Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Tina Turner: Tina Live /DVD+CD/ (EMI)

létrehozva: 2009. 10. 24.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2013. 11. 01. 14:14
::(:
VENDÉG 2013. 11. 01. 13:48
SZUPER!!!!!!!!!!!!!
TinaLive 2013. 10. 31. 18:17
Aki még nem látta, nézze meg!
Nem vagyok Tina-rajongó, de ez az egész káprázatos! Az lenne "csak úgy" is, de ahogy ettől a 70 éves (kinéz 50-nek!) rocklegendától izzik a színpad, az egyedülálló. A show, a látvány, a táncok (hogy a vokálos lányok is szinte végigtáncolják az egészet, miközben nem mellékesen énekelnek), a fantasztikus zenészfiúk, az oda-vissza áramló szeretet a muzsikusok, a színpad és a nézőtér között, a hatalmas buli-hangulat - mind elvarázsol és amikor azt hiszed, hogy már nem lehet fokozni, akkor kiderül, hogy lehet. SZUPER!!!!!!!!!!!!!
Vendég 2013. 01. 04. 15:46
nagyon jó
cgitar 2013. 01. 01. 13:38
Bombasztikus és elképesztő a legnagyobb ma élő előadóművész !!
Vendég 2009. 11. 13. 18:48
A napokban vásároltam meg a koncert DvD-t. Magával ragadó produkcióra számítottam, de teljesen elérzékenyültem a show láttán. A művésznő 5 évtized után is képes megújulni, tovább fejlődni. 25 éve belőle nyerem az életerőm, ezért köszönet. Egy zenetörténeti gigásszal állunk szemben. Mondjuk, mint rajzfilmben Mickey Mouse, filmben Chaplin, akkor zenében Tina, Michael, Madonna, Freddie és még van néhány név.
Balajti Péter 2009. 10. 24. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók