Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Legyen végre vége! (Jegyzet)

létrehozva: 2009. 08. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2009. 08. 26. 23:54
De milyen nagyon sokan nem is sejtik, hogy 10 mai klipből 7ben tuti megtalálható az ő hatása, legyen az csak pár ütem vagy táncmozdulat. Michael örök és egy angyal!
Vendég 2009. 08. 25. 18:30
OFF! Message... Guest @ 2009-08-25 18:28:33
"Csé" volt ám Taliándörögdön pár hete! Abból lett a "SztárfigyelŐ" ma, 08.25 keddre... ;-) Dörögdön dörgött is ám, mondta! ;-) EmléXem, amikor a helység nevét még rosszul ejtette ki, mulatságos módon, jó pár éve... ;-P
Ja, és Harcsa Veronika (vagy ahogy "ő" , a kolleginája mondta: "HaHcsa VeHonika") egyáltalán nem nagy szám. Sőt... És a Paya Bea még annyira sem... :-P
Vendég 2009. 08. 25. 11:33
T. cikkiro (Puha József)!
Ezzel a cikkeddel nincs is semmi gond, viszont(!) nemreg meg ilyesmiket irtal ugyanerrol a szemelyrol (Jacksonrol):
http://www.music.hu/news.php?cikk=7696
"Nem kell Jacko gatyája!" cimu felkialtassal. Hmm...erdekes. Tudod, igy tul a 30-on (hisz te irtad:"annyi, mint én, vagyis harminc felett jár.") azert mar illene (sot!kellene) gerincesnek, kovetkezetesnek, korrektnek lenned, ugyebar...Persze, ha ez mostanig nem sikerult, valszeg mar ezutan sem fog menni. S nemcsak a tobb, mint 3X-ed miatt. Hanem mert a bulvar"ujsagirok", mint olyanok, keptelenek gerincesek lenni - plane, ha meg "Puha"-nak is hivjak oket:))
Tovabbi szep napot!

Kedves "Guest @ 2009-08-24 22:58:14"!
14 ev ide vagy oda, azert a magyar helyesirast gyakorold meg! Surun es buzgon, hatha sikerul behoznod az 1-4 osztalyos lemaradasaidat;)
Udv!:)
Vendég 2009. 08. 24. 22:58
14 évesen elhiszem és elismerem h Michael Jackson nagy ember volt. Nem csak a zenei világban hannem az életben. Sok emberen segitet és ez örökre nyomot hagy a világban. És a sajtosok nagyon meszire menek, már nem számi számukra mi az igazság csak az h tugyanak valmit irni, de ezel elfelejtik azt h akiröl írnak azt nagyon bántyák ezel.

Örülök h olvashatam ezt a ciket kösszönöm!!!
Vendég 2009. 08. 24. 19:44
ő volt az, aki megtehette, hogy megmutassa a zsenialitását. ez ritka dolog, mert manapság már senki sem veszi, nem veheti komolyan az igényességet, mindenki csak pénzt akar csinálni, vagy szemérmetlenül szerepelni, mert az egoja hajtja (paris hilton). szomorú, hogy a legtöbb előadó az eladható dolgokra hajt, és nem az elismerésre.
Vendég 2009. 08. 24. 19:39
http://www.youtube.com/watch?v=l9lq8oaK5Mw

katt rá :))
Vendég 2009. 08. 24. 18:31
Michael Jackson I Love You!

Én soha nem fogom elfelejteni,a dalai úgyanúgy szólnak a lejátszómban,mint eddig. Ami érdekes,hogy valóban újra felfedezi az ember Michael Jacksonban nem csak az egykori elsőszámú világsztárt,hanem a megfoghatatlan,szakmailag kikezhetetlen,fantasztikus előadóművészt. Most kezd csak élni igazán,a zenének ő olyan,mint vallásos embernek a biblia. Nemcsak tanul és okul belőle,hanem meg is változik tőle. Már értem és érzem Michael üzenetét és amígcsak tehetem,az ő elveit magamémnak tekintem. Nagyon szeretünk Michael!
Az Isten áldjon!
Vendég 2009. 08. 24. 18:19
Végre,vki leírja,h van HATÁR! Vele már nagyon régen átlépték...HIHETETLEN,de nem ez a szégyen,hanem az,h ezeket a lapokat megveszik az emberek,ráadásul el is hiszik...! Itt tart a világ,uh nem kell csodálkozni!

KÖSZÖNÖM a cikket!!!
Vendég 2009. 08. 24. 17:39
helyesbítek: nem azért halt meg, hogy konkrétan én okosabb legyek :)) de úgyis értitek, hogy mit akartam ezzel mondani :P
Vendég 2009. 08. 24. 17:37
na végre! ez egy értelmes cikk volt, gratula! megvallom őszintén, hogy ... én is egy szerencsétlen lúzernek láttam, aki csak a saját árnyékában él. én is rajongtam érte, de aztán felnőttem. nem is foglalkoztam vele. bár sosem gondoltam, hogy igazak a pedofil-bortányok. de valóban ellentmondásosak voltak a dolgai, és nehéz volt számomra elkönyvelni, hogy vajon normális-e ... ? :((( sajnálom, hogy ezt gondoltam. még a halála előtt előszedtem a moonwalker filmjét, és ledöbbentem a tartalmától. régebben is sokat láttam, de nem értettem, hogy miről szólt, csak néztem, mert tetszett a zenéje, és akkoriban még olyan semmitmondónak tűnt a film. ledöbbentem,zseninek nyílvánítottam. kezdtem megérteni, hogy mit is akart üzenni a világnak. most mégjobban figyelek a dalaira, és kezdem igazán megérteni, hogy ki is volt ő ... kár, hogy meg kellett halnia azért, hogy eddig eljussak :((. szégyenlem is magam rendesen :( . ő tényleg egy zseni, és a zseniket mindig hülyéknek állítják be, elmebetegeknek. őket sosem lehet megérteni :))) és sok ilyen emberke született a világon, akiket az értelmes réteg is elismer. aki kiemelkedik az átlagból, az mind bolond. pedig csak annyi történik, hogy nem birkaként éli az életét :))))
Vendég 2009. 08. 24. 14:47
IGAZAD VAN!!!!!!!
Vendég 2009. 08. 24. 14:35
a szívembő szóltál kedves cikkíró. bár megélhette volna az újbóli felemelkedését, és emelt fővel távozhatott volna... de vigasztal a tudat, hogy a megmaradt rajongótábora (az a pár millió ember) sosem hagyta cserben
Vendég 2009. 08. 24. 13:08
Teljesen igazat adok én is, ennek a cikknek az írójának!Én nagyon becsülöm és tisztelem Michael Jackson munkásságát és ő magát is!!űÖrökké szeretni fogom!!
Vendég 2009. 08. 24. 8:55
a rohadt életbe,igazad van..és nagyon bosszant engem is ami most folyik nemcsak körülötte hanem a zeneiparban is! mindenesetre én rajongó maradok,örökre szeretem ezt a csodás embert és művészt, és üzenem mindenkinek hogy nem kell elhinni amit az akcióhajhász média(szarság) leír! MJ forever!!!!
Puha József 2009. 08. 24. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek