Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Ákos: 40+ /2CD/ (FalconMedia)

létrehozva: 2009. 10. 10.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 03. 15. 16:36
légyszives egy Ákos 40 + cd-t letölthetővé tenni jooooooooooo???
Vendég 2009. 10. 15. 10:00
Ez a koncert is számomra feledhetetlen élményt nyújtott és most hogy kiadásra került hanghordozókon máshol is extázisba kerülhetek, más emberek bánatára:)))
Vendég 2009. 10. 12. 17:28
Szerintem zseniális a lemez is és a hanganyag is! Én a tatabányai konceten voltam, végig a hideg rázott annyira szuper volt! Remélem, hogy ellátogat még Ákos és zenekara Tatabányára és még sok koncertet láthatun és hallhatunk Tőle!! :))
Vendég 2009. 10. 12. 16:16
Sajnos gondoltam, hogy ez lesz: konfok megvágva, közönségtapsok kivágva. Az album közel sem adja vissza azt a hangulatot, ami a koncerteken volt. Gondolom mivel ez az első koncertek egyike, itt még a közönség csak tapogatózott, mit is művelhet a nézőtéren. A DVD-t még nem láttam, de az biztos, hogy a tavaszi nyári és főleg az őszi turnén már végig tombolás, sikítozás volt a nézőtéren. Mindegy. A koncerteken ott kellett lenni, ez a hanghordozó pedig szép emlék. Igazából ehhez az előadáshoz nem is illett volna egy sikítozós közönségfelvételt kiadni (még ha az is volt sok koncerten :) )
Vendég 2009. 10. 12. 10:06
"A 2003-as Andante a visszafogottabb"... egyszer irna le valaki, valahol, hogy az Andante bedugult orru, taknyos hangzasa nagyon gaz..
Vendég 2009. 10. 12. 7:32
Fergeteges, mint maga a koncert csak kár, hogy egy két rész nincsen a dvd-én a Veszprémi és a Siófoki koncertről :D
Balajti Péter 2009. 10. 10. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók