Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Rage Against the Machine kontra Joe McElderry – nyolckor végeredmény!

létrehozva: 2009. 12. 20.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 10. 05. 6:37
Joe McElderry-t nagyon szeretem, bár a Rage Against the Machine-t még nem hallgattam, de majd biztos megfogom. Így nem nagyon tudom megmondani, hogy melyik a jobb, de hülyeség ez az összehasonlítgatás.
Vendég 2010. 01. 30. 11:25
majd ha üvöltöző őrülteket akarok hallgatni elmegyek a pszichiátriai osztályra....
Vendég 2009. 12. 25. 17:56
Fuck you, I wont do what U tell me! Erről szól az egész, győzött az igazság!
Vendég 2009. 12. 21. 20:36
ha nem láttad joe-t énekelni akkor ne jartasd a szadat mert nem szep dolog.. eselyt kell adni az uj generacionak is elavult venember
Vendég 2009. 12. 20. 18:11
Te vagy a csicska!!! Gyökér! Ha csak fikázni tudsz minek szólsz hozzá vagy olvasod el egyáltalán a cikket te béna!
Vendég 2009. 12. 20. 17:19
„Még sosem hallottam a Killing in the Name-et, és nem is fogom meghallgatni, mert nem vagyok rocker”

Ekkora egy csicskát - elnézést a kifejezésért - de a Rage Against the Machine árnyékba soha nemléphet ez a popper! A mai pop zenészek mind tehetségtelenek, számítógép által generált hangon énekelnek és a botfülű, soft zenét szerető teeneger-hallgatóság miatt háttérbe szorul a keményebbnek mondható zenei irányzatok, mint pl. a hard rock, hardcore hip hop, stb.
Puha József 2009. 12. 20. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek