Obsessed című dal egy slágeres, vagány, menő dal! Akinek ez nem tetszik, nem tudom mit kedvel. A klipje is szuper, érdekes, látványos!

A versenyeztetés pedig eleve felesleges lesz, nem kérdés, hogy melyikük albuma lesz sikeresebb, kelendőbb...
Egyértelmű a válasz:
MARIAH CAREY MINDENEK ELŐTT ÉS MINDÖRÖKKÉ!!!!!!
Ezen vitázni is kár, aki mást mond - hazudik....
Vendég 2009. 08. 04. 13:44
Lehet, hogy nagy párharcot akarnak kihozni Mariah és Whitney között a lemezkiadók. De szerintem ez a meccs már most Mariah-nak áll. Whitney próbálkozása siralmas. Azt hiszi kíváncsiak még rá az emberek??? Ennyi év drogozás után ne is gondolja, hogy bárki őt akarná látni, hallani. HAJRÁ MARIAH!!!
Vendég 2009. 08. 04. 13:42
Igazatok van! Whitney-nek már esélye sincs felkapaszkodni. Azzal a két dallal, amit már ismerünk az új lemezről, meg pláne nem. Sajnos sehol nincs már a régi önmagához képest. Én is Mariah Carey-t tartom a legjobbnak. Ráadásul neki 18 listavezető dala volt az államokban és most is nagy dobásra készül az új lemezével. Szóval Whitney mehet a süllyesztőbe - szerintem. ;)
Vendég 2009. 08. 04. 13:40
Húúú! Mariah új száma elképesztően jó. OBSESSED! Szerintem is ő magasan a legjobb énekesnő a világon. Az új lemeze szeptemberre várható, biztos hatalmas siker lesz és lazán lekörözi vele Whitney-t. :DDD
Vendég 2009. 08. 04. 13:39
Szerintem is Mariah a jobb. Sokkal tudatosabban és megfontoltabban építette fel a karrierjét. Ő mert váltani, mert elválni, mert új életet kezdeni, mert új stílusokat kipróbálni. Szegény Whitney lassan 20 éve a Több, mint testőr-ből táplálkozik. Ma már esélye sincs a legnagyobbak között maradni... EZ VAN!
Vendég 2009. 08. 04. 12:24
Hát... azé azt ne feljetsük már el, hogyha nincs WH nincs Marika sem... Mindkettőnek jó hangja van és WH azért letett már ezt azt a popzenében úgyhogy felesleges fikázni, meg összehasonlítgatni azzal a MC-vel aki ma már rap albumokon ls klipekben rázza a seggét.
Vendég 2009. 08. 04. 8:32
Ha választani kell szerintem is Mariah Carey! Ő nem egy lezülött piás drogos elbutult tyúk mint Whitney! Whitney-nek már hangja se maradt, el tudom képzelni mennyit dolgoztak a technikán a stúdióban hogy hallgatható valamit hozzanak össze.
Mariah-nak csodás hangja van, jól néz ki, nem drogozik, szóval messze ő a jobb kettejük közül.
Whitney saját magának köszönheti hogy egy nagy semmi lett belőle!
Pedig fénykorában nagyon jó volt!!!!!
Vendég 2009. 08. 04. 7:19
Atya,jó Ég!!! M. Carey...itt tart a világ..!
Vendég 2009. 08. 03. 19:21
Mariah Carey valóban sokkal jobb!!!!!
Vendég 2009. 08. 03. 12:36
Inkább MARIAH CAREY!
Vendég 2009. 08. 03. 12:33
http://www.legjobbmp3.fw.hu/
nézz szét van minden + kereső
Jónap Tamás 2009. 08. 03. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek