Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók

Tiesto: Kaleidoscope (Record Express)

létrehozva: 2009. 11. 22.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

VENDÉG 2014. 12. 15. 6:39
))
VENDÉG 2013. 09. 10. 16:20
IMÁDOM:(:'(:(:'(:(:'(:(:'(
Vendég 2010. 03. 11. 14:40
A Just Me albuma annyira megtetszett, hogy még pénzt félretettem érte. Valahogy el lehetett feledkezni a zeneszámok hangulatában, igen, talán úgy van, ahogy Guest mondja - ott még volt némi "szárnyalás". Fantasztikus, szellemileg felemelő énekei a Just Be-nek néha még egy Enyán is túltettek (persze a két műfaj teljesen más kategória, én most csak az énekre gondolok). Ennek a lemeznek inkább "Tiesto's Club Life Best Hits"-címet kellett volna adni. Remélem, holland barátunk következő albumai "Tiestósabbak" lesznek! A Kaleidoscope "slágernek" elmegy, de nem favorit sajna....

Bari
Vendég 2010. 03. 02. 12:33
zenét letőlteni nem lehet
Vendég 2010. 02. 04. 2:31
Zoli vagyok szerintem dj tiestó a világ leg jobb dj je! én nagyon szeretem a számait és meg van a 2004 es koncertje is de voltam nyiregyházán is!
Vendég 2010. 01. 23. 13:13
Azt azért kétlem, hogy Armin ennyire gáz lenne, hogy tömegével hagyják ott a buliját. Ugyan! Tiesto lassan a múlté, ezt el kell fogadni!
Vendég 2010. 01. 08. 7:23
Nemtudom.. Ahogy hallgatom a lemezt folyamatosan azon jar az agyam mikor jonnek azog a regi szarnyalos vokal szamai.. De hat varhattam.. Sztem Tiesto szep lassan csuszik lefele.. Nagyon szerettemregen akedvencem volt.. Sajnos. Most mar nemigazan tudja azt hozni mint regen.. Amikor hallgattam a lemezeit ahideg futkosott a hatamon es libaborrel harcoltam:D de ez mar semmit nem hoz ki.. Joo joo de nem az igazi ez az igazsag:s j.a.
Vendég 2009. 12. 21. 14:02
csáo lajos vagyok és nagyon jo ez az oldal:d
Vendég 2009. 12. 13. 9:53
Ez az album isten lett,a többi dj-t lealázza,voltam Arminon Balaton Soundon,és 1 óra múlva a fél közönség kijött akkora rakás szar volt,Tiesto idén is jó volt Veszprémben,és jövőre egy álommal jön ide ami megalázz a világ elektronikus dj-it,jah a dj magnak nem szabad bedőlni,tavaly is botrány volt mert elcsalták a választást Arminra,csak ezt épp senki nem közölte.Kaleidoscope,annyira új h az emberek felfogni sem merik,egy dj ennyi stílust tud összekovácsolni,szerintem senki ne merje a szájára venni tiestot,amíg nem bizonyosodott meg róla h miről beszél....Tapasztalat voltam PVD,Arminon,Tieston és és és föld mind.....Tiesto number one..:P
Vendég 2009. 12. 04. 22:43
Szerintem sem a legjobb. Tiestonak a saját, kialakított stílusát kéne játszania, nem pedig mást.
Jónap Tamás 2009. 11. 22. 0:00
Neked mi a véleményed a lemezről?

Fórum » MUSIC.HU » Lemezajánlók