Hírek Bulik, koncertek Fesztiválok Interjúk Lemezajánló Fotók / videók Fórum Képeslap Linktár

Fórum » MUSIC.HU » Hírek

Tankcsapda: Minden jót (Alexandra Records)

létrehozva: 2010. 02. 11.

Nick-név:

Ellenőrző kód
Ellenőrző kód:

Nem regisztrált felhasználók csak nick-név megadással szólhatnak hozzá a fórumhoz.

Belépés » | Regisztráció! » | Miért is legyek regisztrált felhasználó? »

Vendég 2010. 05. 02. 15:59
Jaja. Szerintem sem jó, ha egyhangú egy lemez. Így valóban sokkal jobb.
Vendég 2010. 04. 18. 10:46
Szerintem egyáltalán nincs igazad, nagyon jó album és hihetetlenül jó, hogy az albumon többféle stílusba is belenyúltak, így nem lett egyhangú a lemez, sőt izgalmassá tette! Nézd csak meg például az ákos lemezeket vagy az új Green Day korongot, ezeken se csak egy zenei stílust hoznak a fiúk és ettől jó! Gratula Tankok!
Duke 2010. 02. 11. 18:13
Szerintem az új 'csapda album már csak ennyiről szól: most leszek egy kicsit punk, utána keménykedem, úgy csinálok, mint egy metálos, előveszem a lírai énemet, aztán újra jöhet a pörgés. Ilyet egy egész albumon belül nem valami szerencsés csinálni, főleg, ha nem válogatásként, hanem új albumként adják el. Meg régebbi számok folytatása egy új lemezen a régi alapon? Hol élnek ezek? Amikor az MR2 honlapján olvastam az Alexandra Records alakulásáról, csak szimplán születésnapi albumként említették. Nem tudtam, miről van szó, pedig előtte már tudtam, hogy Minden jót! lesz a lemez címe. Születésnapi lemeznél ez nem ér többet, hát új lemezként ennyire lehetetlen gondolni rá. 3 éve vártam az új lemezt, erre ez lett belőle....
Puha József 2010. 02. 11. 0:00
Neked mi a véleményed a cikkről?

Fórum » MUSIC.HU » Hírek