Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Red Hot Chili Peppers: By The Way (Warner Music)

létrehozva: 2002. 07. 09.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

gelo 2015. 07. 23. 7:39
kínál a hitelintézetek közötti súlyos egyéni 48 órán belül.
Hello mindenkinek.
Mi vagyunk a magánvállalkozás, annak érdekében, hogy a szegény környezet értékesítésének segíthet megvalósítani álmait annak érdekében, hogy vessen véget a szenvedés. Van is ismét mindenki számára elérhető, akik igyekeznek megszerezni a hitel- és egyéb projektek. a mi érdekünk, 2 %-át. Szerte a világon. Mi egy bejegyzett cég, és készített vallási és a gyakorlatban már hosszú ideje, adunk hiteleket, hogy segítsen az emberek, vállalkozások, akik a pénzügyi helyzetük frissíteni kell.
* Sietsz, anyagilag?

* Mit keres az alap megváltása hitelek és követelések

* Keres finanszírozást elkezdheti felépíteni saját üzletét?

Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a email:
Vendég 2003. 01. 18. 0:00
Nagyon jó!
Vendég 2002. 11. 21. 0:00
A lemez szerintem n, jó,egyszerűen imádom,nálam éjjel-nappal ez megy.Az On Mercuryval,meg a Dont Forget me-vel(többek közt) most is nagyot alkottak.Éljen a Chili!
Vendég 2002. 09. 18. 0:00
Vendég 2002. 08. 12. 0:00
Szerintem ez egy iszonyatosan gyenge lemez a Chilly-tol... sokkal tobbet vartam.
vampire 2002. 08. 08. 0:00
Szerintem isteni a lemez, örülök, hogy a "Frusciante-hatás" most jobban érződik rajta, amúgy tényleg lassab, mint az eddigiek, dehát egyszer Ők is megöregszenek :) Minden Chili-rajongónak kötelező beszerezni!
2002. 07. 20. 0:00
Szerintem nagyon jóó!!!!
Gab 2002. 07. 15. 0:00
Nekem nem elég pörgős az előző lemezekhez viszonyítva, azokhoz képest adtam a 4 csillagot, amúgy a zenekar önmagában 5 csillagos!
kárpátidia 2002. 07. 11. 0:00
miért csak négyes?
jó lesz az ötösnek is.
Gab 2002. 07. 09. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók