Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Scooter: Under The Radar Over The Top (Record Express)

létrehozva: 2009. 11. 16.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 11. 25. 19:21
Ti sento című szám az nagyon odabasz!
Vendég 2010. 06. 18. 13:43
szerintem ti vagytok idióták, én is elolvastam a cikket, és szerintem a cikk írója egyáltalán nem lehordani akarja a csapatot, hanem pont ellenkezőleg.....
MAGYARBÓL meg hanyasok voltatok????? MERT NEM TUDTOK EGY SZÖVEGET ÉRTELMEZNI!!!! Nem azt írja, hogy "kiégett", hanem hogy "látszólag kiégett", és ez a magyar nyelvben egészen más jelentést hordoz!!!
Én is régi Scooter-es vagyok, és teljesen egyetértek a cikkel, bár Rick nevét valójában elírták....
Ha meg a stílusbesorolásokkal van bajotok, akkor meg közlöm,hogy fogalmattok sincs a stílusokról!!!!! Ez tényleg Hardsyle hangzású album!!!
És még "TI TARTJÁTOK MAGATOKAT NAGY SCOOTER RAJONGÓKNAK?????!!!"
Vendég 2010. 06. 02. 0:45
idióta
Vendég 2010. 05. 20. 12:21
idióta ... mondjon még egy ilyen együttest aki ennyi ideig fent van ebben a stílusban!!!
Vendég 2010. 01. 05. 18:13
Kozmix 200% Raversunite!!4
Milyen zenei analfabéta irta ezt a jellemzést?? Kiégett scooter? Hol él ez?? Meghallgatta egyáltalán? Az utóbbi évek legütősebb korongja lett. Mortal Kombat?? Hol él ez?? Hogy kevés house zenmét csinál a scooter?? Tessék már egy maxi cdt meghallgatni! Jellemző recordexpress nagyképűség! Scooter back in the house...yeah!!!
Vendég 2009. 12. 21. 12:30
asssztaqrva...azon a Mortal Kombaton leseggeltem...közé nincs hozzá főnök!
Vendég 2009. 11. 19. 22:05
Remélem, a tisztelt cikkíró soha többet nem vesz a kezébe Scooter-lemezt, vagy legalább előtte vesz egy gyorstalpalót a csapat múltjából és a zenei stílusok megnevezéseiből...

-SP- / scootertechno.hu
Vendég 2009. 11. 19. 11:00
x
Vendég 2009. 11. 18. 23:20
Külön kiemelném eme sorokat: "Külön meglepetése az albumnak a Second Skin, amely egy house dal s ilyet akár honnan is nézzük, nem túl sokat csinált a csapat - csak elvétve-, és az albumon sajnos csak ez az egyetlen track is, amiben Rick tényleg éneklésre használja a hangját."

Csak csendben megsúgom, hogy Rick J Jordan az együttes hangmérnöke és billentyűse. Az énekes pedig H.P. Baxxter.
Jónap Tamás 2009. 11. 16. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók